• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek TFK. Máte zkušenosti?

2. prosince 2016 
@hankaros děkuju za recenzi, teď ještě uvažuju nad twistem, že nemusim měnit kola, jen zaaretovat, ale má menší kola.. Jde mi o to, jestli to v pohodě projede přes pole, bydlíme na vsi, tak i do lesa. Běhat jsem chodila taky a bruslit na okruh na asfalt, proto chci i ruční brzdu. Je dost odpruženej? Nedrcá? Měli jste i hlubokou korbu? Já mam 180cm a MM 2m, takže chceme co nejvyšší:grinning:
5. říj 2016 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donnald já bych si je možná vzala, půjdou i na nové verze Joggster Twist 2016?
5. říj 2016 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mialuuu a fotečka by nebyla, prosím? hlavně mě zajímá na jakých místech ho máte uchycený. A jak sedí na té podnožce. Moc děkuji.
6. říj 2016 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinka6 Odpruzeni neni idealni, pro male miminko jsme benbat zabku na zafixovani hlavicky. Ale jen do 3 mesicu a v hluboke korbe. S velkym kolem projede cokoliv, ale proste to drnca. Projeli jsme jak polnacky, tak lesni cesty. S twistem mam taky zkusenost v lese a drnca to uplne stejne. Sportak ma tu operku uchycenou jen suchacem k podvozku, takze nerovnosti jen pohoupou. Hlubokou korbu mame, mala z ni ale v 5 mesicich vyrostla, mame malou zirafu. Vyskove jsme s manzelem stejne jako vy a z tohoto hlediska fakt vyhovuje. S tim odpruzenim je to ale prekerka, jine kocary co maji lepsi, nemaji ostatni vyhody. Zalezi co je pro vas priorita.
24. říj 2016 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankaros diky, vyzkousim v obchode
24. říj 2016 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebudete prodavat nektera golfky TFK Dot? V dobrem stavu, barevne pro kluka, spis nejake tmavsi..?
1. lis 2016 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “reklama”
29. lis 2016 v 15:25 • ewinka64
Holky, dilema - tfk nebo summitx3 ? kdo jste třeba měli oba dva ? dííky předem :slight_smile:
29. lis 2016 v 15:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Máme joggster twist -super od hluboké korby až po sportovní sedačku
Na léto jsem pořídili TFK buggster Sair naprostá spokojenost -Neměnila bych :slight_smile:
29. lis 2016 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
PS u summit X3 vadilo mi že z stává sport a autosedačka se přicvakne
29. lis 2016 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jachymekt ju ještě jsem dneska zjistila že se skládá sedákem ven ... :/ , takže asi zůstanu u tfk
29. lis 2016 v 18:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek je opravdu prostorný Používáme na procházku do přírody a na zimu malý je hezky schovaný A golfky taky doporučujeme jsou super 1 a půl na dovolené a mrňousek se krásně vyspal já všude projela-restaurace a obchody.
Tak hezké procházky a klidné Vánoce
29. lis 2016 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jachymekt moc díky:slight_smile: , a děkuji i za bezva fotky:slight_smile:
29. lis 2016 ve 20:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou to kvalitní kočárky, oni Němci jsou akurátní. A i jsou hezké, vídám je u nás hodně jezdit.
30. lis 2016 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ano jsou super ale hlavně jsou LEHKÉ A SKLADNÉ to oceňuji při skládání do auta.
Hezký den
2. pro 2016 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jachymekt a jaký máš přesně typ prosím ? děkuji :slight_smile:)
2. pro 2016 v 10:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlubokou a sport TFK Joggster Twist Používaný na procházky je velký prostorný Malý je i ve 2 letech zachumlaný A na jaře jsmě pořídili TFK BUGGSTER Sair naprostá spokojenost lehoučký používám i do nákupního centra projede i uličky mezi zbožím A :slight_smile:jeli jsme i vlakem v kupéčku v pohodě.
2. pro 2016 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek