Kočárek Riko Basic 2018 Anthracite - zkušenosti

ivulunka
28. led 2019

Prosím nemá někdo tento kočárek? Jak jste spokojené? A nevíte zda jej někde mají v kamenné prodejně? Děkuji.

kackaw
26. únor 2019

@ivulunka ahoj, sehnala si nějaké zkušenosti? Taky po něm pokukuju .... ještě jsem se nerozhodla, jestli chci rovnou kvalitní sporťák a k němu i hlubokou korbičku nebo nejdřív klasickej hlubokej kočár a sporťák řešit až pak ... 🙂

barunkakoe
22. dub 2019

Ahoj, ještě se zkusím pridat k dotazům? Šla jste do něj některá?

kackaw
22. dub 2019

@barunkakoe ja zatim ne... nikde zadny recenze a nazivo kolem nas jikde nemaj🤨 a cas se krati 😂

barunkakoe
22. dub 2019

😲 takže to budu muset risknout a objednat, koukala jsem za na autosedacku cybex maj nějaký spesl adaptéry, tak alespoň tohle jsem byla schopna zjistit. Mně už čas došel, takže teď už je to vyloženě otázka dnů. 😅 tak já ho jdu objednat, ať ho můžu při nejhorším ještě vrátit. Když to jeste zvládnu, tak vám o něm něco napíšu 😌😁

kackaw
22. dub 2019

@barunkakoe tak to by bylo super👍 Drzim palce, at dojde vcas 😉

kackaw
25. dub 2019

@barunkakoe já jen napíšu rovnou, kdyby sis pak vzpomněla a šla sem sdělit dojmy ... .:D Můžeš mi, prosím, kromě toho, co tě samotnou napadne a jak na tebe bude kočárek působit, napsat, jestli a jak jde pohoupat? 🙂 Mělo by jít nějak nastavit to odpružení .... MOC DĚKUJU 🙂

mkovac
4. kvě 2019

Ahoj holky, tak dneska jsem objednala, byla jsem se na něj dívat na jedné prodejně. Musím říct, že za tu cenu mě mile překvapil, má své mezery, ale vzhledem k ceně se nejedná o nic velkého. Jak dorazí, tak napíšu a nafotím.

kackaw
4. kvě 2019

@mkovac kde jsinho bylan

kackaw
4. kvě 2019

@mkovac sakrys😂 napis pak i kde jsi ho byla omrknout, prosim 🙃

2013szabova
7. kvě 2019

Jeee taky po něm koukám, tak snad mkovac pochlubí 😊😊😊

andrisek123
8. kvě 2019

Taky ho mám v plánu pořídit. Tak by ty fotky byly fajn :D

michaelakrause
16. kvě 2019

Ahoj holky, také se rozhoduji, jestli pořídím tento kočárek, už cca 1,5 měsíce je mým favoritem, ale do včerejška jsem ho neviděla naživo, takže to bylo opravdu jen dle internetových specifikací, obrázků a videí. Včera jsem si ho byla prohlídnout v prodejně v Přelouči a také mě mile překvapil. Velmi ochotná paní nemazala med kolem pusy a myslím, že ho i vcelku kriticky zhodnotila. Dle jejího názoru, je spolehlivý, kvalitní a RIKO je dobrá značka, tento typ jí jde hodně na odbyt. Než jsem tam šla, četla jsem různé staré diskuze a musím říct, že to co holky třeba v roce 2013 pomluvily, tak za tu dobu se vyvinulo a na kočárku se to projevilo. Aretace funguje, jde nastavit, na mimi ve sportáku vidíte skrz sítky, pokud si je odendáte… polohovací matrace do sedu jak v korbičce, tak ve sportáku. košík je prostorný... Paní podotkla, že některé maminky negativně hodnotí ukládání korbičky do konstrukce - je tam taková pojistka, která musí sepnout, při vyndávání ji musíte asi držet... u jiných kočárků jen nasadíte a korbička se třeba lehce pohupuje... mně osobně se tato pojistka líbí, alespoň se nebudu bát, že mi z podvozku korbička vypadne. Při odpružení je kočár dost tuhý a moc nepruží, prodavačka tvrdila, že se to trošku opotřebuje a s miminkem vevnitř to pružit trochu bude, ale není to klasicky odpružený kočárek... na druhou stranu moje mamka nás taky neuspávala drncáním a spali jsme jí dobře...Trošku váhám, jestli 76cm velká korbička je dostačující... V Pardubicích jsem si ještě prohlížela kočárek Tudore, který je tedy o level výš, ale pořád bych řekla dost srovnatelný.

kackaw
16. kvě 2019

@michaelakrause moc dekuju za zkusenost👍 S tim pruzenim je to teda skoda... nebim proc nedelaji zadny pekny, moderni, na pohled jednoduchy houpak... vsechno jsou ty takove ty lode🙄a nebo pohledove klasicke konstrukce (ty zkrizeny tycky....)

veronica.s
17. kvě 2019

Ahoj holky, už ho mám doma. Objednala jsem naslepo přes e-shop. Barvu mám tu světlejší Grey Fox. Ale ve skutečnosti je tmavší než na obrázku. Jsem spokojená... Vše funkční. Mám k němu i originál autosedačku. Zatím koupě nelituji. Mohu jen doporučit 😃

andrisek123
25. čer 2019

Holky tak sem taky nakonec objednala a vypadá mooc hezky, je dost vysoký, při mé výšce 178cm je úplně akorát 🙂 . Teď ho mají v akci včetně autosedačky za 8 000 a za ty peníze fakt super kup ;) ale v pravém provozu ho ozkousim až za 3 měsíce, tak pak můžu recenzovat víc 😆

mrszizy
26. pro 2020

@andrisek123 ahoj, mohla bych te pozadat o recenzi?