• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky z Polska, jaké máte zkušenosti?

4. srpna 2013 
Ahoj holky chci se zeptat jake máte zkušenosti s kočárkama z Polska? Jsou sice levné, ale stoji za to je kupovat nebo to jsou šunty? :grinning:
5. bře 2012 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili1986 Já měla polský kočárek a zkušenosti mám hodně špatné. Měli jsme bambi-ozon. Vcelku levný, trojkombinace, na první pohled všechno super. Ale po třech měsících začal být rozhrkaný podvozek, povolovala se brzda (dost problém v tramvaji), zahýbal, prověsily se úchyty korbičky. Podvozek jsme několikrát reklamovali, vždy ho po měsíci vrátili opravený s písemným prohlášením výrobce, že reklamaci neuznává. Nakonec se bráchovi v zimě podvozek zcela rozlomil, podvozek spravit nešlo, výrobce reklamaci opět neuznal... kočárek jsme vyhodili, koupili nový a spokojenost maximální. Do polského kočárku už bych nikdy nešla. Většina mých kamarádek měla taky polské kočárky, trojkombinace... a po půl roce kupovaly nové sporťáky. Tož tak.
5. bře 2012 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 Moc děkuji za reakci určitě mi to ušetři čas a peníze :slight_smile: Lepši je asi fakt investovat do kvality nebo člověk zaplatí ještě mnohem více kdyby měl kočárek zaplatit dvakrát:slight_smile:
5. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Většina kočárků je stejně vyráběna v Polsku :slight_smile:
5. bře 2012 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lili1986 My máme taky polský Firkon Verano. Kupovali jsme ho přímo v Polsku a trojkombinace vyšla na 7600 Kč. Jezdíme dva roky a naprostá spokojenost. Bdueme ho nechávat i na druhé. Jediné co bych možná vyměnila je barva :grinning: Už se mi okoukal. :grinning:
5. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lili1986 Jj. Sice dost maminek si chválí X-landery, ale měla ho má i manželova sestřenka a obě na něj nadávaly - kolečka jim nedržela směr, sporťák nešel úplně do sedu, do hluboké korby nevlezla mimča už ve 4 měsících a úchyty se jim taky prověsily, sestřenka pak kupovala nový kočárek, protože se bála, že jí korbička spadne při najíždějí z chodníku a na chodník. Osobně mi přijde zbytečné investovat do kočárku 20.000 a víc. Ale třeba my měli polskou trojkombinaci za 8900,- a druhý máme CAM trojkombinaci a stál v akci stejně :wink:. A možná bych už znovu nešla do trojkombinace, ale do kvalitního hlubokého kočárku a lehkého sporťáku. Ale já jsem zase z města a dost cestujeme, tak já využívám i podvozek s autosedačkou. A to bez trojkombinace moc nejde nebo je to stejně drahé jak ta trojkombinace.
5. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@maxinkaa :grinning: To už mě taky napadlo jak vidím kočárky za 4000kč asi je lepši si koupit kočárek od nějaké známe firmy:slight_smile: aby jsme pak ,ale nebyly překvapene když na něm taky bude Made in Poland :grinning:
5. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 a jaký kočárek jsi koupila jako druhý?
5. bře 2012 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No, třeba manžel je z CAMu nadšený - kde měl polský kočárek nýtky, tam má nový kočárek sroubky. Ty jsou na rozdíl od nýtků jednoduše přitáhnout. Nám se ty nýtky totálně povolily a kočárek se tím rozhrkal. A to jsme jezdili akorát po městě. Při reklamaci nám půjčili nový podvozek...a po tom měsíci ho rovnou vyhazovali.
5. bře 2012 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
měla jsme celé dva roky Polského Dorjana danny sport a teď v něm jezdí další spokojené dítko..... žádný problém jsme neměla... kdybych se měla rozhodnou jdu do něj znova cena a využití byli přiměřené a mě vyhovoval i kočárek , dla se vozit sporťák oběma směry a do auta i výtahu se krásně vlezl:grinning: :dizzy_face:
5. bře 2012 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@zuzi82 Já taky pocházim od polskych hranic z Českého Těšína a tam na trhu jich maji hromady tak mě napadlo si koupit polský :grinning: To asi fakt bude co značka to jiná kvalita :sunglasses: :sunglasses:No škoda že nejde měnit ten potah aby byl vždy jako nový :grinning:
5. bře 2012 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliss2 CAM pulsar, měli ho u nás v akci za 8900,-. Není moc odpružený, ale používáme ho akorát do města, tak to neva. Zvládl teda v pohodě i polňačku, ale drncal. Jinak co se kvality týče, nesrovnatelný. Doporučily mi tu značku dvě kamarádky a jsme fakt moc spokojení. Máme ho skoro dva roky a není to na něm vůbec poznat, vypadá jako nový.
5. bře 2012 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili1986 Já ten Firkon kupovala v Těšíně, hned za mostem za řekou. Je tam takový obchůdek a byla tam moc příjemná prodavačka. Některé reklamace vyřizují na počkání, složitější do dvou dnů, ale my to teda nikdy nepotřebovali. :wink:
5. bře 2012 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka a kde jsi koupila a za kolik?

@zuzi82 tam jezdivam.. a jaky obchudek to byl, na levo hned pred trznic?
5. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuzi82 Před tím mostem jsem bydlela :grinning: Je to hned jak přejdeš most na pravé straně? :grinning: Určitě budou i jinde koukn se po celem trhu :grinning: Snad mi jich nevnutí 10 jsou někdy hodně neodbytní pak bych měla na střídačku :grinning: :grinning:
5. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliss2 Když přejedeš most, tak hned za ním na pravo. Ale fakt hned na kraji toho mostu, když jedeš do Pl Těšína :wink:
5. bře 2012 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzi82 jj vim, v tom jedinem jsem jeste nebyla byla jsem v tech u trznice, tak tam mrknu.
5. bře 2012 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliss2 Já koupila u nás bydlím 25 km od hranic měla jsme ho se zárukou v kamenném obchodě a cena byla 7800kč za 3kombinaci i se síťkou proti hmyzu a slunečníkem. Jinak kamarádka kupovala v polském Těšíně v kamenném obchůdku na malé burze :slight_smile: za nějakých 8000kč ten nový rok 2012 a prestige
@lili1986 Ty Firkony mají jen tam (nikde jinde jsem tam na trhu na ně nenarazila), ale když jdeš doleva k tržišti, tak v budově mají DorJany a myslím, že ve stejném obchodě i Implast Bolder, ale ty už vycházely trochu dráž.
@lili1986 tak doufam ze umis smlouvat. muzem jit spolu a treba dostanem hromadnou slevu :grinning:
autor
@eliss2 To by jmse musely jít dřív než by jsme byly v 8měsíci :grinning: Ted mi zatím jen rostou prsa tak nějakého poláka bych uhnala kdybych si vzala výstřih až k pupku :grinning: V 8 měsíci by mi tak akorát přirazil cenu že jsem češka jak to rádi dělají :grinning: Kočárky se maji pry kupovat až po porodu pry to přináši smůlu:slight_smile:
5. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili1986 Koukam, ze cekas mimco v rijnu, tak radeji vybirej velkou hlubokou korbicku, at muzes vozit ditko v hluboke korbicce i s mohutnym fusakem :wink:. Ja vozim mladsiho jeste porad v hluboke korbe (je lip chranena pred zimou a vetrem a hlavne tam nemusim nijak bojovat s fusakem :grinning: ), akorat ho tam mam posazeneho (polohovani hluboke korby je super vec :wink: )
5. bře 2012 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili1986 Můžeš koupit i před porodem, ale podle pověr by neměl být doma. My ho měli u babičky. Pak už jsme rovnou jezdili. :grinning: :wink:
5. bře 2012 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili1986 nesejčkuj :D.. ja ho musim koupit do května pak uz asi nebudu jezdit. a segre jsem ho taky privezla predloni v kvetnu (od kamošky) a rodila v řijnu a vse je ok.. svatba by taky nemela bejt v kvetnu a vdavam se v kvetnu, tak jestli se to ma pos.. tak se to pos.. :slight_smile:
5. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
jirkaivanka Ahoj my jsme si koupili také kočárek Firkon Verano Long v Batolátku v Tuchlovicích. Mají opravdu veliký výběr barev a tipů kočárků. Celou zimu jsme odjezdili v hluboké korbě i s fusakem a neměli jsme problém. Korba je opravdu dlouhá a široká..)) Teď začínáme používat sporťák a jsem moc spokojená. Je velice prostorný a myslím, že ho budeme využívat velice dlouho. Boudička je opravdu samostatná, nemusí se přendavat. Jsem ráda, že obchod Batolátko nabízí tak veliký výběr a to nejen kočárků. Velice rádi tento obchod navštěvujeme, mohu jen doporučit
Dnes v 19:48 •Odpověz • •
5. bře 2012 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jirkaivanka to ráda slyšim, taky jsem ted od nich objednávala kočárek :wink: tak snad dorazí v pořádku :slight_smile:
5. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli polského dorjana....měl vše co jsem vyžadovala . velké korby obě, otočný sporťák, nafukovací kola....kvalita úměrná ceně. Jasné, že dražší kočárky jsou vychytanější asi, možná se i líp ovládají, ale mě ten dorjan vyhovoval.
5. bře 2012 ve 23:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,my máme Baby merc Q8,jezdíme zatím sice 2měs,ale spokojenost..trojkomb.koupena na velké burze za 6200,objednali jsme si ho na určitý den (asi 2měsíce poté) a nezapomneli.Záruka 2roky,plastenka,sitka,držák na flašku,slunečník,taška na rukojet,nafukovací kola,jeli jsme i po polnacce,odpružení docela v pohode.Takže já bych za tu cenu šla klidně do druhýho i kdyby se tento třeba po roce pokazil.To se může stát i u renom.značek (zkušenosti kamarádek).
6. bře 2012 v 00:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
děkujem za rady a zkušenosti, jen ted vybrat ten spravny :D
6. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili1986 Já mám taky Firkona, už v něm vozím druhé dítě a pořád všechno v pohodě :wink: Lukáškovi je teď 10,5 měsíců a pořád jezdí v hluboké korbě :wink: :grinning:
jako kočárek je Firkon fajn.. jeho jediná chyba je, že je trochu těžší... zpočátku mi i vadilo, že jdou hůř odbrzdit brzdy ale pak mi jednou říkala kamoška že ji jakejsi pes odbrzdil kočárek (už nevím jakej měla) a od té doby mi to přestalo vadit a jsem naopak ráda.. :slight_smile:
6. bře 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme Roan Marita a dobrý, vozím v něm taky druhý dítko a dokonce sedí na korbě ten starší a kočárek drží :grinning:
6. bře 2012 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek