Kočárek v Polsku, máte tip na konkrétní obchody?

pilisecka
20. dub 2016

Ahojte maminky, už to tu sice bylo diskutované, ale nic aktuálního ani přesného mi z toho nevzešlo ☹ Začala jsem s manželem uvažovat o kočárku v Polsku. Máte některá z vás tipy na konkrétní obchody s širokým výběrem kočárků? Případně i zkušenosti s reklamacemi. Děkuji moc 🙂

madinina
20. dub 2016

Včera jsem se v PL byla podivat, sice je to vše krásné, je k tomu spousta vychytávek, co mají ale i kočárky u nás. Jen co jsme odcházeli, přišla paní reklamovat konstrukci a kolečka. Nejlevnější trojkombinaci mají přes 9 tis a nejdražší přes 13. Samozřejme hovořím o mnou navštíveném obchode. Následne jsem si četla recenze na značky, které nabízeli a hrůza. Problémy s kolečky, stabilitou atd. Odcházela jsem celkem nadšená, ale pouze vzhledem. Jinak vlastní zkušenost nemám...

pilisecka
autor
20. dub 2016

@madinina Děkuji moc za názor 🙂 No já kde se ohlédnu, tak jsou reklamace s kolečky...To je hrůza ☹ A ve kterém obchodě jste byla? Já teď koukám, že v Ostravě, co mám tak ještě nejblíž jsou asi jen dva obchody s kočárky a buď předražené nebo nehezké... Chtěla jsem se podívat na kočárek Baby design Lupo, ale mají ho vyprodaný...což možná i o něčem svědčí, ale to mi moc nepomůže ☹ Máte nějaký tip tady v okolí Havířova, Ostravy, Karviné, apod. na kočárky?

madinina
20. dub 2016

Ja jsem byla přímo v Cieszyne. Na tech recenzich psali hlavne o tom, ze se pak i kolecka staceji na jednu stranu, odbrzduji se, mnohdy samovolne vypadavalo... Me to prijde, ze designove pekne, ale bezpecnost a provedeni nic moc. Budu nakonec kupovat starsi cam, velmi zachovaly a co se tyce provedeni, nelze srovnat... Je to znatelny rozdil. Jo a jeste jedna vec se mi hodne nelibila, sportak se zacvakaval prilis vysoko, byl usazen v mistech jako korbicka, ale vysoko... A strasne malinkaty prostor... Nejak se mi to nezda... Mrknete na kocarky.pl. Ja bych se nechala jako zena asi uchlacholit vzhledem, ale manzel se sel koukat se mnou a to i na ten starsi a vubec se mu ty polske nezdaly... A to ziji v pohranici a mam s polskymi vecmi jinak dobre zkusenosti 🙂

sara84
20. dub 2016

Ja jsem z Tesina a polsky kocar bych nekoupila. Jsou kraaasne, tot vse. Proc jich je asi tolik k mani pouzitych " jeste 1,5r v zaruce atd" hluboky jeste, do sportaku se vam vetsi dite nevleze uz v roce a to nemluvim o kvalite, Mam Jane a Cam a kdo nepoznal vanu, tomu staci necky....Oba mam pouzite a jak jizdni vlastnosti, tak skladani, materialy atd uplne jinde. Btw Cam mam k prodeji 🙂

madinina
20. dub 2016

@sara84 koukala jsem na Váš cam, skoda, ze nechci tento typ, jinak bych brala 🙂 ale myslim, ze se kupec najde. Doufam, ze s touto znackou budu spokojena, ale do tech polskych bych nesla... Na tu kvalitu mi to pripada i dost drahe oproti kvalitnejsim znackam 🙂

sara84
20. dub 2016

@madinina urcite zvolte radeji pouzity poradny nez ty polske "krasky" specialne pokud jste aktivnejsi, nemate kocar jen do nakupaku...

eficenka
20. dub 2016

@pilisecka

@sara84
švargová měla drahý gesslein z nemecka přes 30 tisíc a druhé dítě už nedovozil 😀
prostě je to kus od kusu, levný kočárek z Polska může vydržet toho stokrát více než drahá německá kvalita

určitě kup, náš polský kočárek za 9 tisíc trojkombinace vozí už 3 . miminko
a bydlíme na horách, dávali jsme mu pořádně zabrat - lesy, louky, pole, hory sněhu a vozila jsem v něm 19 měsíců první dceru, 12 měsíců druhou dceru a ted už 6 měsíců vozí miminko kamarádky 🙂

denousek
20. dub 2016

@pilisecka baby design mají v sam baby... tak mrknete tam... byl to muj favorit ale kvůli male korbičce jsem ho uz zavrhla...ale tez beru polák ale adamex barleta rainbow

denousek
20. dub 2016

jo a je fakt ze polských kočárku je hodne ale to je proto ze prostě u nas 90% kočárku je prave z polska 🙂 vždycky jsem mela polák a bez problemu..

jani_tab
21. dub 2016

i nejrebomovanejsi znacky vyrabi kocarky v Polsku, obzvlste po nas trh, staci si to zjistit. Samozrejme, ze.od.kocrku za 8 tis. clovek musi cekat neco jneho nez od kocarku za 30. My mame polsky kocarek Prampol Solam Leather and Linnen kupovany v Cesku, stal necelych 8 tis. a nemenila bych! Je srovnately a v leccem i lepsi nez kamaradcin Easywalker za 25 tis. Jsme ohromne spokojeni a brzy nam bude vozit druhe dite. Nic jsme nikdy reklamovat nemuseli, jen dvakrat jsme pichli, tak nova duse, ale jinak bozi. Za ty penizky!

michaela2310
21. dub 2016

kočárek jsme kupovali v Polsku pro první mimčo, je to 4,5roku....trojkombinace, byla jsem moc spokojená, velký plus je že má velkou korbičku, stál, myslím, 7tis, v pohodě vydržel i pro druhý 😉

78marcela
21. dub 2016

Ja mam polske tako monodi. Koupila jsem starsi, zazraky jsem necekala...ale za me teda super. Libi se mi vzhledove, chtela jsem velkou korbu, at v ni mala vydrzi celou zimu, ted ma osm mesicu a porad tam ma rezervu, korbicka polohovaci, takze uz malou posadim a kouka si ven...nemela jsem problemy s koleckama, zvladl veskery teren...
Je teda tezsi, ale ja lehky kocar nepotrebovala, nikam ho netaham..a kdyz jsem videla, jak nektere holky s temi drahymi znackovymi kocarky musi davat mimca do sportaku uz ve ctyrech mesicich, tak jsem si gratulovala k dobre koupi.
A jak tu nekdo zminil, ze se prodavaji pouzivane kratce jeste v zaruce...presne toho jsem se obavala, ze ho pani prede mnou prodavala a byl pouzivany jen par mesicu, ze je s nim neco spatne... Ale nebylo nic spatne, jen snad pak kazda druha maminka, jak ditko sedi, prechazi na lehke golfky nebo kocar podobneho typu. I ja si je ted poridila a jen z jedineho duvodu, skladnost do auta. A to je u vsech trojkombinaci, musi se rozkladat zvlast korba, podvozek, zabere to dost mista v aute...takze na cesty mam lehoucky skladny kocarek a tak za mesic koupila bo dva jakmile mala vyroste z vajicka, tak kocarek prodam a necham jen golfky a sportak z trojkombinace ani nepouziju, tak jak ho nepouzila pani prede mnou.

mazlik1
21. dub 2016

Taky mám polský kočár Adbor Bartolino. Veliká prostotná korbička. Malá tam i pase apři svých 75cm v necelých 8m má ještě trochu místa. Sice častým skládáním do auta máme trochu vyšisovanou korbičku a kolečka jedou trochu šejdrem ale stačí to vycentrovat a tradá dál. A co bych taky chtěla ta 8 že? 😀. Sporťák odzkoušený zatím nemám a kočár jsme sehnali kousek u opavy. Na přání bez doplatku máme i vyšší kolečka

letadlo13
21. dub 2016

Mám Tako Laret, myslím, že to je Polsko. Je to perfektní kočár, neměla jsem s tím žádné problémy akorát jsem píchla kolo, ale to je terénem u nás. Máme ho bazárkový, ale prakticky nový. Velká korba, stabilní podvozek a sporťák je naprosto skvělý. Žlutý. Kupovaný byl původně přes e-shop z Ostravy. Z Polska mám nejen kočár ale i většinu stavebního materiálu v domě, vanu, dlažby, podlahy apod. Nesrovnatelná je cena i kvalita, oboje v pozitivním, zato ty české zmetky aby pohledal... Ale to jen tak na obranu Polska. Tam jsem se snad ještě nikdy nesekla.

aleks
21. dub 2016

Tak my mame, bohužel,tu špatnou zkušenost. Polský výrobek a měli jsme hodně vad, které při reklamaci neuznali....a nebylo to špatným zacházením. Z diskuze o stejném kočárku ale vím,že jsem byla jediná,všechny ostatní s ním byly spokojené....takže jsme nejspíš měli vadný kus.....bohuzel

z_u_z_a_n_a_1988
21. dub 2016

My jsme kupovali v Budejicich v kamennem obchode ( Bejbycentrum), ktery ma i e-shop, kocarek ROAN Marita.Je to polska znacka, ale zatim jsme s nim spokojeni, hlavne pro nas bylo dulezite, ze ma velkou korbu. Snad bude tak fajn slouzit i nadale, male je teprve 9 tydnu..

kamino
21. dub 2016

Take jsem mela levny polsky kocar a nestezuji si. Kolecka super, zvladly vse, korba pristorna, je cervencovy a do sportaku sel v dubnu, kdy mi v kocaru stal a vypadal jak ta herecka z Titanicu 🙂 ze byl tezsi mi nevadilo, naopak, byl stabilni a perfektne ovladatelny. Mela jsem z nej obavy a nakonec jsem si ho nechala na pripadne druhe dite, neni vysisovany, v pohode. Sportak byl trochu uzsi,ale do dvou let tam mel pohodli.

tofife
21. dub 2016

My máme polský kočárek Baby Design Lupo Comfort 2015 koupený u nás v SAM BABY a jsme naprosto spokojení. Pořizovací cena 9.400,- (sporťák + korba).

pilisecka
autor
21. dub 2016

Holky, děkuji moooc za užitečné rady a zkušenosti 🙂 To jsem potřebovala 🙂

haaanaaas
27. únor 2017

@mazlik1 Můžu poprosit o adrsu kde jste kousek od Opavy kupovali? Taky už pokukuji po kočárcích a také jsme z okolí Opavy. Děkuji moc ;)