Kočárek do lesa, ideálně trojkombinace

wxw23
9. kvě 2019

Dobrý den, zatím se chci jen informovat a zjistit vaše zkusenosti. Bydlime na vesnici a často budeme chodit na procházky se psama do lesa nebo po polních cestách. Zároveň cekame miminko listopad/prosinec, takže aby byl i prostorný. Idealne do 20-25 000kc trojkombinaci. Jaký kocar by jste doporučili?

vaseli16
9. kvě 2019

Ja take bydlim na vesnici a vzhledem k okolnimu terenu jsem vybrala od Roanu je to teda dvojkombinace,ale ja troj nechtela.Vajicko jsem kupovala zvlast.I v obchode to.doporucili

malytlustyhroch
9. kvě 2019

Vsem lidem, co chteji terenni kocarek, ktery nepotrebuji nosit v naruci doporucuju Roan maritu, dokonce klidne i ojetou, protoze vydrzi vsechno.Ale nekterym lidem prijde oskliva, tezka a nemoderni, treba moje maminka z ni mela vylozene osypky 🙂

dzejn002
9. kvě 2019

Jo, Roan marita je tank, do lesa úžasná. Hlavně tedy hluboká verze, mimčo není vyklepané. A pak samostatný sporťák. TFK sporťáky jsou mi moc sympatické, ale s hlubokou verzi u nich zkušenost nemám. ;)

ah1234
9. kvě 2019

Mala som taku predstavu tiez, ale malemu sa na tom nerovnom povrchu voobec nepaci (ci uz v lese alebo na poli).. na vrch k tomu mame oktobrove dieta a v zime je na poliach kopu blata, v lese detto.. s kocikom skoro neprejazdne. Co som nechcela sa stalo skutocnostou - do lesa a na pole chodime s nosicom. Skutocne si myslim, ze aj ty skonstatujes, ze je to najidealnejsie :D

wxw23
autor
9. kvě 2019

Moc děkuji za rady. Na kočárky mrknu a nositko je taky v plánu, ale až v pozdeji. Jeste jsem si o nem moc nezjistovala, ale se psy to bude stejne nejpraktictejsi🙂

dora13
9. kvě 2019

Meli jsme Roana na chalupe, z druhe roky, a jak pisou holky, je to tank, co projede naprosto vsechno😀

rozmberska
9. kvě 2019

Inglesia Sofia, parádně odpružený, stabilní, velká hluboká korba. Jen nevím kolik je cena trojkombinace...já kupovala jen dvojkombinaci.

enducha
14. kvě 2019

Já doporučuju Inglesinu, fakt skvělá..taky jsem na vsi, mám Sofii, ale myslím, že s žádnou neuděláš chybu.

gracinka7
14. kvě 2019

Baby design dorty. Zvládne kořeny, kameny, bláto, hluboký sníh, prostě cokoli.