Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
10. dub 2011

@ikon na to polohovaání zad do sedu....ne těmi přiblblými olivkami

lucenek
10. dub 2011

@jerryjanka teď budu posílat balík na poštu a zjistím cenu obyč zásilky jako dopisu do 2cm tlouˇšťky....a dám ti vědět ok?písni mi do IP adresu

jerryjanka
10. dub 2011

@lucenek obyčajná zasielka prioritná na SVK z CZ vyjde do 100 gramov 35 Kč a do 250 gramov 65 Kč
ked tak rozmyšlam jedna kočka mi bude dlžiť nejake peniaze ona je z CR tak by ti to aj na učet mohla poslať len potrebujem vedieť kolko by važil ten baliček. 🙂

jerryjanka
10. dub 2011

inak ja som zatial strašne spokojna so speedim - ale vadi mi že sa nepolohuje vanička lebo ta moja frnda proste nechce ležať a plače takže chodime len s autosedačkou 😅

lucenek
10. dub 2011

@jerryjanka hele já to zvážim zítra skočím do krámu pro baterky do miniváhy ju a jedn ti pásnu teda po 12h dopo jdem plavčit

jerryjanka
10. dub 2011

idem ti poslať adresku - ak mi veriš kludne to pošli aj hned zajtra na 100% by som ti poslal kludne aj dnes peniažky cez tu kamošku z cr a ona by ti mohla poslať mailove potvrdenie 🙂

innes
10. dub 2011

@zuzik28
@ikon malábyla ve sporťáku od 5timěsíců, se zmenšovací vložkou to bylo v poho 😉 Ale doporučuji tu originální, ty šité na mmb apod. moc zmenšující efekt nemají.

jerryjanka
10. dub 2011

innes ma pravdu jedine tie originalne maju tu svoju funkciu ostatne je skôr dekoračná a zmúkčujúca funkcia. origoš sa neda s ničim porovnať. mala ma 3 mesiace a ja uvažujem kedy do šporťaku - kedže vaničku nechce a vozime v maxi cosi asi to bude čoskoro

ikon
11. dub 2011

baby tak dakujem za rady....

@lucenek nemas nahodou fotku, ako ten pasik a hlavne ta skoba ma vyzerat? ked pises ze nie Olivka, tak asi ta ista skoba ako je origos na Quinny?

ten pasik sluzi len na sed, vsak?

nevymyslel tu niekto nejaky zlepsovak ako dat sportak do lahu? to sa asi neda, ze?

ikon
11. dub 2011

@lucenek tu skobu kupim v galanterke? a nemohla by si sfotit ako si to pripevnila /ten pasi/ na kocik? idem o chvilu davat sportiak tak aby som to jednym vrzom spravila...diky

lucenek
11. dub 2011

@ikon nemůžu vyfotit, jelikož kočár dávno nemám, skoby s páskem mám našité...a uložené u kočárkových věcí....
ten pás je jen na sed....povolení zádíček by už hraničilo s překlopením kočárku rukojetí dolů když by se kočík pustil, takže ten NE-leh má i význam hlavně stabilní

lucenek
11. dub 2011

fotnu večer až půjdu jerryjance vyhrabkávat pás

zuzik28
11. dub 2011

Holky tak tu originální zmenšovací vložku Quinny už jsem si zamluvila dohromady s kočárkem. Ve středu si pro něj pojedeme. Jen se chci ještě zeptat...má kočárek vysunovací rukojeť? Myslím ale že jo. Potřebuji tam totiž přidělat skejtík pro staršího prcka. Myslíte, že se tam vejde, ikdyž bude kočárek v ležící poloze? Myslím jako mezi boudičku a tu rukojeť...doufám, že jo. Jinak bych ho koupit teda nemohla 😀

jerryjanka
11. dub 2011

@zuzik28 jej tvoja Kristínka sa narodila v den ked moja Janka 😵
jasne kočik ma vysuvaciu rukoväť neboj a aj skejtik tam daš len asi budeš do neho kopať pri prechadzke.

zuzik28
12. dub 2011

@jerryjanka Jéé, to je náhodička... 🙂 Ať ti malá krásně rostě.
Díky za info... Takže do něj jdu...už se nemůžu dočkat až mi přijde.

berus222
12. dub 2011

@zuzik28 ahoj. aky budes mat skejt? lebo aj my ho asi budeme potrebovat. ja si myslim, ze ked si vysunies rukovat, tak sa tam zmesti. len asi budes musiet tlacit kocik z boku, aby si donho nekopala.

zuzik28
12. dub 2011

@berus222 Jejda, no to doufám ne...že nebudu muset tlačit kočárek z boku. Vždyť se skejtíkem jezdí hromada maminek úplně normálně...tak snad to bude i náš případ.
Já skejtík ještě nemám žádný, budu teprve kupovat. Máme zatím sourozenecký kočár, ale právě už ho chci prodat, protože Ondra chodí už velice pěkně, ujde pořádný kus. Tak myslím bude skejtík stačit.
A přeji pohodové těhulení 😉 🙂

Našla by se tu nějaká maminka co má skejtík za speeďákem? 😀

zuzik28
12. dub 2011

@berus222 A ještě vůbec nevím jaký budu kupovat...

ikon
12. dub 2011

@lucenek fotka? 🙂

ozaj este som sa chcela vratit k tej zmensovacej podlozke - myslite ze mi ju predsa len treba, ked ma male pol roka? pri Adamkovi som ju nemala a tiez som ho tam dala od pol roka, akurat ze on bol o dost vacsi...

berus222
12. dub 2011

@zuzik28 dakujem. ja som prave videla skoro len take maminky, ktore stali z boku kociku. aj nas uz pekne prejde, ale ked bude treba "letiet", tak nech "letime" 🙂

jerryjanka
12. dub 2011

@ikon no nutne to uplne nie je ale je to dobrá pomôcka 😉

lucenek
12. dub 2011

@ikon vydrž..
včera jsme valila na noční...dneska jdu na schůzi do Mš obletím poštu a večer ti to sem hodím

ikon
12. dub 2011

@lucenek diky v pohode, len som srandovala...o par stranok pred touto je to odfotene na kociku...

lucenek
12. dub 2011

@ikon super 😉

poisonlentilka
18. dub 2011

Ahoj. chtěla bych do kočárku nějakou pěknou vložku. Neznáte někoho( třeba i z MMB) kdo je šije?Jednu paní jsem už kontaktovala ale ta se už neozvala. Nevíte o někom?Dík za odpovědi. 🙂

zuzkkkaaa
18. dub 2011

@poisonlentilka jasně na MMB to šije paní, my ji od ní máme, pak ještě od pinkie
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40929236&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33525146&tab=7

obě tam padnou suprově, do speedyho je určo nějaká potřeba 😉

berus222
18. dub 2011

Ahojte. nepredavate nahodou niektora vanicku vo farbe fudge?

poisonlentilka
18. dub 2011

zuzkkkaaa: děkuju moc 🙂

berus222
19. dub 2011

Ahojte. naklikavali ste si vajicko na kocik? ake znacky autosedaciek (vajicok) sa hodia na tento kocik? len maxi-cosi? dakujeeem

katchi
19. dub 2011

Ahoj, kdyby jste nektera chtela vymenit barvu sportaku, tak nabizim bezovo-hnedou barvu. Rada bych nejakou jinou vhodnou pro kluka...