Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Které stupátko (skate) pasuje na kočárek Roan Marita?

lilibeth
25. únor 2015

Maminky, potřebuji sehnat stupátko ke kočárku Roan Marita ... máte některá zkušenost, které k němu pasuje? Nebo musí manžel vyrobit? Zatím se mi nepodařilo narazit na žádné, které by se k němu dalo použít ☹

vlaskovi
25. únor 2015

@lilibethdobrý den, máme také na maritě stupátko kouknu Vám přesně jak se jmenuje. Kupovala jsme ho v prodejně s kojeneckým zbožím a sedí pěkně.

lilibeth
autor
25. únor 2015

@vlaskovi To budu moc ráda! Děkuji.

mooncaa
25. únor 2015

@lilibeth Nejuniverzálnější stupátko je Lascal, tak koukněte na ten. Já mám jiný kočárek, ale taky na něj nejde každé stupátku a Lascal jo.

privka1984
25. únor 2015

Kamarádka shanela taky, Firkon nepasoval, Lascal pasuje.

vlaskovi
25. únor 2015

lascal maxi

lilibeth
autor
25. únor 2015

Holky, a jak se s tím chodí? Příjde mi takové strašně velké, že rodič musí být hodně vzadu a pak se mu kočárek špatně tlačí a zakopává o to.

mooncaa
25. únor 2015

@lilibeth To stupátko jde namontovat různě daleko, já jsem ho dala co nejblíže a jde to, nemám problém. Ale hodně to záleží i na kočárku, jak dlouhou má rukojeť kočárku od koleček. Myslím, že když bych ho namontovala za moje golfky, tak se zabiju, protože do koleček kopu i bez stupátka.

butterfly
26. únor 2015

Ještě je univerzální stupátko Bumprider, dnes nebo zítra ho vyzkouším a dám vědět.

lilibeth
autor
26. únor 2015

@butterfly Děkuji.

butterfly
26. únor 2015

Tak vyzkoušeno, Bumprider sedí, montáž je záležitost asi na 30 s 😉 Fotila jsem to na mobil, takže nicmoc kvalita.

majvik
26. únor 2015

noo, tohle mě taky zajímá... nedovedu si moc představit jak se s tím chodí. jak to tady má @butterfly na fotce, tak mi připadá že to zabere strašně místa a maminka už na kočárek snad nemůže dosáhnout...

lilibeth
autor
26. únor 2015

Jak to tak vypadá, budu si muset někde vyzkoušet, jak se s tím chodí ☹ Neumím si vůbec představit, jít s tím třeba půl hodiny.

lilibeth
autor
26. únor 2015

@butterfly Moc děkuji za vyfocení!

mooncaa
26. únor 2015

@lilibeth Tak ten Lascal zabere tak polovinu místa než tento vyfocený.

butterfly
27. únor 2015

Tak už jsem to testovala, moc dobže se mi s tím opravdu nechodilo. Doma mám kočárek Icoo, ten má výsuvnou rukojeť, tak že si ji můžu přizpůsobit, to u Roanu nejde. Navíc stupátko o něco snižuje ovladatelnost, takže u kočárku bez natáčecích koleček je to docela dřina.

lilibeth
autor
27. únor 2015

@butterfly Tak bych to viděla, že nám tatínek stupátko vyrobí přesně na míru 😀
Minimálně to bude levnější 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli