Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

zmz
19. bře 2009

ahoj holky, tento kočárek moc nedoporučuju. Koupila si ho švagrová a po týdnu se ji zkřivila kolečka. Jezdila s ním pouze po městě po Pardubicích, nikde v terénu s ním nebyla. Byla ho reklamovat , kolečka vyměnili, ale po týdnu se zkřivili opět. Kolečka jsou plastová a opravdu moc nevydrží. Pokud počítáte s tím, že ho budete mít na dýl, tak bych doporučila koupit kvalitnější kočárek.....

zuzanic
19. bře 2009

zmz tak to je snad první negativní reakce, kterou na v-cross slyším...
tak my, co ho už máme doma, musíme doufat, že tvoje ségra měla kus z pondělní (všichni jsou ještě po draku) nebo páteční (všichni už žijí vidí víkend) šichty 😀

sunnye
19. bře 2009

zmz - jejda ☹

marselina
19. bře 2009

já mám teda na v crossu kolečka nafukovací,byly za příplatek 400kč,ale plastová bych nechtěla už jen z dvodu že se brzo sjede vzorek,u nafukovacích můžu řešit tak akorát píchnutí 😀

kuchy
20. bře 2009

Ahojte, taky jsme se rozhodli koupit teno kočárek, líbí se nám V- travel, jen jsem nikde nenašla, jak vysoko je korba od země, měříme oba přes 180cm, na živo jsm viděli jen trojkolku, ta je prý vyžší.
Máte ho tu některá???? 🙂

Podobný je kočárek maxim,ale u toho zase raději nepíšou hmotnost,ten má vášku od země po korbu 120cm.
Děkuji.... 😉

aaalenkaaa
20. bře 2009

Díky, chceme právě zkusit ty Opatovice, máme to kousek.

sunnye
20. bře 2009

aki - tak dej pak vědět.

soru
20. bře 2009

Ahojte,taky jsem se rozhodla koupit kočárek v-cross.Už ho máme doma,ale co mě docela vadí je to,že hluboka korbička není pořádně stabilní a třepe se.Máte to taky tak nebo máme vadný podvozek? Děkuji za odpovědi.

marselina
20. bře 2009

nám se korba netřepe 😀

qipik
20. bře 2009

ahoj,taky se mi moc líbí v-cross,určite čtyřkolka,trojkolky sou prý vratký!!!!! 😲 už sem ho i videla ale pořad nevím jakou barevnou variantu?líbí se mi černá, ale mimi bude na leto!!!!§ 😝 což se mi moc nezamlouvá..........

marselina
20. bře 2009

já mám trojkolku a vratká mi nepřijde,přece jen je to kolo v předu zdvojené.

lenka.dv
21. bře 2009

Soru, zatím jsem si teda nevšimla, že by se korbička třepala. Třeba to chce ještě nějak seštelovat.

Qipik, prý trojkolka se zdvojeným kolem je stabilnější než jiné trojkolky, co mají jen jedno kolo. My máme čtyřkolku, líbí se mi to víc.... A co se týče barvy, někde jsem tu viděla diskuzi a o černém kočárku, zkus pohledat... Já jsem ale taky černou nechtěla a mimi čekáme v květnu 😉

veverka83
21. bře 2009

marseli: a celkově jsi s kočárkem spokojená?Žádné velké nedostatky?A trojkolka teda v poho, jo?Někde sem četla, že v zimě se mezi to zdvojené kolo dostane sníh, dělá to neplechu?Já pořád váhám u podvozku, nějak se nemůžu rozhodnout.

andy24
21. bře 2009

Ahoj holky
i já pokukuju po v-travelu ale u nás ho nikde nemaj,teda jenom v jednom krámě ale chtěj za něj 13 tis.a to se jim teda nechci dát,když se přes net dá obědnat za 9t.i s autosedačkou.Chci se vás zeptat neobědnávali jste si ho někdo přes e-mail adresu kočárky Zlín .Váhám ještě jakou barvu ale asi to bude ta tmavší modrá se světlou. 😉

leonik
21. bře 2009

Ahojky, tak nám se korbička taky začla viklat a ještě k tomu skřípe 😠 Kočárek jsme ještě zatím vůbec neskládali takže se začla viklat ježděním. Ještě nám začlo dost kmitat jedno přední kolečko. Nedělá to některé z vás které už s kočárkem jezdí? Máme V-travel. Asi ho budeme muset reklamovat, protože jak to kolečko kmitá při jízdě, třepe se celý kočár. A to nejezdíme v žádném nerovném terénu 😒

veverka83
21. bře 2009

Ach jo, tak vidím, že negativních názorů přibívá.Začínám mít pochybnosti ☹

marselina
21. bře 2009

veverko,byli jsme i u rodičů na horách,kde je sněhu hodně a zatím žádný problém,sníh se nám nedostal nikam a jelo se nám kočíkem líp než švagrové se čtyřkolkou,ta má ele iglesiu.
jediný co nám dělalo že kočárek táhnul na jednu stranu,reklamovali jsme to,ale závada nebyla nalezena,a ejhle jsou daný parametry na nafouknutí předních kol a my jsme je měli nafouklé špatně 😀

marselina
21. bře 2009

jo jediná nevýhoda pro mě,mám ten bledulinko modrej kočík,tak bude asi furt špinvej,hluboká korba ani ne,ale nechci vidět ten sporták 😢 😢

qipik
22. bře 2009

ahoj,tak sem byla na vystavě kočarků v Brně a mam v hlavě guláš 😝 ,hruza vybrat kočarek,horší než jít do nakupního střediska a koupit neco na sebe!!!!!!!§§ ☹ 😀 .......ještě se k tomu partnerovy muj styl na kočarky nezamlouvá! 😠 🙄 .........

sunnye
22. bře 2009

a měli tam i V-cross?

sajma
25. bře 2009

zuzanic - děkuju za změření!
leu - ve Zlíně jsou V-crossy na Kvítkové a nad Priorem v tom obchůdku. Teď tam mají i dobrou akci (vyjde levněj než na netu). Byla jsem mrknout ještě i v Hradišti v obchodě VaV a supr 🙂

leu
25. bře 2009

samja: děkuji za info... určitě tam půjdem mrknout - už se těším... a vy už jste rozhodnutí pro V-cross?? My máme dva favority tak pořád vymýšlíme... Můžu se ještě zeptat - že máš za manžela Romana?? my jsme totiž taky z Březnice 🙂

veverka83
25. bře 2009

Marseli tak to je supr, tak asi nakonec vezmem taky trojkolku.No a jak poznám, jak mají být kola nafouklé? ☹ to víš, ženská 😉A jak psaly holky o té korbičce, tak tobě se nevyklá? My chceme ten černý, tak ten snad tak neušmudláme 🙂 příští pátek vyrážíme na nákupy, tak snad už ho koupíme.Čas letííííííí.

marselina
25. bře 2009

korbička se nám opravdu nevyklá,drží jako přibitá 😀 ke kočárku dostaneš záručák kde je takové čteníčko a tam je napsané jak mají být kola nafouknutá

veverka83
25. bře 2009

Ani nevíš jakou radost si mi udělala radost 😎 Tak snad budem mít taky štěstí na bezproblémový kousek

aaalenkaaa
25. bře 2009

Tak jsem v reálu viděla V-cross i travel a úplně mě zarazilo, jak je ta korbička vevnitř prťavá 😖 strašně uzoučká, tam se s fusakem dítě přece nemůže vejít 🙄

sunnye
25. bře 2009

ali,byli jste v těch Opatovicích. Korbička je standart ne? 72x34 cm myslím. Třeba X-lander je menší.

marselina
25. bře 2009

aaalenkaaa:korbička je opravdu větší než u jiných trojkolek,mámdocela objemný ovčkový fusak,obík má tři a půl měsícu a místa tam má pořád hodně,to tam máme ještě krajkovou zavinovačku a deku.
veverka:to jsem ráda 😀 😀

aaalenkaaa
26. bře 2009

No já měla u prvního dítěte čtyřkombinaci a to se nedá srovnat 🙄 ten prostor

astrane
26. bře 2009

holky jestli má korbička 72 cm,tak letní mimčo tam v zimě s fusakem stopro nenarvete a pokud budete mít větší dítě,tak v 5 měsících půjde do sporťáku i bez fusaku...protože se tam na délku prostě nevejde....tak doufejte,že budete mít drobné děti 😉