• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Roan Teo - máte někdo?

4. září 2014 
U prvního miminka jsme měli Roan Marita a byl velký,houpací a byli jsme spokojeni. Teď jsem našla náhodou u některé v albu Roan Teo a chci se zeptat, jak jste s ním spokojené, popř, kdyby jste prozradily zápory :slight_smile:
Za sdělené zkušenosti děkuju :slight_smile:
9. zář 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Opravdu NIKDO nevlastní tento kočárek????? :frowning2: :confused:
11. zář 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme bebe beni 4 runner, je téměř stejný jako roan teo. pokud jsi byla spokojená s maritou, tak mi to přijde obrovská změna. kočárek je lehký, dobře se s ním manipuluje, ale je o poznání tvrdší na pohoupání a také bych řekla, že o dost menší prostorově. je fakt, že jsem od marity neměla tu čest se sportovní verzí, takže rozdíly ti napsat neumím.
6. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nerreiddo, taky o Roan Teo přemýšlýme..pokud bys od někoho zjistila recenze, dej prosím vědět :slight_smile:
8. led 2014 v 17:17  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pořídily jste si ten kočárek, taky by mě zajímaly vaše názory.
1. zář 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtela jsem ho taky ale nakonec jsme hi nevzali ..neslo snim vubec houpat a je vhodny spis tak do mesta nakonec sme poridily Camarelo malaga 2013 ma i velkou korbu coz se nam na zimu bude hodit:slight_smile: a je strasne lehky takze doporucuju.
4. zář 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek