Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

segafredo
1. lis 2012

Chci se zeptat, jestli některá už máte ozkoušený tenhle kočárek, zda jste ho viděla nebo tak. Jaký máte názor?

ellenkah
1. únor 2014

@luciekar
Holky ja jsem se do Stokke Crusi zamilovala včera. Nebudete nektera prodávat v kompletu cca v dubnu 2014?

gepe
1. únor 2014

@ellenkah jak komplet myslis? 🙂 My, avsak o neco pozdeji a pokud budou podruhe dvojcata.
Mame komplet - podvozek, korba komplet, sport sedacka, sibling sedacka, drzak na kavu, plastenka, moskytiera. Stokke izi sleep by besafe az odroste - bud s kocarkem, nebo samostatne pozdeji. Vse v BM.

ellenkah
7. únor 2014

@gepe myslela jsem hluboky kocarek, sportovni sedacku, samozrejme podvozek a autosedacku. Potrebuji to na druhe dite, ale bohuzel novy si nemuzu dovolit a prvni kocarek jsme prodali ☹ A potrebovala bych ho nejdele v kvetnu 2014.

blahova_andrea
7. únor 2014

mě se líbí mooooc, mít na něj, tak ho koupím 😀

gepe
7. únor 2014

@ellenkah to bohuzel je prilis brzy, nase mala ma teprve pul roku. Tak jiny kocarek 🙂
@blahova_andrea Ty jsi cislo 😀

ellenkah
7. únor 2014

@gepe díky za radu.

gepe
7. únor 2014

@ellenkah vim, ze jsem Te nepotesila. On neni zase tak dlouho na trhu, jako napr. Xplory, a moc lidi ho taky nema, co jsem aspon postrehla. Ja jsem videla akorat jednou jednu maminu s podvozkem Crusi v Malviku, jinak jeste ani nepotkala.. Avsak treba se najde nejaka mamina.

ellenkah
8. únor 2014

Nepotešila, ale bohužel líbí se mi kočárky, které jsou nové příliš drahé☹ a budu muset zřejmě udělat nějaký kompromis. Stokke Crusi je na trhu teprve rok, tak je mi celkem jasné, ze maminky, které ho mají, jo stále jeste na svá dítka používají. Ale i tak díky, budu hledat dal. Kdybys přece věděla o někom, kdo by ho chtěl prodat, písni mi, budu rada.
Díky Soňa

kopretina29
12. únor 2014

Holky potřebuji radu, při jízdě mi blatníky na větších kolečkách jakoby drhnou o konstrukci podvozku a vydává to zvuk, jako bych jela s kočárkem pro panenky 😖 Nemáte některá zkušenost? Přemýšlíme o reklamaci, přeci jen je to kočár za 30 tis... ☹

gepe
17. únor 2014

@ellenkah dobre dam 🙂

@kopretina29 nam nic takovyho nedela, nevim zda je to tim, ze jsme ho nekupovali v CR. 😕 ja bych to reklamovala, pokud Ti drhnou blatniky. Predpokladam, registrovali jste si ho?

kopretina29
17. únor 2014

@gepe nene, nic jsme neregistrovali, k čemu je to dobré? To je na stránkách Stokke? Takže máš s kočárkem "tichou" jízdu? 😅

gepe
17. únor 2014

@kopretina29 rozsirena zaruka a jj na stokke.com nahore na uvodni strance. Mame fakt tichou I bez uvozovek 🙂

l_baruska
17. únor 2014

tenhle kočárek, se i taky moc líbí, ale přesvědčit manžela, že potřebuji kočár za 30 tisíc, se mi asi nepovede...

kopretina29
17. únor 2014

@gepe moc díky, už jsme zaregistrovaný 😀 Takže mi asi půjdeme reklamovat, no to jsem zvědavá 😠

gepe
18. únor 2014

@kopretina29 ano 🙂 jinak pri registraci muzes nejen podvozek, ale i korbu 😉 co mate jeste? Kde jste kupovali? Podle me neni normalni, ze to drhne o podvozek 🙂

gepe
18. únor 2014

@l_baruska zaklad - podvozek s korbou stoji o trochu min, i kdyz ve vysledku je to jedno.. kocarek neni vsechno😉

kopretina29
18. únor 2014

@gepe máme podvozek, korbičku, sedačku izi go a přebalovací tašku (ta asi nic). Sportovní sezení chci koupit až na léto. Zaregistrovali jsme jen podvozek, hledala jsem tam Carry Cot, ale nenašla ☹ Kupovali jsme v Babydirect v Brně-Modřicích, chystáme se tam v sobotu. Také mi to nepřijde normální...

gepe
18. únor 2014

@kopretina29 u prebalovaci tasky paradoxne ta prebalovaci podlozka, taska jako takova ne 😀 jinak korbu dej klasicky pod Crusi 🙂 jsem zvedava jak dopadnete.
Jinak my asi tipuju v brezen/duben budeme muset vyndat sport seat. Mala je jeste v korbe, ma uz 68cm, tak jsem zvedava, dokdy do tech 80cm korby se jeste vejde 🙂

kopretina29
18. únor 2014

Hned ji tam zaregistruji taky, díky, jsi zlato 😎 Oni sice nabízí náhradní kočárek, já chci ale jezdit se svým, hluboká korba je tak na těch šest sedm měsíců, takže měsíc na reklamaci je fakt dlouhá doba. My ten sport seat budeme pořizovat asi v červnu, to bude mít prcek šest měsíců. Vy už to tedy máte za pár 😉 Budeš pak korbu prodávat samostatně? Já nad tím přemýšlím.
Nakoukla jsem ti do alba, že máte i Tripp trapp, taky mám na ni políčeno 😀

gepe
18. únor 2014

@kopretina29 za malo 😉 chapu, ze chces jezdit se svym, ono jak jezdi sam, tak je rychle zavislost 😀 kor otazkou je na jak dlouho by byla ta reklamace. Mlady bylo v patek pul roku, ve ctvrtek mela pulrocni ko a tam namerila sestra 68 cm 😎 pry je delsi.. asi budeme mit modelinu 😀
Nebudeme korbu prodavat samostatne. Mame i sibling seat - tu sourozeneckou sedacku, uvidime jak se zadari, nechceme totiz mezi detmi vetsi rozestup. No pokud by byly dvojcata - coz je gen. pravdepodobnost, tak me by asi slehlo, manzela by jeho slovy - jeblo 😀 hlavne by me strasne mrzelo dat kocarek pryc tak brzo, uvidime jak nam zivot nalozi.
Az budu prodavat, tak komplet cely a to: podvozek, carry cot, sport seat, sibling seat, tasku, pram pack, drzak na piti, dekl na korbu, plastenku i moskytieru, pridam i ksiry 🙂 ty se nam doma sesly troje 😀
Tripp Trapp jdi do ni 🙂 my nekoupili newborn set, protoze mame lehatko. Stejne jsme ho dokoupili na prikrmy nedavno, protoze v lehatku je to pro nas nepohodlny. Doporucuju jak newborn, tak i baby set 🙂 hlavne mame i prebalovak, tak pak mlada bude mit zidli i stul az bude vetsi. Prebalovak je to jedna z nej koupi - zada neboli, mlada na nem dodnes spokojena a hodne veci se vejde do uloznych kosu i bocnich 🙂. Nechci vypadat jak stokke maniak, ale my jsme fakt s vyrobky spokojeni 🙂

kopretina29
22. únor 2014

@gepe Tak jsme byli ve čtvrtek reklamovat a zkoušeli jsme i podvozek, co měli na prodejně a ten teda hrkal ještě víc. Nevím, třeba to opravdu je tím, že ty ho máš kupovaný jinde než v ČR. Víš jak to s těmi věcmi, dodávanými do ČR je... 😒
Takže měsíc bez kočáru, vyfasovala jsem fakt hrůzu, radši nebudu psát jakou, abych někoho neurazila. Doufám, že to bude dřív. Jsme první reklamace ve Funbaby se Stokke, ještě nikdo jim tam nic nereklamoval.
Můžu ti říct, že jsem z toho dost smutná.
No Stokke maniak trošku jsi 😉, ale proč ne, já tu značku taky dost můžu, jen kupujeme postupně.
My jsme byli min. týden na ko po šestinedělí a měříme 61 cm a vážíme 5,7kg, to naše dítě je trošku přerostlé 😀
S těmi dvojčaty nestraš, dřív jsem si řikala - v pohodě, ale teď ty ženský vážně obdivuju, všechno dvakrát.

gepe
24. únor 2014

@kopretina29 na prodejne bych verila tomu, ze uz vystavene veci nebudou v perfect stavu. Jste kupovali uplne novy pres cekacku na objednavce? Je fakt, ze obcas rozdil ve vecech byva znatelny..
To me mrzi a rekli k tomu neco blizsiho? Ja bych z toho taky byla presla. Hele, jakej jsi vyfasovala? 😀
Ale nejsme maniaci, jen jsme tak nejak diky fakt spokojenosti a tim, jak je vse variabilni i rostouci kolikrat s ditetem nadseni no 🙂 ale napr. do Sleepy na 100% nikdy nepujdeme 😀
Teda, mate slusnyho dlouhana! Nase mlada mela nedavno v pul roce 68 a to je pry trosku delsi😀 narodila se s 48cm 😅 a k tem dvojcatum, ono psk uz nic jinyho asi nezbyva 🙂. Dvojcata jeste ujdou, ale trojcata? To by nas uz slehlo 😀

kopretina29
25. únor 2014

Ten na prodejně byl fakt pěkně rozhrkaný, byl tam už v srpnu, když jsme tenkrát zkoušeli, jestli se mi vejde do auta. Tady ta potvora, co mám, se vejde jen podvozek a korbu mám na zadním sedadle. Jj, čekali jsme myslím měsíc-dva než dorazil. K reklamaci neřekli nic, jen že posílají výrobci, že oni s tím nic neudělají.
No tak teda jo, vyfasovala jsem Cam, podvozek Cam Cortina, přední kolo je daleko před kočárek, takže mě s tím můj už přejel zánovní kozačky a včera jsem najela kamarádce na paty 😒 A korbička je v barvě béžovo-zlato-měděné, prostě pecka 😀 Nic proti těmto kočárům, ale mě se prostě nelíbí. My máme nějaký staší model.
Já doufám, že ten náš se trošku v tom růstu a přibírání zastaví, už teď je to macík, ale zas tlustý není, jen má pořádnou papulku. Je sice krásný, že prospívá, ale nemusí prospívat až moc, že?! 🙂 A kolik malá vážila při narození?
No o trojčatech radši ani nemluv... 😀

gepe
25. únor 2014

@kopretina29 tak to drzim pesti at je to co nejdriv poreseny v ramci reklamace 🙂 chudaci kozacky i kamaradka 😀 a ten transport s tak objemnym kocarkem by me fakt hodne iritoval 😠 kor, kdyz u Crusi jde splacnout i korba, pokud je min mista v aute. Bezovo-zlato-medena? 😕 no... muzes se pokusit aspon sladit se barevne s kocarkem 😉 😀 promin, ze se smeju, stat se to me, tak jsem asi nepricetna 😀
Hele, je jen dobre, ze prospiva 😉 a deti se pry behem toho prvniho roku nekdy na cas v rustu zastavi na chvilku 🙂 i kdyz u nasi mlady to zatim neprobehlo 😕 mela pri narozeni 48cm a 2,7kg, po propusteni z porodnice 2560gr. Ted ma uz tipuju 70cm a pres 7kg 😅 a na to, ze ji 56 byla velka, uz ted musi mit 74-80, ma sysle a pritom je takova zizala 😀
Ad trojcata: co Ty vis, treba napodruhy 😉 😀 jinak pro pobaveni. Zalozila jsem diskusi vseobecne na Stokke produkty a dala dotaz, jak perou potahy na kocarek a newborn set. Zatim zadna odpoved, tak asi nikdo nepere 😕 😀
https://www.modrykonik.cz/forum/zakladni-vybavicka/stokke-znacka-a-jejich-produkty-2/

kopretina29
27. únor 2014

Já jsem věděla, že tě pobavím 😎 Sladit se můžu, dám si měděné oční stíny a ověsím se zlatem 😀
Crusi se mi krásně vleze do kufru a nemusím ani tu korbičku splácnout, tady u té potvory se mi do kufru vleze jen podvozek.
Máš pravdu, jen ať prospívá. Teď mám problémy s kojením a prdíky, u jídla mi řve a kroutí se, poslední dva dny mi prořval, byl to mazec 😖 Naštěstí už začal prdět, tak snad bude klid.
Tak to byla docela malinká, my jsme byli čtyřkiláči 🤐
Já jsem teda taky nic neprala, ale u mě je to brzo.
Hele a mám takový blbý dotaz, dokdy jsi měla v sedačce ty novorozenecký popruhy?

gepe
28. únor 2014

@kopretina29 tak hlavne udelej zlato-medenou fotku 😀
Za chvilku se malej bude vic hybat a prdiky rozhybe sam 😉
Jako v autosedacce? Novorozeneckou vlozku?

kopretina29
28. únor 2014

Už aby to bylo, docela bojujeme. Jeden den super, druhý den katastrofa. Rourkujeme skoro denně 😒
Jasně, myslím vložku v autosedačce, napsala jsem to blbě. 😉

gepe
1. bře 2014

@kopretina29 davejte bio gaiu a taky u nas nejlip na prdiky pomohl i Saab simplex. Jinak nahrivat brisko, cvicit s nozickama a i jizdu na kole a vydrzet no ☹
Novorozeneckou vlozku jeste pouzivame, pokud neni ve spacaku, ale jen v cestovnim overale. Jinak vyndavame 🙂

kopretina29
3. bře 2014

Bio gaiu už máme měsíc, sabík nám pomáhal 14 dnů, cvičíme pořád, prostě fakt musíme vydržet. Teď zkouším odvar z kmínu a fenyklu, pěkně se u toho šklíbí 😖
Já tam právě mám tu novorozeneckou vložku pořád a používám fusak do sedačky od Emitexu, je fleecová.
Někdy mi jdou popruhy špatně zapnout.
Teď ve čtvrtek už to bude 14 dnů od reklamace, půlka už bude za mnou 😵

gepe
5. bře 2014

@kopretina29 zeno, bez @ nevim ze mi pises, jeste ze jsem zvidava 😉 😀
Hele ten kmin a fenykl, nekdy se stava u nekterych deti, ze je vic zasspuntuje ☹ ja ten pocit mela, kdyz jsem pilapri kojeni.. cvicenni pomuze, nase mlada se naucila sama diky tomu vypuzovat prdiky 🙂 a taky myslim, ze cviceni pomohlo ns kycle - 1.ko za jedna ze staci 1 papirova plina, 2.ko ve ctyr mesicich za jedna a uz mela i krasny jadyrka a byly videt hroty kosti 🙂
Jakou mate autosedacku? Ono muze byt, ze s fusakem se uz moc nevejde 🙂. Nejdou Ti popotahnout popruhy?
Uz 14 dni? To je za par! 😀 jsem zvedava, co z toho vzejde 🙂. Uz mas nejaky zlato-medeny fotky? Cekam a stale nic :D