Kočárky zn. Adamex - máte zkušenosti?

deniska_92
13. únor 2016

Ahoj narazila jsem dnes na tento kočárek, máte ho některá a co na něho říkáte? Díky 🙂

magdasan
16. črc 2017

@hanka_12345 Ahoj, jsou otočná a dají se zaaretovat. Já jsem s ním opravdu spokojená, pro mě bylo prioritní že je vysoký, mám metr osmdesát a nemusela jsem se k malé ohybat až k zemi 😉 A babi je malá a tak je super hodně variabilní polohovani rukojeti.

hanka_12345
16. črc 2017

@magdasan jojo vim ze se to da zaaretovat ale i tak si rikam aby to ujel v lese a ve snehu protoze budu vozit hlavne v zime.. no ted procetla co se tady diskutuje a hodne lidi teda pise ze jim ty kola hodne litaji a ze ty pruziny vrzou :-/ a ze je to naprd

hanulkaha
16. črc 2017

Holky, nevite, jestli jde dat sedacka u sportaku do uplneho sedu? Me to slo jen do takoveho polosedu, tak nevim, jestli to jde uplne, nebo mame vadny kousek 😒
Co jsem koukala na jine kocarky, tak tam to maji mimca do uplneho sedu

gujduska
16. črc 2017

@hanka_12345 Taky máme Adamex Barlettu a přední otočná s aretací,do terénu jezdím dost (polní cesty,tráva,lesní cesta atd.)A jezdím i bez aretace v pohodlí.
Mě spíš vadí,že korba se vychyluje dolů.Takýe mi malá má furt nohy ven a je skoro zadkem dolú opřená o vaničku 😀
Na podzim půjdem do sporťáku,tak jsem zvědavá,jaké ten má mouchy.
Jinak je kočárek fajn a krásný.
Jen úložný košík dole je blbě přístupný a sotva tam dám jeden malý nákup.

hanka_12345
17. črc 2017

@gujduska jakoze kdyz je korba zatizena tak jde jakoby "z kopce"?to uz jsem tu taky cetla ☹

gujduska
17. črc 2017

@hanka_12345 Korba ani zatížená být nemusí.Nevím zda to dělají všechny,ale já mám malou už sjetou v nohách furt.
Podle mě to tahne dolů taška na rukojeti ta naše kolikrát má i 4-5kg 😀 a pak už to jede.Ale i když ji sundám,tak to kočárku holt už zůstalo.

magdasan
17. črc 2017

@hanka_12345 Tak to jsme asi měli štěstí, pruziny nevrzou ani jsem si nevšimla, že by kola nějak extra lítaly. Ale je fakt, že mi ty nižší kočárky přišly pak při sporťáku stabilnější. Ale ten já už pak dlouho nepoužívala, teď máme valco kvůli skladnosti a lehkosti. Hodně cestujeme.Já to věděla předem, že vyuziju hlavně hlubokou korbicku a při té bylo vše ok.

magdasan
17. črc 2017

@hanulkaha No do úplného pravého úhlu nám to taky nešlo.

franzimon
18. črc 2017

Kočárek Adamex již nikdy více! Používáme jej dva měsíce...neskutečně to vrže, pneumatiky se sjely na plátno a kočárek se pomalu ale jistě rozpadá, protože z něj upadavají nýty, kterými je spojen. Museli jsme kupovat šroubky, podložky, matičky, aby se to nerozpadlo. Opakuji, po dvou měsících! Katastrofa! Už plánujeme reklamaci, jenomže co chcete dělat...kočárek vrátíte a náhradní nemáte,takže nemáte v čem vozit. Tato značka je opravdu polská kvalita!

nikinnna
18. črc 2017

@franzimon a kde sním jezdíte? Mě už i přestal vrzat 😀

nikinnna
18. črc 2017

@franzimon celkem se mi tomu příspěvku nějak nechce věřit. Můžu poprosit o fotky? Protože jinak si myslím, že jste troll.

franzimon
18. črc 2017
nikinnna
18. črc 2017

A ty nýty vypadaly odkud? Mimochodem tohle nejsou sjeté, ale odřené kolečka něčím ostrým

franzimon
18. črc 2017
franzimon
18. črc 2017

Podívejte, pokud je asfalt na cestě či chodníku 'něco ostrého', tak jak vy píšete, tak potom ano. V tom případě se má asi s kočárkem jezdit jen doma po koberci. Je to prostě obyčejný polský šmejd, který je zadarmo drahý. A vy jste ale nejspíš expert přes kočárky nebo obchodní zástupce Adamexu. 🙂)) Bohužel to vrzání Vám asi nevyfotím. A trolla máte nejspíš ve Vaší domácnosti, když jste tak chytrá.

nikinnna
18. črc 2017

@franzimon ne, ale kočárky jsem prodávala a vím jak vypadá, když se kola sjedou. Tohle sjeté není, ale odrané o ostrý předmět. Ten nýt se určitě stát mohl. Nestává se to často, ale i takové reklamace jsem viděla bez ohledu na cenu kočárku. O vrzání nepochybuju i výš jsme psala někdy před měsícem, že se nám to děje taky.

franzimon
18. črc 2017

Nevím, co Vám na to mám napsat. Nemám potřebu si vymýšlet nebo lhát. Nebo dokonce reklamovat, když bych si nějakou vadu způsobil sám. To není opravdu můj styl a nemám to zapotřebí. A když koupíte něco, co nestalo pár korun, čekáte od toho, že to aspoň chvíli vydrží...ale dva měsíce?? A když se dívám, co za další problémy s touto značkou kočárků jiné maminky mají, tak jsem stále přesvědčen, že tento kočárek byla špatná volba.

acinka9
12. srp 2017

@broukova Dobrý večer, sehnala jste prosím nějaké vhodné stupátko? Děkuji 🙂

mikalan
28. srp 2017

Po roce užívání. Základní problém jsou konstrukce a pružiny. Kočárek po poměrně krátké chvíli i při úplně minimálním zatížení (dítě) začal klesat na pružinách, tzn. korba / boudička byla neustále lehce nakloněná. Velké odpružení je super, projela jsem v pohodě i pole, ale na pytel je v dopravě. Při vjezdu do autobusu předkem si přední kola dělala, co chtěla, špatně se ovládal. Do schodů se nedal vytáhnout pozadu přes zadní kola, taky kvůli pružinám, příliš se to zhouplo. Korba byla fajn. U sportovní boudy hůře hodnotím madlo, špatně se mi dávalo pryč, je to blbě řešené. Vyloženě mi lezlo krkem polohování zad, hrůza. Pozitivně hodnotím adaptéry na vajíčko Maxi Cosi Cabriofix. Design kočárku je nádherný a v celé Praze jsem ho ani jednou nepotkala. Kolům jsem na začátku nechala vyměnit duše (pořád ucházely), od té doby bez problému. Jednou jsem PROMAZALA a to rozhodně NEDOPORUČUJI. Kola pak dva měsíce,než se to vyjezdilo, kmitala chvílemi jako motýlí křídla. Shrnutí - korba fajn, sporťák na pytel + to strašné odpružení a klesání / náklon. = přešla jsem na Britax. Ten zas odpružený skoro není, na poli nic moc, ale jinak 100% zlepšení.

gujduska
29. srp 2017

@mikalan Naprosto souhlasím,kočár nám dělá to stejné,a to jsme do sporťáku ani nedošli,už se toho hrozím 😱

naty1311
8. zář 2017

Ahoj holky,tak jsem se zakoukala také do stylu těchto kočárku..Pročetla jsem už dost recenzí až mi jde hlava kolem,ze začátku všichni nadšeni,ale pak to postupně opadáva..Tak nevím,zda do nich jít či ne..Nejlepší by bylo sehnat asi nějaký z druhé roky za polovinu a sporták si pak koupit svůj lepší,ale zase se Adamex docela těžko shání bazarové a v barvě jakou člověk chce..
Nebo máte typ na jiné co jim jsou vzhledově podobné ale nejsou tak poruchové a kvalitnější?
Díky moc.

nikinnna
8. zář 2017

@mikalan taky souhlasím. To naklonění mě štve hodně :-/

naty1311
8. zář 2017

A nemáte tip na něco podobného ale tedy bez těchto vad? Ještě jsem ted narazila na kočárky Depemo...

gujduska
8. zář 2017

@naty1311 mě napadl ještě Hollander,je to skoro totéž.

naty1311
8. zář 2017

A máte to opravdu tak,že byste už do Adamexu jako tedy znovu nešli?

naty1311
8. zář 2017

@gujduska Nějak se mi nedaří pod Hollander nic najít :/

gujduska
9. zář 2017

@naty1311 Aha,tak mrknu já,možná jsem to blbě napsala.
Podruhé bych Adamex nechtěla,ve čtvrtek jsme píchli to malé přední kolo a furt jsme nepojízdní,jaká je s dušemi patálie ☹

naty1311
9. zář 2017

Díky moc..No ještě jsem narazila na kocarky baby merc,dneska se nam poštěstilo v detskem raji dokonce znacku prohlednout a libil se nam..a tolik negativnich rezenzi jsem zatím nenasla..Prodavacka doporučovala samo baby design,ze je mají vychytane a berou se nejvic,ale nam se nejak moc vzhledove nelibi..No a v obchodech vypadaji snad všechny dobře,ale jak se pak clovek vic zacte..

gujduska
9. zář 2017

@naty1311 Tak do Mercu bych nešla vubec,to je ještě větší shit.
Ale ten Bebeto Holland mrkni např.https://kocarky.heureka.cz/f:q:bebetto holland/...

naty1311
10. zář 2017

Fakt?Maze zkušenost od známých?Ja zas tolik spatnych recenzi prave nenasla oproti adamexu a jinym..Jo tak Bebetto 🙂 jukla jsem,vypadaji takhle pekne,ale i tady taky recenze nic moc a rikam si,jestli to nebude na jedno brdo s Adamexem..Uz si v tom vsem prijdu fakt nejak ztracena 🙂 Mne prislo fajn,ze ten baby merc se da poridit novy ve 2komb.kolem 8 tis. a kdybychom to pak menili tak to nebude tak bolet 🙂