Které stupátko (skate) pasuje na kočárek Roan Marita?

lilibeth
25. únor 2015

Maminky, potřebuji sehnat stupátko ke kočárku Roan Marita ... máte některá zkušenost, které k němu pasuje? Nebo musí manžel vyrobit? Zatím se mi nepodařilo narazit na žádné, které by se k němu dalo použít ☹

vlaskovi
25. únor 2015

@lilibethdobrý den, máme také na maritě stupátko kouknu Vám přesně jak se jmenuje. Kupovala jsme ho v prodejně s kojeneckým zbožím a sedí pěkně.

lilibeth
autor
25. únor 2015

@vlaskovi To budu moc ráda! Děkuji.

mooncaa
25. únor 2015

@lilibeth Nejuniverzálnější stupátko je Lascal, tak koukněte na ten. Já mám jiný kočárek, ale taky na něj nejde každé stupátku a Lascal jo.

privka1984
25. únor 2015

Kamarádka shanela taky, Firkon nepasoval, Lascal pasuje.

vlaskovi
25. únor 2015

lascal maxi

lilibeth
autor
25. únor 2015

Holky, a jak se s tím chodí? Příjde mi takové strašně velké, že rodič musí být hodně vzadu a pak se mu kočárek špatně tlačí a zakopává o to.

mooncaa
25. únor 2015

@lilibeth To stupátko jde namontovat různě daleko, já jsem ho dala co nejblíže a jde to, nemám problém. Ale hodně to záleží i na kočárku, jak dlouhou má rukojeť kočárku od koleček. Myslím, že když bych ho namontovala za moje golfky, tak se zabiju, protože do koleček kopu i bez stupátka.

butterfly
26. únor 2015

Ještě je univerzální stupátko Bumprider, dnes nebo zítra ho vyzkouším a dám vědět.

lilibeth
autor
26. únor 2015

@butterfly Děkuji.

butterfly
26. únor 2015

Tak vyzkoušeno, Bumprider sedí, montáž je záležitost asi na 30 s 😉 Fotila jsem to na mobil, takže nicmoc kvalita.

majvik
26. únor 2015

noo, tohle mě taky zajímá... nedovedu si moc představit jak se s tím chodí. jak to tady má @butterfly na fotce, tak mi připadá že to zabere strašně místa a maminka už na kočárek snad nemůže dosáhnout...

lilibeth
autor
26. únor 2015

Jak to tak vypadá, budu si muset někde vyzkoušet, jak se s tím chodí ☹ Neumím si vůbec představit, jít s tím třeba půl hodiny.

lilibeth
autor
26. únor 2015

@butterfly Moc děkuji za vyfocení!

mooncaa
26. únor 2015

@lilibeth Tak ten Lascal zabere tak polovinu místa než tento vyfocený.

butterfly
27. únor 2015

Tak už jsem to testovala, moc dobže se mi s tím opravdu nechodilo. Doma mám kočárek Icoo, ten má výsuvnou rukojeť, tak že si ji můžu přizpůsobit, to u Roanu nejde. Navíc stupátko o něco snižuje ovladatelnost, takže u kočárku bez natáčecích koleček je to docela dřina.

lilibeth
autor
27. únor 2015

@butterfly Tak bych to viděla, že nám tatínek stupátko vyrobí přesně na míru 😀
Minimálně to bude levnější 😀