Kočarek - trojkombinace spíše na vesnici

duhovakony
10. bře 2018

Holky doporucite kocarek trojkombinace,spise na vesnici,tak 10.000-12000kc. Diky😉

maii
10. bře 2018

Za tuhle cenu tak akorat naky tezky a vrzavy Polak s mizernou autosedackou. Na to bych se vykaslala a koupila bazarovou teutonii nebo hartan nebo gesslein (na vesnici ideal, jsou teda rozmernejsi na skladani do auta, ale jsou to drzaky, po jednom diteti urcite nebude problem) a k tomu adaptery na poradnou sedacku zavedene znacky.

maarryjeane
10. bře 2018

Uplne v pohode za takovou cenu koupíte🙂ale musíte hledat hlavně když nejste náročná🙂my jsme taky na vesnici,ale my máme z.druhe ruky za 3000kc🙂ale vím ze známé maji i za 10tisic🙂ale nevím značky:(

aktakd
10. bře 2018

Ja bych zvazila jinou autosedacku nez z trojkombinace, vybrala bych bezpecnejsi dle testu. Taky bydlime na vesnici a lehka skladnost do auta mi prijde jako dulezita vlastnost kocarku, I do obchodu musim jet autem a tak se kazdou chvili muze skladat a vykladat. Ale spise je dulezite si ujasnit jake vlastnosti od kocarku pozaduji a dle toho vychazet.

duhovakony
autor
11. bře 2018

Moc se omlouvam napsala sem to blbe...nemyslela jsem trojkombinaci (protoze autosedacku si budu kupovat zvlast) ale mela sem na mysli dvojkombinaci

timotek69
11. bře 2018

Zkus se podivat na Kunert Lavado 2017 ten se mi moc libi..

nikuu
11. bře 2018

@duhovakony baby design. Jak někdo psal, těžký hrozný polák.. za mě super kocar. Mrkni do diskuzi. Někdo poláky odsuzuje, někdo stejně jako já je spokojeny

mievsa
11. bře 2018

Mám Baby Design dotty a za mě spokojenost 😉