• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

1. října 2013 
Jo taaak, no vypadá to, že asi jo :wink: :slight_smile:

Jakou sis vybrala barvičku??
17. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám celý černý a vypadá úžasně, a ta boudička na sporťáku je krasně zapravená a nic tam neplandá, jak tu holky popisovaly
17. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů, tak to máš štěstí, hlavně, abys byla spokojená :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
už asi soudruzi zjistili kde udělali chybu,tak to napravili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u golfek mám tu boudičku taky suprově vyřešenou,látka mi tam nikde neplandá,je krásně tvrdá a přidělaná suchým zipem
18. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jste mě teď rozhodili. J8 s tím kočárem počítala, sakra sakra.... musím ho n ěkde vidět, abyh si ho ošahala :grinning:
18. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes jsem byla po dlouhé době s kočárem spokojená. Pak dám fotečky.

Vychytala jsem ten hadr, pěkně jsem ho podložila a vypadá o moc lépe. Také jsem zarazila ten kšil dovnitř, jako to má Leo a klidně sjem mohla Vojtulovi dát střechu pěkně nahoru. A také, když ten kšilt vrazíte dovnitř, tak se ta bouda pěkně vyšponuje. Je to fakt o moc lepší.
22. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj skleni: tak to jsme dvě :grinning: Dneska jsem odepla ten šílenej hadr, co visí na boudě, a vypadá ten sporťák mnohem líp :sweat_smile: Tak jak jsem to dneska oddělala, tak jsem pořád chodila kolem kočáru a dívala se jak to najednou o hodně líp vypadá :grinning: :grinning: :grinning: Zítra nafotím a taky hodím do alba :slight_smile: Jinak ten kšilt nedávám vůbec, páč na Vojty nevidím, dávám ho pokud je velkej vítr :slight_smile: Těším se na fotky :wink:

Jo a víte že ta boudička jde naklopit hodně dopředu?Já to zjistila teprve nedávno :grinning: Pokud je vichorec, nebo sněží, tak je to paráda :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leo: jj, to už jsem také jednou zkusila, jsem myslela, že jsem to zničila, ale ono to jde v pohodě. To jsou najednou vychytávky, když už děti začínají odrůstat což???
22. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, ty fotky jsou děsné, zítra udělám nové. Moc se mi to nepovedlo :unamused:
22. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni: já jsem to zjistila náhodou :grinning: Chtěla jsem pořádně vypnout boudu a jak jsem za to víc zabrala, posunulo se to hodně dopředu :sweat_smile: Ještě s ním budem nakonec spokojení :grinning: :grinning: :grinning: Až na tu látku v tý boudě mě teda deptá pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak to musím zastrkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fotky dodáš ještě dneska?
22. pro 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak jsme psaly zároveň :grinning: Tak počkám na zítra :wink:
22. pro 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leo: zítra to vyfotím znovu, pěkně venku. Teď už mažu. Jdeme zkouknout filmík. Dobrou noc
22. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni: jo, já jdu na gotta :sweat_smile: Dobrou :wink:
22. pro 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mi neprošlo. :wink: :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hážu fotečky do alba, tak jukněte. :slight_smile:

VŠEM KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak tu hadru vozím odeplou taky a kdyby chtěl náhodou tobík spát tak ji vozím v tašce na kočíku.že to jde přetáhnout vím a dokonce zua tu tyčku mám zaháklý fusak aby mi nesjížděl.s tou stříškou jste mě ale překvapily,je to fakt super ji zastrčit,hned to vypadá líp.
jinak vám všem přejeme krásné a pohodové vánoce,bohatého ježíška vám ale hlavně těm našim pokladům. :grinning:
24. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jak jste si to užili?? co kočárkY, zatím drží????
26. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky skleni: jak jsme si to užili jsem psala vedle :grinning: Kočár nám začal dost vrzat, proháněli jsme se s ním po lese :grinning: No a fotky nový úpravy samozřejmě ještě nemám, páč jsem si vždycky zapomněla vzít foťák ven. Takže zítra nafotím :wink: Jinak jsem se koukala k tobě do albíčka a ta úprava co jsi provedla na boudě vypadá skoro stejně jak ta naše po odepnutí toho hadru z boudy :wink:
26. pro 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leo: no tak šup šup a koukej fotit :wink: :slight_smile:
27. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni: za chvíli jdem ven, tak si už jdu chystat foťák, ať ho zas nenechám doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. pro 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááááááááááááááááá :wink:
27. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni: tak to tam mám, tak mrkni :slight_smile:
27. pro 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leo: děkuji, je o super, fakt to vypadá o moc lépe. Hele a docela m+ě překvapilo, jak tu část, jak je tam to okénkko máš přetažené přes jedno to železo v boudě, mě to tam vůbec nejde, jako by byla malá
27. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni: tak teď nevím co myslíš :astonished: :sweat_smile: Jestli to chápu dobře, ten vršek boudy? Ten mám přes dvě ty železa :sweat_smile: Jedno je v tom kraji, jak je kšilt, druhý je o kus dál
27. pro 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, přesně tak
27. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,taky Vám podvozek tak vrže? a nebrzdí mi jedno kolečko...asi zas reklamaca :/ :angry:
3. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ano vrže,celej se kýve,ze strany na stranu a máme prásklý rám,hrůza.Teď jsme koupily nový sporťák,tak půjde v-cross na reklamaci.
3. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nám taky vrzal, ale u nás to bylo kolečkama. Manžel je namazal a dobrý :slight_smile:

dajdda: co jste koupili za sporťák?Já se taky pořád poohlížím po nějakým, ale hodně prostorným :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek