• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

1. října 2013 
zuzinek: tak to jsem nevěděla že prodávají i samostatný sporťák :confused: Já mám právě strach, když vidím jak je ten sporťák úzký, že se nám tam malý na zimu s fusakem nevejde :confounded: Nebude mu ještě ani rok.
Ten slunečník jste kupovali jaký a kde? taky o něm uvažuju :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonik: taky jsem se divila, že je i samostatný, ale víc o něm nevím, zdá se mi úplně stejný jako u té naší kombinace, a to jak na šířku tak na délku (nám bude 15 měsíců a nožičky máme tak akorát - proto sháníme jiný sporťáček) .....
Slunečník jsme kupovali takový ten klasický kulatý a zrovna s kočárkem právě v Opatovicích. Hlavně si hlídej ten úchyt na kočárek, aby tam pasoval (přeci jen nejsou trubky kulaté :grinning: ) Musím říct, že je to fakt praktická věcička, my hlavně jezdíme s odkrytou boudičkou, tak pak se slunečník hodí, boudu stahuju jenom proti větru .... :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzinek: a jak se vám tam vejde dítě na šířku, je to hodně úzké, že? Máte už nějaký sporťák vyhlídlý, co by jste chtěli?
29. kvě 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonik: zas tak úzký není, naše prdelka se tam vejde v pohodě a ještě dělá psí kusy, ale je pravda, že v zimně s fusakem to šlo jenom pokud ještě ležela, v sedě už to byl problém(s teplou chlupatou dekou to bylo ok), a to i s upínáním nánožníků :sweat_smile:
A co se sporťáčku týká, je to hrozně těžký, nechci klasický golfky, potřebuju řídit jednou rukou.... a navíc do toho nechcem vrážet moc peněz :unamused: Zatím máme vyhlídlý Hauck Shopper, ale zase mám strach z těch plastových koleček. V-cross je v tom nenahraditelný, odpruží každý výmol a té šířky se zas tak neboj, jsou i užší :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzinek: my tam právě našeho malýho zkoušeli dát do toho sporťáku a jak je velkej tak tam nemá žádný místo :confounded: No uvidíme časem, snad nebudeme muset pořizovat větší kočár :confused: :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonik: to snad ani neni možný, to myslíš toho 4měsíčního? :astonished: nám bude 15 měsíců a opravdu tam má místa dost, ale je to o tom fusaku na zimu :confounded: A co takhle koukam po těch sporťákách, tak mívají na šířku přibližně stejně (32 cm) .... mně spíš vadí, že u kočárku, který by se mi líbil, tak je krátká zádová opěrka, pokud dítě leží, tak je to v poho (naše prdelka ale v kočárku nespinká), ale v sedě mi to příjde už krátký. Zlatě když býval jeden kočár :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzinek: ano, myslím našeho čtyřměsíčního :grinning: Už má přes 9 kg a 70 cm. Na dýlku tam ještě místo má, ale na šířku nic moc :confounded: Já nevím že ty sporťáky dělají tak úzký :confounded: On se tam nemůže ani pořádně protáhnout :slight_smile: No snad jak vyroste tak se víc vytáhne a nebude tak buclatej :slight_smile: To když ho dám do staré Liberty po nás, tam má aspoň místo.. :grinning: Na dceru jsme měli sporťák Moon, ten měl hodně dlouhou zádovou opěrku. Spávala tam ještě ve 2,5 letech :slight_smile: Ale ta sportovní korba měla zase špatné polohování, že nešla do lehu :confounded:
30. kvě 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tiez vyberame kocik a rozhodujeme sa medzi Moon a V cross. Bohuzial nikde na slovensku crossa nemaju, vsetko len cez internetove obchody :angry: Chcela by som sa vas opytat neviete ci je napr. niekde v Brne alebo v okoli nejake baby obchod kde by sme si mohli tento kocik vyskusat?
Dakujem :wink:
31. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzuli - mají ho v Brně na Vackově ul.,taky se tam chystám :wink: http://www.moje-miminko.cz/clanky/kontakt
31. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja mam taky v-cross.Par chyb ma,ale po esteticke strance je krasny.
takze mi vadi:
Strasne neprakticky se sklapi boudicka-musi se zmacknout cpliky po obou stranach a to je treba v aute na autosedacce docela obtizny
to mi vdi asi nejvic

s tim popojizdenim dopredu dozadu-tak na to si kolecko zaretuju

nekdy jde obtizne nacvaknout vanicka na podvozek.mozna to ale delam spatne,ani jsem si neprecetla navod.nekdy to tam ale nacvakne v pohode.
jinak hodne s nim jezdim,pouzivam i autosedacku s adapterem a dobry.je fajn,ze jdou sundat jednoduse kola a podvozek se lip vleze do kufru.

jinak se taky obavam,jak dlouho se jeste vlezeme do vanicky.mame tam uz jen par cm a to mame 4 mesice.driv,nez v 6 mesicich bych nerada davala sportak.jeste,ze nam to takhle pekne vyslo na leto

ten kosik je fakt,ze kdyz se ty veci daji moc dopredu,tak to soura o kolecko.ale oproti jinym kocarkum je aspon ten kos velky.

do stran mi nezataci,akorat kdyz jedem po nklonene rovine

a kdyz sviti slunko do kocaru,tak jet naopak-tahnout kocar za sebou-nejde.ale to si myslim,ze asi u zadnych trojkolek nejde.nebo jde spatne proste.
takze mam destnik.

no a ted bych hlavne rda vyresila,jak odstranit tu redukcni vlozku v autosedacce,ktera sice je velmi prakticka,ale jen po urcitou dobu :grinning:
tak az na to,prosim,nekdo prijdete,tak dejte vedet!nerada bych ji strihala
31. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu novorozeneckou vložku ze sedajdy vyndáš snadno,z popruhu sundáš ty polstrovaná ramínka a vložkou protáhned a pak zase nasadíš a dole ze spodu sedajdy je takový plastový kryt,ten si vycvakneš,vytáhneš takový plíšek a pak ti půjde pěkně oddělat ta vložka i od spodu a pak zase nasadíš plíšek a plstvoý kryt zacvakneš.zvládneš to neboj,já nejsem technicky typ a měla jsem to za 2minutky hotový.
s trojkolkou se mi taky blbě couvá ale to asi se všema trojkolkama ,kamarádka má jané a ty se blb couvá i když má kolo zaetované.
a korbička mi jde nasadit uplně nádherně,tak si to raději nastuduj at případně něco neulomíš,přece jen zoubáčky jsou z plastu.
my máme teda skoro půl roku,tobík je si myslím teda velký,ale místo tam ještě máme jak na šířku tak i na délku,není to sice moc,ale sporták určo dřív jak v srpnu nevytáhneme.
1. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marselina:a kolik ma Tobi centimetru?
jinak dekuju za rady:slight_smile:

koukala jsem na sportak a u toho se nastesti boudicka sklapi jinak-uplne paradne.
ono u te vanicky i sedacky je to z bezpecnostnich duvodu :slight_smile:
2. čer 2009 ve 03:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobinek má 68cm,asi ale velikost oblečení má už 80,ze 74nám pořád lezou nohy ven a u krku to má napnutý :frowning2:
2. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdalence jsem chtěla vytáhnout už sporťák, ale je do něj pro změnu malá :sweat_smile: To podle mě nejde ovlivnit, jak bude mimčo velké. U hlubokáče je ta boudička takhle "blbě" sklapovací protože je na ní to madlo, aby se dala přenášet, jinak dy to nešlo a tohle madlo jsem brala jako velké plus.
2. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipet:jo,je to fakt,ze je to pro bezpecnost

a musim pochvalit autosedajdu,kamoska ma uplne stejne velkyho chlapecka,jak je nas Oli a uz jim je jejich sedajda mala a my se krasne vlezem
5. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky!
Chtěla bych se vás zeptat,jestli je možné koupit v-cross v Polsku a kde...? Asi jste to tu možná už probíraly,ale abych nemusela dohledávat...
MOC děkuju za odpovědi. :wink:
7. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
v nějakém obchůdku ho tam možná snežrš ale vyloženě na tržnicích na něj nikde nenarazíš
8. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a podarilo se vam vytahnout tu bilou vlozku z korbicky?ja ju dneska proste rozstrihla.potrebuje vyprat a nemohla jsem ji odpreparovat.ze to nejde po dobrym?
8. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol: tu jsme taky oddělávali nedávno, tada manžel a hodně se u toho zapotil :grinning: :grinning: Jo, nebylo to lehký :grinning: Musel tam cosi na boudičce odšroubovat a pak vysunout z toho kolečka u boudičky, ale šlo to hodně špatně. My už jsme tu vložku tam zpátky nedávali.
8. čer 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu se zeptat, docela jsem to tady studovala....

Budu mít špuntě na zimu, tak ten fusak se tam normoš vejde? Teda fuska s prckem... Stačí mi, do toho půl roku, aby si tam prcek nelámal hlavu, pak už to půjde do sporťáku...
A v březnu už třeba nebude fusak potřeba.....

A druhej dotaz, vržou hodně kolečka???? Popřípadě pomohlo sem tam promazání????

Předem dííík :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sanusko:kolečka nevržou,nebo mě aspon vůbec ale než jsme vyjeli jsme je promazali,je to uvedeno i v záručáku,než vyjedeš vše promazat.
nám se tobiknarodil na mikuláše a ještě v březnu protože byla zima jsme fusak měli a pořád tam místečko měl.i ted ho ještě vozím v hluboké korbě a není to žádný prcek ani tintítko.
9. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol nám vytáhnout běžně taky nejde,musí se to rozdělat a rozšroubovat přesně jak píše leonik
9. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marsi aha tak díkes a co jste promazávali? Jen kolečka nebo je ještě nějakej tajnej tip :grinning:
Já jsem pro něj už defacto rozhodnutá, jen se mnou sem tam zacloume pochybnost, ale jinak ok.... Ty máš tu 4kolku nebo 3kolku?
9. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám trojkolku.kočík promazával děda,nejen kolečka ale i ty pérka co jsou na houpán¨í a určo i brzdu ze spodu aby se někdy případně nezačala zasekávat
9. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočík je doma :grinning: Teda v autě, zítra pocestuje k babičce :sunglasses:

Fusak ten od Emitexu je ok?????
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/fusak-combi-New

Nebo máte jinej?
10. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
sanuska: nám kolečka taky nevržou, ale promazávat by se měly, i kvůli nečistotám a mohla by se zasekávat jak píše marselina.

my máme ten fusak emitex combi, jsme s ním moc spokojení :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leo takže to je ten jak jsem sem vložila?
Je do sporťáku vajíčak i korbičky že jo.
10. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sanuska: jj, to je on :wink: Akorát teď je dělají hezčí, my máme ještě po dceři z kolekce 2006. V zimě jsme používali zkrácenej, i do vajíčka a na příští zimu do sporťáku prodloužíme. Dcera se nám do něj vlezla ještě ve 2,5 letech :wink:
10. čer 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám dilema jesslti vzít i ten letní teda jako ne vyloženě na zimu ten kombinovanej nebo jen tenhle zimní jak jsem sem vkládala.
Asi jen ten na zimu že jo......
11. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli jen ten zimní, o letním nevím :confused: :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek