Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

sisstin
10. srp 2008

noangel: tak jako sporták to má super polohování na nožičky.. 🙂 takže když to dáš fakt úplně do lehutak to b ude v poho 😉

noangel
10. srp 2008

si aspon rikam ze mam kluka u toho ta velikost je beznejsi nez kdyby byla takhle velka holka tak je chudera 😀

sisstin
11. srp 2008

tak fakt ten sed budu muset udělat, takhle je to na prd, sice se drží madla..ale jak je ještě nestabilní, tak při každým hrcnutí spadne dozadu 😖

sisstin
14. srp 2008

čus baby..tak už mám sponu i popruh, ted to ještě nějak vytvořit 😝 😅

nikap
14. srp 2008

Ahojky holky,

tak já jsem Speedi prodala a teď mám doma Freestyle a pro porovnání: jde do úplného lehu a sedu, polohuje se pomocí klasiky - ručky, má delší sedačku, je sice těžší, ale při jízdě to nepoznám, pouze při složení, ale to nedělám
často, takže neva.

Je krásně odpružený, více než Speedi a sedačka jde po i proti směru jízdy. Ze všech kočárků, které jsem měla je

zatím nejlepší.

sisstin
14. srp 2008

nikap: no já si myslim, že ten free style je lepší..ale vzhledově? 😕

nikap
14. srp 2008

Vzhledově, toť otázka. Každému vyhovuje něco jiného, ale mě se líbí více. Akorát třeba barvy by mohly být trochu výraznější.

Ale na druhou stranu můžu říct, že kvalita potahu je rozhodně lepší, prodyšnější, lépe polstrované, je měkkčí.

Má ve výbavě už polštářek, který se dá samo sundat. Boudička je sice užší, ale zato ji můžete více sklopit, má už i

slunční stříšku, která se dá taky oddělat. Nemá žádnou slídu, jako Speedi z kolekce 2008. Je tam jenom síťka, což

mě osobně se zdá být lepší, protože známí si kupovali Speediho 2008 na podzim loňského roku a ona jim ta slída

popraskala, reklamaci jim neuznali, protože se s ní nemá manipolovat v mrazu...

Takže kupovali z Libfinu nový potah za cca 1500,-

Mě to třeba nic nedělalo, ale já s ním jezdila jen 3 měsíce. A co se týče jízdních vlastností, tak Speedi má třeba

přední kolo širší, takže když jedeš po více nerovném terénu, tak sedí lépe, ale není tak odpružený jako Free.

Včera jsem Free vzala do terénku, kde jsme jezdili se Speedi a Free to zvládl lépe.

Ale ono je to o tom, kde hlavně jezdíš. No a já dost jezdím terénem. A taky jsem potřebovala vetší sedačku a to

Free rozhodně má, je sice užší, ale je to v pohodě.

sisstin
14. srp 2008

nikap: no ta slída praská u všech kočárů 😒 já jezdim vcelku jen po městě..takže mi fakt vyhovuje..velkej je dost..akorát ten sed no..to fakt nevymysleli 😖

nikap
14. srp 2008

Já od té doby, co jsem viděla oba vedle seba, tak by měli udělat něco mezi nimi.

Konstrukce Speedi, ale sedačku od Free, skládání Speedi, rukojeť Free včetně těch kožených rukojetí.

nikap
14. srp 2008

jo a odružení taky Free

sbosorka
28. srp 2008

Ahojte, mamičky, ktoré máte speedi sx prosím, viete mi presne odmerať dĺžku kočíka?? Rozhodujem sa kúpiť tento kočík, no neviem či mi vojde do výťahu ☹ Dá sa nejak rúčka poholovať??

sisstin
28. srp 2008

sbosorka: moment, jdu ti to změřit 😉 madlo se dá jen vysouvat výš...jako po přímce 😉

sisstin
28. srp 2008

tak ted nezměřim, páč ho nemám doma..malej je venku, jsem blbá 😅

minitrouble
28. srp 2008

sbosorka - na dlzku sa vmesti uplne vsade - lebo rucka je zasuvacia - jedine do tych najmensich vytahov sa vraj nevmesti na sirku - vraj treba dat dolu jedno koliesko - ale to je ukon na 3 sekundy - kolieska funguju systemom jednoducheho nakliknutia 🙂 a dalsia vec - kocik je uplne lahko skladatelny a lahko prenosny - zavesit sa da na plece - cize aj to je varianta - ak ti len toto na nom prekaza - pre mna v porovnani s tym co mi ten kocik ponuka je to zanedbatelna vec ze je moc siroky 😝 😅

sbosorka
28. srp 2008

minitroble, ďakujem...presne toto som potrebovala počuť aby som bola pre neho úplne rozhodnutá 😉 Takže ty si s ním úplne spokojná?

minitrouble
29. srp 2008

sbosorka - no ja uplne - nemenila by som ho za nic - na kazdom kociku najdes nejaku chybu - ale mne osobne uplne vyhovuje - poskytuje mi vsetko co potrebujem - je lahko spratny - vmestim ho aj do kufra nasho mini auta (suzuki swift)...je lahky - nosila som ho prve 2 mesiace na 4te poschodie na ramene zaveseny - ak treba tak si ho viem kusok zlozeny odniest sama...prejdem s nim kazdym terenom - super sa ovlada jednou rukou v druhej si mozem niest moje dieta....romi ho zboznuje lebo ma z neho perfektny vyhlad..polohovanie je pre mna postacujuce...podla mna pomer cena a vykon toho kocik je fakt primerana 😉 resp aj lepsi vykon ako cena kedze je porovnatelny so Jane slalom ktory je podstatne drahsi 🙂

sisstin
29. srp 2008

tak my už ten sed máme, bylo to lehoučký vyrobit, a ted je fakt už super 😵

sbosorka
30. srp 2008

Ahojte, takže speedi je už objednaný 😀 už sa na neho teším, a potom tiež skúsim ten vylepšovák sedu 😎 Tiež som sa rozhodovala medzi slalom a speedi, ale slalom je dlhší a naozaj drahší 😒 .

nikap
30. srp 2008

Ahojte, tak Free byl ny reklamaci kvůli vibrujícímu přednímu kolu a vzhledem k tomu, že jim to kolo vypadlo z ukotvení na prodejně po pár metrech a neměli už stejný kočár mi vrátili peníze.

Teď máme Teutonia Spirit S3 a paráda. Fotečky jsou na mimibazaru pod ID 95524. Ale kdyby malěj nechtěl koukat na mě, tak bych Speediho neměnila. 😀

simi.w
1. zář 2008

Ahojte,které madlo se dá upevnit na Speedi kolekci 2008 ?

nikap
1. zář 2008

simi.w: madlo od Chicco CT 0.4

pozor už se doprodává! A proto někde stojí kolem 700,-, ale ve slušných obchodek i na netu seženeš kolem 350,-

simi.w
1. zář 2008

Nikap,díky. Mě přesně to madlo prodavačka zkoušela v obchodě a vůbec to tam nešlo nasadit,taky jsem se divila,jak to,když tady o tom čtu. Takže buď byla ona neschopná nebo nevím. Jo a stálo 350 ,-,tak jsem byla ráda,že jsem ho sehnala,ale zbytečně,tak teď nevím,jestli to zkusit připevnit sama,když jí to nešlo 😕 .

nikap
4. zář 2008

simi.w: poradím, zavakni ho na jedné straně a potom ho jemně dotlač na druhou a zacvakni, jde to trochu ztuha, protože je užší, ale pasuje. já ho měla taky, napoprvé to chce jemnou sílu. 😀

nikap
4. zář 2008

simi.w. dala jsem ti fotky do alba, aby jsi to viděla zhruba v kterých místech nasadit, musí to být co nejblíže těm černým plastům Quinny

sisstin
4. zář 2008

já mám origoš madlo quinny...stálo teda litra...ale nasadit a vysadit jde super 😉

simi.w
4. zář 2008

Nikap a ty máš to madlo origoš?

simi.w
4. zář 2008

Nevím,jestli raději nekoupit originál,bydlíme v prvním patře bez výtahu a tak budu muset kočárek nosit sem a tam a pokud jej budu chtít pokaždé složit, madlo vysadit a pak zase složit a nasadit,tak to chicco by asi nebylo moc praktické 😲

nikap
4. zář 2008

Néééé, nemám origo 😀 😀 😀 😀

To mi dělala jedna maminka na MMB, DanaT, je to na sucháč s reflexními pruhy

sisstin: můžeš mi prozradit, kde ti řekli, že je to origo madlo? V Libfinu, což je výhradní dovozce, mi minulý měsíc říkali, že origo madlo na Quinny Speedi není, ale uvažuje se o na rok 2009 nebo 2010, to jen tak... odkazuji se na pana Pavlíka - servisního technika Libfin

nikap
4. zář 2008

ještě jedno doplnění, kdyby existovalo origo madlo na Quinny Speedi, tak by bylo na stránkách quinny.com pod položkou doplňky

sisstin
5. zář 2008

nikap: mají ho i na ebay..tam vyjde asi na pětikilo, já ho mám už nevím odkud, ale psali tam, že je to madlo přímo na Quiny Speedi..a fakt tam jde nádherně...jen se tam přicvakne 😉