Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

poohie
25. kvě 2014

ahojte mamicky, prosim vas, ako sa da vyriesit prasknuty plast na prednom kolese kocika Quinny Speedi? zohnal ho niekto? alebo sa da niecim nahradit? dakujem.

raloj
1. zář 2014

Ahoj holky prosíím nevíte kde se dá sehnat madlo s adaptéry na sporťák quinny speedi?

jarpeta
1. lis 2014

maminz přemýšlím o použitém kočárku je nám 20m.prosím prosím nemáte někdo fotečku s takhle starým děckem či starším? popř moc prosím zda si zde někdo nechal šít prodloužení stříšky a u koho? moc vám děkuji 😀 😉

jarpeta
1. lis 2014

@ladie mohu prosím odkaz? 🙂

ladie
12. pro 2014

Holky, máte některá zkušenost se skejtem ke Quiňákovi? Konkrétně k hluboké korbě? Sedí některé? A tak, aby se na něm dalo pohodlně jet a nevadil ani dospělákovi, co kočárek veze??

adrumikula
19. srp 2015

neprodáváte některá potah na speedi xs ?nebo nevyměníte?mm červený a chci na kluka

bbbeeerrruuu
29. čer 2016

Dobrý den, jak se dá sundat sporťák Quinny Speedi? Pod rukojetí mám kovovou sponu, která celý potah pevně drží na konstrukci. Máte někdo zkušenosti? beat.zdr@post.cz

simonahladisova
4. srp 2016

@kikimaruska
@kikimaruska dobry hladisova prosim vas muzete mi poradit kde koupit nebo sehnat tu prodluzovaci strisku na kocarek qwinny speedy sx moc diky . muzete mi to napsat do mailu; simonam. 245@seznam.cz

balias
17. pro 2018

Ahoj, všem, dovolím si obnovit diskuzi po dlouhé době. Omlouvám se za dotaz, ale jsem v tomhle trochu "mimo". Koupila jsem včera z druhé ruky Qiunny speedi SX, mám ho na pár měsíců k babičce. Je ale bohužel bez madla. Pročetla jsem diskuze, ale jsou všechny staršího data, tedy když se zde hovoří o madle na Chicco ct 0.4, dnes se již bohužel nedá nikde sehnat. Nevíte prosím někdo, zda nějaké jiné madlo je komatibilní s Quinny speedi a dá se sehnat 🙂 Nechce se mi dávat tisíc Kč za originální Quinny, to by bylo dražší, než celý kočár ☹ Moc díky.

balias
17. pro 2018

@raloj Dobrý den, mohu poprosit o info, zda jste vyřešila to madlo s adaptéry na Quinny speedi? Sehnala jste? Mám stejný problém, nechce se mi kupovat originál od Quinny, ale ty osvědčeně "náhradní" od Chicca se již dnes nedají sehnat. Díky.

bbbeeerrruuu
30. pro 2018

BALIAS: Dobrý den! Koupila jsem si neoriginální madlo Chicco, dokonce až ze Slovenska. Naprosto odpovídá a dá se jednoduše sundat. Bohužel je kočárek starší typ a náhradní díly už jdou jen těžce sehnat. Škoda, protože se jedná o skvělý prototyp kočárků, mám jich vyzkoušeno hodně. Zkuste bazarové nabídky. Držím palce! 🙂 PS: V létě budu nabízet ten svůj, velmi levně, dejte vědět, pokud byste chtěla na náhradní díly. Zatím ještě využívám u babičky.

lucinkafifi
20. čer 2019

Potrebuji poradit sedelo by tohle madlo na quiny speedi

rendlik86
19. zář 2019

holky, přemýšlím nad Quinny Speed, akorát tady čtu, že ten fusak je prý dost úzký... my jsme teď v hluboké korbě, máme 6 měsíců a 7 kg a 70 cm, tak se teda bojím, aby nám to vůbec bylo ten fusak na sporťáku...