Kočárky Esprit. Znáte je?

amelie001
30. lis 2007

Znáte je někdo?

emjee
30. lis 2007

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

citujem: lindda • 1d • 13. aug 2007 o 21:03

"kupila som si kocik Esprit a uz druhy ma problem s otvaranim a okrem toho posta ciernu farbu na kovovej konstrukcii a ja uz nemam doveru v tento kocik a pozadovala som vratenie penazi a odmietli teda doslova ma vysmiali,ze to som kde videla ☹ tak teraz je kocik na reklamacii ja som bez kocika a riadne nahnevana"

emjee
30. lis 2007

a este https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

citujem: lucisa • 3. únor 2007 ve 20:46

"my dtest odebíráme už asi 3 roky a schováváme je, takže tady máš tehdy testované kočárky (pořadí je podle vyhodnocených testů od nejlepších po nejhorší), ale jedná se o tzv. bugginy (golfáče):

Peg Pérego Pliko lite (uspokojivá 2,6)
ESPRIT Alu King 129050 (uspokojivá 2,9)
HERLAG City Buggy de Luxe (uspokojivá 2,9)
STOKKE Xplory Complete (uspokojivá 2,9)
GRACO CitySport 6474 (uspokojivá 3,0)
CHICCO ct. 0.1 60652 (uspokoivá 3,3)
INGLESINA Zippy Rain (uspokojivá 3,3)
TCHIBO TCM 223165 (uspokojivá 3,3)
BUGABOO Cameleon (uspokojivá 3,3)
MINI STAR by Hauck 131558 Pluto (uspokojivá 3,5)
ABC Design Starline Profecto Plus (dostatečná 3,6)
BéBé Confort Allegro Plus (dostatečná 3,7)
MACLAREN Quest (dostatečná 3,7)
HAUCK 202432 Jet 6 h-sports orange (nedostatečná 4,6)
KNORR Buddy (nedostatečná 4,6)

Dva poslední, které nevyhovují, jsou nedostatečné z důvodu obsahu cizorodých látek."

krista
6. říj 2008

ferinka • 17tt • Včera v 18:57
Ahoj holky,
máte některá zkušenosti s touto značkou kočárků nebo třeba nevíte, kde by se dal vidět naživo???
Díky moc za každé info

ferinka
8. říj 2008

Holky fakt nikdo nevíte kde by ho měli vystavený na prodejně???? ☹

terkytka
13. říj 2008

ahojky,
myslím, že kočárky Esprit jsou vlastně ty samé jako I´coo Platon, akorát mají jiné barvy a design. Kočárek I´coo mají vystavený v Praze na Chodově ze zadu obchodního centra Růže, které je naproti obchodnímu centru Chodov v E shopu baby. Mají kdyžtak i internetové stránky www.eshopbaby.cz, já tam mám modrý I´coo Platon 08 objednaný.

ferinka
13. říj 2008

Jo jo teď se dívám, že je mají zařazené pod jedním,tak to je super,už mi napsali,že je na prodejně mají,tak hned ve středu pojedu okouknout 😀

ilonkaaa
27. říj 2008

Ahoj...tak už sem vyzkoušela 3 druhy golfek..momentálně sem skončila u City Esprite...a musím říct že jsem více jak spokojená!Mám dítko pořádnýho čerta 😀 a zatim drží suprove 🙂 žádná barva se mi nesloupava každy flek jde suprove vyprat...kolečka se jen tak neojezdí a brzdy jsou take supr!Prostě nemám duvod (žádny) říct že by mi nevyhovovali!

ferinka
13. pro 2008

Holka tak kočárek už čeká doma,na zkoušku jsme ho sestavili ve všech variantách a pojezdili a musím říct,že je naprosto super 😎
Krásně lehounký,dobře se ovládá,skládá i vymě%nuje korbička za sedačku nebo sporťáka,všem doporučuju 😉

mmmk
4. bře 2010

sisel • 1d • Včera ve 20:27
neviete niekto o kociku esprit ajko? ideme kupovat sportoy kocik a videla som jeden , pacil sa mi tak som sa spytala ako sa vola ale mozno sa nepise tak presne ako som napisala. neviem ho najst na nete. tak pomozte prosim. mozno to je znacka espiro dakujem

zuzul1310 • 1d • Včera ve 20:51
O kočíku Esprit som ešte nepočula, ak máš na mysli Espiro, tak ja som mala Espiro Magic 4 a určite ho nikomu neodporúčam. Stále sme museli WDčkovať kolesá, po každej prechádzke sa zasekávali, odpruženie bolo naozaj super, ale zasa sa ťažšie vychádzalo na obrubník. Pre menšie dieťatko je ok, pre nás bol malý, košík má dostačujúci, zmestí sa tam pláštenka a aj tenká deka.

zuzul1310 • 1d • Včera ve 21:03
Sorry, je aj kočík Esprit.

maria482 • Včera ve 22:41
aj ja by som rada vedela niečo o kočíkoch esprit. pači sa mi golfač esprit sunplus 2010 tak ak ma niekto skusenosti dajte vediet. ďakujem

annalena • 1d • Dnes v 10:23
Ahojte, ja osobne som ho tiez chcela kupit, konkretne ten Esprin Sun Plus, ale predavacka mi ho velmi neodporucala. Teda pre prilezitostne pouzivanie vraj staci,ale na dennodenne chodenie sa vraj dost kazia a byvaju castejsie reklamovane. Odpruzenie tiez nic moc v porovnani s inymi znackami. Nakoniec som kupila iny a nelutujem. 😉

pampeliskka
2. dub 2012

Ahoj, koupila jsem si golfky Espiro Active a moc spokojená s nima teda nejsem, špatně se s nim najíždí na chodníky, který maj větší obrubník, madlo před díťětem se automaticky otevírá na obou stranách, takže to furt vypadává, a někdy jsem nevěděla kam s ním, než jsem dítě uklidnila, zabezpečila pásama, a pak to tam znova nasadila,někdy to jde špatně. Polohovatelná zádička jsou vzadu na takovej pásek, takže je k tomu potřeba obou rukou. Jinak taková vejtřaska, malá byla děsně naklepaná.(ale, když si člověk koupí takový golfky,musí se s tim asi počítat). No jinak do terénu vůbec,ani ve městě kde jsou dost kostky. Jediný + v zadu kapsa na drobnosti, lehkej, zvětšovací bouda. Takže suma sumárum tomuhle kočárku bych dala max 40%. 😖

rorinka11
11. srp 2012

Ahojte.Mate niekto skusenost s kocikom Esprit viper? Dakujem za odpoved...