• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Stokke Crusi, máte ho ozkoušený?

4. května 2017 
@magnolia njn, na SK mam pratele a neni to jako v CR celkove :slight_smile: oni to oddelili, o nic moc jsi neprisla :wink:
16. srp 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe vanička je super a prcek začíná sedět, tak to bude ještě lepší. Díky za štítek, ty tenisáky jsou vtipný, ale jen tak pro zajímavost jestli máte sušku, nemáte s tím zkušenost? Já ji mám chvilku, tak se ještě pořád seznamujeme.
Tu vložku jsem nechala ušít na míru od nějaké paní na mimibazaru, vyfotím a hodím vám to sem. Malej je trošku spocmen v těch vedrech a co ji tam mám, tak je to sto a jedna. Kdybys chtěla kontakt, tak dej vědět.
Jinak já na zimu nakonec koupila tento fusak http://www.detske-kocarky.cz/doplnky-ke-kocarkum-fusaky-zavinovacky/fusak-lodger-bunker-tough-denim-jeans
dá se z něj vytáhnout ta teplejší vložka, takže 2v1 :slight_smile: A mám ještě jeden s ovčí vlnou, tak to snad bude stačit.
A vše nej k prvním narozeninám :grinning: Už se na ně taky těším :dizzy_face:

@magnolia moc ti to sluší, teda všem třem :wink: No holky to jste pěkný žabařky s těma kilama, já přibrala 22kg :sweat_smile: Naštěstí už je vše dole i 2 kila navíc, ale měla jsem strach, že to nepůjde.
No ta kožešinka - byla bych taky zklamaná, hlavně, když bych si to koupila nové a udělalo mi to toto. A jde to na korbu? Já měla za to, že je to jen na sporťak.
18. srp 2014 v 19:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe můžu se prosím zeptat, jaký je mezi nimi rozdíl? Ta sibling jde dát úplně do lehu a pasuje na Scoota? A nemá tam to stupátko na nožičky? Tu sportovní sedačku budeme kupovat až v létě :slight_smile:.Zatím je objednaný jen s hl. lůžkem. Čekám na lepší barvičky :grinning:. Děkuji
24. zář 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magnolia
Tá pani to asi nechtiac vyprala, skús to vyčesať tým kartáčom...
2. říj 2014 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvám se, že píšu sem, ona někam zmizela diskuse o Xplory??? :frowning2: Potřebovala bych nějaké upřesňující info a tam bylo spousta majitelek...
4. říj 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina29 je uka :slight_smile: a dodatecne diky za prani! :sweat_smile:
@tystynka sibling seat je podle me stejny seat jako na scoot - muzu se vsak plest, musela bych ho vzit a dat vedle seat na scoot. Ne nema stupatko, pripevnuje se adaptery pod korbu ci sportovni sedacku u Crusi do prostoru kose.
@zmrz_lina neomlouvej :wink: je premigrovana na sk kone
4. říj 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopretina29 ps: susicku nemame :grinning:
4. říj 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe aha, dík... Ty máš Crusi, že? Mezi Xplory a Crusi je rozdíl jen vzhledový ne? Funkčně/kvalitou to stejné že?
4. říj 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmrz_lina jj Crusi. Maji stejnou sportovni sedacku, funkcne rozdily jsou, kvalitou nevim. :slight_smile:
My jsme s Crusi velmi spokojeni, pocinaje odepinacimi koly, velkym kosem pod kocarem, skladnosti podvozku, velkou korbou aj. Ostatne u me v albu Realii v praxi je videt.
4. říj 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe jaké tam vidíš funkční rozdíly?
4. říj 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmrz_lina ty zakladni mas o prispevek vys, z meho uhlu pohledu.
4. říj 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe ok, jen mi přišla ta nákupní taška velká i u Xplory (v porovnání s tím, jak působí na fotkách naprosto mega), skladný se nám zdál taky v poho.
4. říj 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmrz_lina me i manzelovi vadi u xplory tyc mezi nozkama. My Crusi nemame na ukazovani a vystavovani, ale pro jeho prakticnost uplne idealni pro nase potreby i s ohledem na dite, nejen s jizdou po Pze, ale i nakupech a cestovani.
4. říj 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe no tak důvod "mít kočárek na ukazování" je to poslední, podle kterého bych kupovala. Potřebuju kočárek, co zvládne i lesní/polní cesty (tzn. lehčí terén), když vyrazíme s čoklíkem mimo město. Rozhoduji se mezi Xplory a Bugaboo Cameleon. Tyč mezi nohami mi nevadí, mi budeme mít na 99 % maličké miminko, sama mám sotva 160 cm.
4. říj 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmrz_lina lehci teren zvlada v pohode :slight_smile: kos mi prijderaktictejsi nez taska :slight_smile: avsak, kazdymu vyhovuje neco jineho :wink:
http://www.modrykonik.cz/blog/gepe/album/privatni--vrhc47/17420314/
Jinak my mali uplne nejsme, a mala mela pri narozeni v 39+0 2700gr a 48cm. Skoro stejne jsme byli velci ja i manzel pri nasem narozeni. U Stokke je ted novy Trailz a ten ma nafukovaci kola, a sklopnou rukojet, a to samy i u noveho xplory myslim. Me se taky BGB libil, ale nejak jsme neprekousli doma, ze je korba i sport seat nasledne tak nizko u zeme..a to nejsme zase nejak obrici - 173 a 180
4. říj 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe Omlouvám se, nechce se mi číst všechno :slight_smile: Nebudeš Crusi prodávat?
5. říj 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixxinka ahoj, to se vubec neomlouvej :wink: zatim ne, jeste planujeme druhose. Pokud by byly dvojcata tak urcite bude ke koupi driv, i kdyz to urcite obrecim :slight_smile: avsak, jakmile budeme prodavat tak cely komplet od nej, tj. podvozek, korbu, sport seat, sibling seat, pram pack (ten mozna zvlast), stokke iZi Sleep, cup holder, prebal tasku, moskyto i plastenku. Asi mozna rovnou s kocarem i winter bag a fleece bag, deku si necham na pamatku :sweat_smile: i kdyz mozna i tu. Anebo zvlast tyhle veci, jeste jsem nad tim nepremyslela tak do detailu. Jen se zeptam orientacne pro sebe, Ty bys chtela co?
5. říj 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe já uvažuji - předem - o koupi podvozku s korbou, "sporťák" a sedačku do auta...ty všechny doplňky bych asi nemusela mít :grinning: Ale v pohodě, chápu, že takový kočárek se jen tak neprodává :wink: A budu držet palce na další mimčo
5. říj 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixxinka cup holder je super, treti ruka :grinning: je fakt, ze to ostatni se asi proda zvlast. My jsme fakt spokojeni no :slight_smile: jeee taky drzim pesti at to vyjde :wink: pokud by se nam brzy zadarilo a dve - coz dost hrozi, tak dam vedet :slight_smile:
5. říj 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe jasan :slight_smile: Jinak cup holder je povinnost :grinning:
5. říj 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den, nebudete prodávat komplet stokke crusi? Komplet? Měla bych zájem. Nespěchám, klidně až po Novém roce. Všude ho sháním a nikdo ho neprodává takto v kompletu i včetně toho přídavného sedátka.
Děkuji Petra
10. říj 2014 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe Dobrý den, nebudete prodávat komplet stokke crusi? Komplet? Měla bych zájem. Nespěchám, klidně až po Novém roce. Všude ho sháním a nikdo ho neprodává takto v kompletu i včetně toho přídavného sedátka.
Děkuji Petra
10. říj 2014 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petua11 Hezke rano Peti, nebudeme nyni jeste prodavat, ani hned po Novem roce. Prozatim ho jeste plne vyuzijeme, nasi maly bude nyni 14 mesicu. Planujeme ho i jeste pro dalsi dite, avsak nam "hrozi" dvojcata. Pokud by se zadarily, budeme prodava se slzou v oku mnohem drive. :slight_smile: Urcite sem napisu, jakmile to bude aktualni, pokud by jste chtela, muzu dat vedet i primo Vam. Petra
10. říj 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe ok budete hodná, když se ozvete, já mám termín až konec března. A prosím, jak je pohodlné to přídavné sedátko? Je v pohodě? Já ten kočárek nikdy neviděla v reálu, pouze stokke xplory. Ale moc ho chci. A může v tom sportáku když bude naležato být mimčo už od malička?
10. říj 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petua11 drzim pesti at je vse ok a dam vedet :slight_smile: jen se obavam, ze v breznu na prodej u nas bude jeste brzy. Pridavne sedavko alias sibling seat je dle meho nazoru totozny se sedackou Scoota. Je polstrovane a ma narozdil od sportovni sedacky hlubsi sed, akorat nema pridavne stupadlo na nohy. Sportak od narozeni... to je otazka. Do sedacky je vlozka i s vyndavacim klinem, sedacka jde dat do lehu. Avsak osobne jsme meli malou v korbe a dali ji do sportovni az kdyz si zacala sedat sama. Takze asi to je spis na kazdeho zvazeni. Hlavne, nase mlada byla drobek, ani nas nenapadlo nepouzivat korbu :slight_smile:
10. říj 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata :slight_smile: nepredavate niektora stokke crusi iba podvozok a hlboku vanicku ?vo farbe beige melange alebo beige?vdaka
11. říj 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka123 ahoj :slight_smile: my doma zatim ne.
11. říj 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmrz_lina diskusia o stokke xpolory bola presunuta na modrykonik.sk. ak by si potrebovala nejake info, napis mi do IP, my mame xplory a teraz mam na skusku crusi,xplory je v servise.
13. říj 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den vsem, prosim o radu.
Jsme s manzelem rozhodnuti pro Crusi.Potrebovala bych vedet,zda-li se vyrabi na podvozek Crusi adapter na autosedacku Maxi Cosi.Vyrabi se na Xplory.Nevite nekdo jestli sedi i na Crusi?
Nekdo mi tvrdi ze ne,nekdo ze ano,nekdo ze by adapter mel sedet pokud sedi i na Xplory... Tak tedy nevim..
Dekuji
14. říj 2014 v 17:52  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Ženský, jsem zmatená jak Goro v Tokiu. Marně se pokouším nacpat winter kit na kočárek. Jsem teda zmatená. Nevím, jestli jsem blbá, nebo to prostě na stokke crusi nejde :angry: . Já opravdu nevím, chtěla jsem to dát na hlubokou korbu. V krabici není žádný návod a ať dělám, co dělám, nemůžu nic najít, jen návod na instalaci rukávníku. Nemáte s tím někdo zkušenost. Já nemam Facebook a neumím tam hledat, prý tam jsou nějaké stránky, kde jsou ženský, co stokky mají, ale nevím, jak se tam dostat. Jsem z toho nějaká otrávená :unamused: . A ještě mám jeden dotaz. Jde vyprat bouda? Jestli ano, tak nechápu, jak jí sundat z té :unamused: obruče. Kdyby to šlo, tak by totiž šel vyměnit potah. Prosím pomóóóc :sweat_smile:
20. říj 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek