Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

Ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂
Strana
z76
Dolů
PředchozíStrana
z76
Další
poohie
25. kvě 2014
ahojte mamicky, prosim vas, ako sa da vyriesit prasknuty plast na prednom kolese kocika Quinny Speedi? zohnal ho niekto? alebo sa da niecim nahradit? dakujem.
raloj
1. zář 2014
Ahoj holky prosíím nevíte kde se dá sehnat madlo s adaptéry na sporťák quinny speedi?
jarpeta
1. lis 2014
maminz přemýšlím o použitém kočárku je nám 20m.prosím prosím nemáte někdo fotečku s takhle starým děckem či starším? popř moc prosím zda si zde někdo nechal šít prodloužení stříšky a u koho? moc vám děkuji 😃 😉
jarpeta
1. lis 2014
@ladie mohu prosím odkaz? 🙂
ladie
12. pro 2014
Holky, máte některá zkušenost se skejtem ke Quiňákovi? Konkrétně k hluboké korbě? Sedí některé? A tak, aby se na něm dalo pohodlně jet a nevadil ani dospělákovi, co kočárek veze??
adrumikula
19. srp 2015
neprodáváte některá potah na speedi xs ?nebo nevyměníte?mm červený a chci na kluka
bbbeeerrruuu
29. čer 2016
Dobrý den, jak se dá sundat sporťák Quinny Speedi? Pod rukojetí mám kovovou sponu, která celý potah pevně drží na konstrukci. Máte někdo zkušenosti? beat.zdr@post.cz
simonahladisova
4. srp 2016
@kikimaruska
@kikimaruska dobry hladisova prosim vas muzete mi poradit kde koupit nebo sehnat tu prodluzovaci strisku na kocarek qwinny speedy sx moc diky . muzete mi to napsat do mailu; simonam. 245@seznam.cz
Strana
z76
PředchozíStrana
z76
Další