Kočárky Chicco Sada Tour 4 x Sada Trio S3. Znáte je?

marci
5. čer 2008

Ahoj holky, máte zkušenosti s těmi kočárky chicco? Jste s nimi spokojené, vybrali byste si je znovu? Zrovna jsme ve fázi vybírání kočárku a tyhle patří k favoritům. Původně jsem ještě zvažovala X-landera XA nebo XT (ale už se mi nějak přestává líbit). Budu moc ráda za jakékoliv ohlasy a poznatky ke kočárkům chicco 😉 mmj. by mě zajímalo zda nejsou moc vysoké, protože to je při mé výšce taky důležitý parametry 🙂

mishutka
3. říj 2009

Prosím, mně by to taky zajímalo ☹ 😉
Máme v merku Chicco trio s3...???

zlatouch
3. říj 2009

ahoj mishutka, neznam moc jiny kocary, ale na S3 se mi nejvic libi, ze korbicku lze pouzit misto autosedacky - my v podstate celych 8 mesicu (L. je prcek, vetsinou z ni vyrostou rychleji) autosedacku nepouzivali (leda doma misto lehatka) a pro maly mimi je to super, lezi si krasne rovne. Korbicka je krasne vyteplena (to jsem ocenili cv lonsky tuhy zime) a da se polohovat. Dal se bezva ovlada, ale to je u 3kolek asi bezny. Jo a ta taska na kocar je taky fajn, uz ji mame pekne jetou, jak je porad v zaprahu.
Nevyhody - u korby ta boudicka moc nedrzi, sirka zadnich kol - na navsteve se nekdy nevejdem do vytahu, nakupni kosik je maly, ale zase na rukojeti jsou vesacky na tasky, takze nakupy v poho. Jo a skripe, ale pry to lze nastrikat necim, to se doctes.
Trio S4 me moc nelaka, nelibi se mi a moc ho nechapu - vyhody 3kolky asi uz nema, ne?, tak proc rovnou ne klasicka 4kolka?

zlatouch
15. říj 2009

A už vím, čím mě spoták štve a pěkně 😀 To polohování zad je pekelný, když to chci dát nahoru, nestačí mi 2 ruce, mám úžasný styl 2 ruce a koleno, no proste jako opice 😠

mishutka
15. říj 2009

😀

ivetka5
1. lis 2009

Zlatouch, ja som si na S3 pri dávaní chrbátika hore pomohla, zabrzdením kočíka, a pekne to pôjde 😉

zlatouch
2. lis 2009

ivetka - jak? 😀 Já výše popsanou metodu aplikuju při zabrždění, jinak by mi kočár ujel...

ivetka5
2. lis 2009

Zlatouch 😀 , ja to 2 rukami v pohode dám hore 😉

zlatouch
2. lis 2009

tak já budu trénovat 😀

andrema
15. lis 2009

ahojte, bola som si pozriet tento kocik na zivo a ta vanicka sa mi zdala jedna z uplne najmensich,aj ked tie rozmery,co sa vsade uvadzaju tomu vobec nezodpovedaju...taka som sklamana...ach jaj...

zlatouch
16. lis 2009

andrema - my byly ve vaničce do 8m, takže pohoda 😉 Ale u dobře narostlého kluka to je asi tak tak do půl roka, to jo 😀

amandab
17. led 2010

Ahoj, my máme doma rovnou dva chicco S3, jeden komplet celý a jeden sme koupili jetej jen bez korbičky na chalupu, aby jsme nemuseli přetahovat podvozek.A musím říct, že za ty peníze jsem větší kšunt nezažila,korbička je ok i sedačka, ale podvozek je k ničemu, už jsme ho měli 3 na reklamaci, kde nám ho vrátili s dopisem, že ho opravili jen z dobré vůle,že jsme ho přetěžovali težkým dítětem a že se na rukojeti nesmí vozit tašky(tak proč jí k tomu sami original dodávají,že).Vozili jsme na něm půl roku synovce a pak dva měsíce dceru a odepsali jsme na to oba podvozky,brzda neustále padá a kočár strašně vrže, takže abych to schrnula,tak máme v našem malém městě nejhezčí kočár,ale taky zdaleka nejhlučnější, protože zvuky které při jízdě vydává jsou opravdu šílené.Opravdu mě tato značka zklamala a nikomu bych tento kočárek nedoporučila.