Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

andy80
13. srp 2009

kikimaruska, já vím, že nejsou malá, ale jsou menší než ty zadní a mě to přijde divné. Nemůžu si na to zvyknout. Jsem prostě pro klasickou čtyřkolku. A to xq to je teda nářez.

amelie001
14. srp 2009

Ahoj holky,
malý bude mít v prosinci půl roku a už tedka je dost dlouhý,tak mám strach aby se mi vlezl do korby i s fusakem.Jsou u sportáčku polohovatelná záda úplně nebo jen částečně?

andy80
14. srp 2009

amelie001: moje malá byla taky dost velká, vešla se mi s fusakem přesně do půl roku a klidně by tam ještě chvilku pobyla, ale seděla, tak nebyl důvod nedat jí do sporťáku, ale já mám kolekci 2006 a tam byla korbička krapet větší. Jinak nevím, který máš tip, ale x3 a x1 jde do úplného lehu, xa a xt mají trošku sklon.

amelie001
15. srp 2009

Díky moc,my máme xa 2008.

blanula
15. srp 2009

holky prosím o radu, dá se koupit náhradní rukojeť na tento kočárek 😒

dosa
16. srp 2009

blanula, myslis celu rukovat alebo len tu penu, ci kozene omotavky???

http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...

http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&i...

blanula
16. srp 2009

dosa moc děkuji 🙂

lenic
17. srp 2009

Ahoj, chystáme se koupit x lander XT, můžete někdo napsat své zkušenosti s tímto typem?

mirettim
17. srp 2009

ahojte...ja by som sa tiez chcela spytat, no neviem ako sa presne vola ten kociarik..asi x lander X RUN ????
tiez by ma zaujimalo ci ho niekto z vas ma a ako je s nim spokojni...to je ta trojkolka s velkymi kolesami a vlastne je cely prisposobeny na sport, tury a tak..dakujem 😀 😀 😀

sivuska
19. srp 2009

Lenic my máme XA, najkôr som chcela XT, ale v predajni mi ho neodporúčali, vraj má problematické predné koliesko, nakoniec som rada, že mame štvorkolku, aspoň aj babky môžu kočíkovať 😀

hellu
21. srp 2009

Ahoj holky, my máme taky XA 2008. Malá se do něj v pohodě vlezla, narodila se loni v březnu a jezdily jsme s ním až do podzimu. Teď ale máme trošku problém. Syn má sedm týdnů a do korbičky se vleze horko těžko. Váží sedm kilo a měří bůhví kolik..... jsem z toho trochu nešťastná a sháním další větší kočárek (asi skončíme u Liberty), poněvadž do tohoto se už teď s fusakem nevleze, natož pak v zimě ☹

lucijeje
21. srp 2009

čaute, holky dnes jsem byla v obchodně omrknout xa 2009 ... můžete mi poradit .... hluboká korbička se mi zdála jako by byla z kopce, prostě není v rovině, kdyš tam dáte mimčo, tak mi připadne, že bude sjíždět dolů 😀 .... je to normální nebo blbě vidím??? 🙂 L.

martimarti
21. srp 2009

Luci, taktak, malá také sjížděla dolů, vyjeli jsme a byla nahoře a během jídy pomalinku sjížděla dolů, až jí pomalu koukali nožičky 😀
Asi takhle:https://https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lucijeje
22. srp 2009

marti, ty brďo, prodavačka mě ujišťovala, že to je normální, že korbičku na pevno dnes nemá skoro žádnej kočárek, no ale abych řekla pravdu, toto mě celkem od x odrazuje .... 🙄 ... furt prďě šoupat nahor ... 😀

glumy
22. srp 2009

Čaues, dneska se docela ochladilo a tak začínám přemýšlet nad fusakem😀 Synovi je pět měsíců, ale už je ve sporťáku, má 74 cm, tak už se nám do korbičky moc nevešel. Jaký fusak je lepší Emitex nebo Kaiser? Pročítala jsem diskusi přesně na toto téma a přijde mi to tak 50:50 😅

dosa
22. srp 2009

lucijeje, ja som mala pre prve dieta x lander a pre druhe som si kupila iny, ale na tom je tiez korbicka sikmo - zrejme to bude aj na viacerych kocikoch. mne osobne to vyhovuje, aj matrac v postielke mame v uhle - je to dobre, ked deti viac grckaju - okrem ineho 😉

glumy - ja som pisala do temy na fusaky, mam vyskusane obidva a osobne som bola viac spokojna s kaiserom. najprv som mala emitex - ale ked bola dcera starsia a uz chodila, pracne som ju napratavala do fusaku, lebo do neho treba tie nozicky tak nasunut. kaiser iba otvoris v strede a dieta do neho posadis a mas. teraz ked mas dieta male by ti to mohlo byt jedno, ale do budcna je vyuzitelnejsi a pohodlnejsi kaiser.

lucijeje
22. srp 2009

dosa, takže ti to nijak nevadilo, to že mimi klouže dolů??? 🙂

dosa
22. srp 2009

lucijeje - vies ze ma to po tych troch rokoch, co som kupovala dalsi kocik, ani nenapadlo??? ja som na to uplne zabudla, az teraz, ked kocikujem druhe som si na to spomenula, lebo maly mi tiez cestuje. ale nejak mi to moc nevadi, teraz ked je malicky, ma tam vela miesta, tak sa ma kam posuvat, na zimu, ked bude vacsi a bude uz aj s dekou, alebo fusakom, tak uz nebude mat kam, snad to bude lepsie 😉

kikimaruska
24. srp 2009

My vozili malého v korbičce 07 a 08 a nikdy nám dolu nesjížděl...a korba byla v rovině, tak nevím. Fusak jsme měli Emitex a nyní jsme koupili Eisbarchena a myslím že je mnohem praktičtější jako Emitex a přitom stál nyní i o trošku méně než emitexový. Vyhovuje mi pro chodící mimi, že se rozepíná uprostřed...ale emitex po krajích. Uvidíme v zimě, ale do kočárku sedí pěkně.

petua
24. srp 2009

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat - kdo máte XA 2008, jakou pláštěnku máte na sporťák?
Našla jsem originál X-lander http://www.detskyraj.cz/zbozi/540-x-lander-plas...
+ nějakou neoriginál http://www.detskyraj.cz/zbozi/3197-neoriginalni...

Máte s nima zkušenost? Jde mi totiž o prachy 😀 😀 - ta originální vypadá dobře, ale teda ten cenovej rozdíl je docela propastnej 😲 ...
U tý neoriginální mi přijde, že musí na prcka tou "dírou" docela pršet, kdo jí máte, je to tak?
A u tý originálky, kde je díra tam? 😅

Díky, kdo pisnete 😉

hanka128
24. srp 2009

ahoj my máme neoriginalní od emitexu za nějakých 5Okč či kolik a je naprosto skvělá 🙂

kikimaruska
24. srp 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9539710&tab=2

máme tuhle a je plně vyhovující, střídáme ji i na Zopu. Je pevná a přitom skladná, lehká a levná. V kamenném krámě ztedy tahle stejná stojí i 300 kč (před týdnem mi jí nabízeli), ale tady na netu je mnohem levnější.Mám tu starou druhý rok a ani se neprotrhla, pořád drží. Mám tu s okýnkem a na déšt si nestěžuju, když pořádně leje, tak to prostě udělám tak aby tam nepršelo a tech pár kapek neřeším, zase se tam neudusí, třeba v létě když byly bouřky, je zavřená pláštěnka hrůza, byl by tam jak ve skleníku, zlatý okýnko 🙂

petua
24. srp 2009

Díky holky, mrknu taky na MMB a objednam nějakou tam 🙂

A ještě jsem se chtěla zeptat, jakej kdo máte fusak do sporťáku? Jsou různý velikosti? Předpokládam, že se prcek ve fusaku strčí ještě do toho nánožníku, nebo je to jinak? 😅
😀

petit
24. srp 2009

Ahoj holky, ráda bych si pořídila kočárek x-lander xt kolekce 2009 v zelené nebo černé barvičce, ale nikde jsem neobjevila fotky "v reálu". Byla byste některá prosím tak hodná a fotečku mi poslala nebo dala k sobě do albíčka a na toto mě upozornila? Také mě zajímá jak je řešena zadní strana kočárku, kde je madlo a kapsa na sporťáku, i zde bych byla vděčná o nafocení. 2007 znám, měla jsem hlubokou oranž. a sporťák červeno-černý, velká spokojenost, proto do něj jdeme znovu - za příznivou cenu bezva kvalita. Předem moc děkuji za jakékoliv info.

ludva
24. srp 2009

Luci, asi záleží i na tom, kdy se ti mimčo narodí. Pokud budeš mít mimino v zimě ve fusaku, tak ti klouzat nebude.
Mám teď mimčo dvouměsíční a to že klouže, jsem si uvědomila až po přečtení tvého dotazu 😀 😀 .
Trošičku klouže, ale nijak mě to nevzrušuje 😀 . Kočárek jsem vybírala dlouho, kupovala jsem si ho, až když byl malému měsíc a jsem fakt "frfňa". Ale s X-landerem jsem zatím moc spokojená.

kikimaruska
25. srp 2009

petit: my měli do sportáku Emitex combi a když ležel, tak to nevadilo, jako sedícímu mimču ale nevím, každopádně jsme vyměnili fusak za jinak střižený Eisbarchen...a ten je i vzadu s ABS vrstvou, takže by klouzat práve němel. 🙂 Tenhle: http://www.ecipisek.cz/detail/fusak-do-kocarku-...

mám ten černý, takže mohu i v případě zájmu nafotit s nánožníkem i bez...sedí moc hezky a zapíná se uprostřed, což jsem chtěla. V korbičce na mimi mi to nevadilo, ale na chodící dítko už jo.

glumy
25. srp 2009

Kikimaruska: díky za radu 😅 Ještě by mě zajímalo, jestli u toho fusaku jde stejně jako u Emitexu a Kaiseru odepnout taková ta spodní část, která by měla být z omyvatelný látky, aby tam pak větší mimčo mohlo i s botama? díky 😀

laterna
25. srp 2009

ahoj, chci se zeptat, když se dá mimi do sporťáku ve fusaku jak se tam potom připevní pásama? nebo se ve fusaku nepásá? díky

martimarti
25. srp 2009

Laterna: každý fusak by měl mít díry na pásy, obvykle bývají zašité, musíš je opatrně prostříhnout.

kobyliacik
26. srp 2009

Lenic, mám XT a som spokojná. To predné koliesko, raz sme ho udreli o obrubník a začalo trošku samo zabáčať, ale manželovi to trvalo asi 2 minúty a bolo to v poriadku. Inak na ňom nepoznám nejaké vady, osvedčil sa nám najmä v zime, kedy je dieťatko plne kryté a v teple (mám fusak emitex). V lete sme ocenili slnečník.