Kočárek Tudore - máte zkušenosti?

ilonar
23. únor 2017

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s tímto kočárkem?

jani1985
11. kvě 2017

@evzenie2016 Snad nezapomenu 😎

ilonar
autor
11. kvě 2017

Nejsem si tím úplně jistá, ale myslím, ze nam v pardubické prodejně říkali, ze opraví buď na počkání a když ne, dávají náhradní kočárek.

kubinkov
15. kvě 2017

@evzenie2016 Tenhle kočárek určitě za ty peníze nestojí. Vyberte něco praktičtějšího.

jansovad
24. črc 2017

Kdo máte kočárek Tudore Scout nebo Trapper, vnitřní rozměr korby (u obou) má být 84x38 cm, je to opravdu rozměr korby u dna?

jani1985
24. črc 2017

@jansovad Mame Trappera, merim matraci, ktera ma 78 x 36 cm. To zaroven odpovida rozmeru dna. Korbicka uvnitr v nejsirsim miste meri 83 x 41 cm, coz je zaroven i nejvyssi misto.

jani1985
24. črc 2017

@evzenie2016 Pisu, jak jsme dopadli s reklamaci vrzajiciho podvozku. Pan majitel Baby Centra se nejprve prijel podivat na kocarek k nam domu. Po marne snaze podvozek promazat nam slibil podvozek novy, pripadne cely novy kocarek. Asi za dva tydny nam volal, ze pro nas podvozek ma. Rozjeli jsme se do Pardubic, mame to zhruba 3/4 hodiny casu. Tam jsme ale zjistili, ze novy podvozek je snad jeste horsi. Proto nam byl objednan znovu, tentokrat i s kolecky. Tenhle novy je uplne neco jineho. Nekvedla se ze strany na stranu, na kostkach korbicka neskace. I jen bezny uchop madla je mnohem pevnejsi a stabilnejsi oproti puvodnimu podvozku. Bohuzel po tydnu jezdeni se opet zacalo ozyvat vrzani. Promazali jsme a je to mnohem lepsi, byt ne zcela tiche. Ale nevim, jestli mam silu to znovu resit. Jinak je kocarek skvely.

kubinkov
26. črc 2017

@jani1985 To je mi líto. Tak druhá reklamace a po třetí vám snad vrátí peníze a budete moct vybrat kvalitnější kočárek. 😏

jani1985
26. črc 2017

@kubinkov Kocarek uz nam vrze jako s puvodnim podvozkem ☹ Nevim, jestli jen my mame takovou smulu, kdyz ctu v recenzich, jak jsou jini s kocarkem spokojeni. Jinak bych s nim opravdu byla spokojena, je oproti ostatnim vazne prostorny. Dceri budou ctyri mesice, ale je dlouha, presto ma v kocarku stale dost mista. V jinych jsou ctyrmesicni deti zmackle jako sardinky. Kocarek je lehky, krasne se ovlada a sklada. Jenze kdyz s nim jedu, prijdu si, jako bych jela s bazarovym. Da se rict, ze uz me prochazky s kocarkem zacinaji stresovat 🤒 Nerada bych tu sirila spatnou reklamu, ale bohuzel nase zkusenost je takovato.

kubinkov
27. črc 2017

@jani1985 To se určitě nezlepší ani s dalším podvozkem. Hlavně si to nechte napsat jako reklamaci, ať máte doklady. Na podruhé určitě vyberete něco lepšího. Hlavně už ne poláka!!! Ať už prodejce tvrdí cokoliv. 😉

jani1985
28. črc 2017

@kubinkov Chci jen bezproblemovy podvozek, abych v kocarku mohla odvozit i druhe dite. Nechci o nej prijit, protoze jinak je kocarek vazne bezva. Sjezdili jsme tolik detskych obchodu a ja uz si zacala myslet, ze pro nas zadny kocarek neexistuje. Tudore byla laska na prvni pohled. Ma vsechno, co jsem od kocarku pozadovala. Ale snad to nejak zdarne vyresime. Pristup ze strany prodejce je po vsech strankach bezproblemovy a vstricny. Takhle by se meli chovat vsichni obchodnici.

kubinkov
28. črc 2017

@jani1985 Chápu, že požadavek na dokonalý kočárek je nepřekonatelný, ale už z podstaty věci je podvozek opravdu dost důležitý. Bohužel tenhle problém ( vrzání) má velká většina "poláků" a nestojí za to se tím trápit. Bohužel zkušenost je nepřenosná a na tom vydělávají prodejci, kteří mnohem víc "trhnou" na takovémhle typu kočárku než na dražším značkovém. ( Letos na jaře jsem byla v Pardubickém Baby centru pro nové víčko na Zdravou láhev a viděla jsem tam kombinaci Mutsy Transporter za cca 12000,-. Ten sporťák jsem kupovala z druhé ruky a prodala ho jako zhruba pětiletý. Nic na něm nevrzalo a neskřípalo. Nechápu, proč někdo vyhodí 13000,- za tank jako Tudore.) Přeji, ať to vyřešíte rychle hlavně k vaší spokojenosti.

eliskaxox
28. črc 2017

@jani1985 jenomže zrovna podvozek je na kočárku to nejdůležitější. Mam 3 roky starý a hodně těžce zkouseny Concord Wanderer a nikde nic nevrze. Ale bohužel u 90% maminek je hlavní že kočár ma veeelikanskou hlubokou korbu

eliskaxox
28. črc 2017

A úplně nejlepší bude az tak za 8-10m zjistíte že sportak je úplně na nic a navíc malý, takže vas čeká hledání dalšího sportaku.

kubinkov
29. črc 2017

@eliskaxox S vámi naprosto souhlasím.

evzenie2016
31. črc 2017

@jani1985 Ahoj, díky moc za info o tom, jak to probíhalo. Ono s dobrým přístupem prodejce se dá zvládnout hodně. Mrzí mě, že to zase zlobí. Já tu potkávám jeden kočárek Tudore živě a maminka je moc spokojená. Chci kočárek nejen do města, ale i do torénu, takže mé požadavky také splňuje. Ostatní kočárky jsou vyloženě městské a to je mi k ničemu...

pajulkast
22. srp 2017

@kubinkov Proč píšete o polákovi, když kočárky Tudore jsou české, to nějak nechápu??!! A vy máte osobní zkušenosti s tímto kočárkem, když tvrdíte jak jsou nekvalitní?

ilonar
autor
22. srp 2017

@pajulkast Tudore není český kočárek 🙈 Ale prezentují ho tak, i nám to bylo řečeno.

kubinkov
22. srp 2017

@pajulkast
@ilonar Bohužel prodejce udělá cokoli, aby prodal...☹

kubinkov
22. srp 2017

@pajulkast A osobní zkušenost mám.

pajulkast
23. srp 2017

@ilonar @kubinkov Mám za to, že je to česká firma, ale vyrábí tedy v Polsku? Ono je na trhu hodně polských kočárků a lidi si je i chválí...
Jaké máte tedy zkušenosti vy s tímto kočárkem, protože jsem našla jednu jedinou negativní zkušenost, jinak samé kladné. A jakou jinou kvalitnější značku doporučujete? Díky za rady

ilonar
autor
23. srp 2017

@pajulkast Já nemám osobní zkušenost, my jsme ho chtěli koupit, protože nám ho odprezentovali jako český kočárek. Pak jsme byli na veletrhu v Brně a tam nás vyvedli z omylu. Český kočárek neexistuje. Jsou to různé komponenty, ale základ Polsko. Jenže tak je to u většiny kočárků. Já jsem pak z tohoto požadavku slevila a chtěla jsem praktický a stylový kočárek - stylový podle mě Tudore úplně není, je veliký, ale byl favoritem do chvíle, než jsem spatřila Junamu Fashion Impulse - taky Polák, ale jak říkám, z toho jsem slevila.

maltejsek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adela011
23. srp 2017

@maltejsek Myslela jsem, že je to konkurence, když hodnotí kočárek který jen viděla na obchodě.🙂
Mám Tudore a jsem s ním moc spokojená.

kubinkov
23. srp 2017

@maltejsek To asi bude omyl. 🙂

ondrejst
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maltejsek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ilonar
autor
24. srp 2017

@maltejsek nechápu, oč jde, ale paní psala slušně a nijak nepomlouvala.

ondrejst
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adela011
24. srp 2017

@ilonar no jo, stačí si přečíst první recenzi kubinkov a hned musí být každému jasné, že to není normální. Nejlepší je bavit se s někým kdo ho používá.
My jsme s kočárkem spokojení moc a to mu dáváme pěkně zabrat.

vevru
Autor odpověď smazal
Zobraz