Kombinovaný kočárek? Jaký? Máte zkušenost?

mysojc
6. únor 2008

Ahoj, začínám pokukovat po kočárcích a jsem fakt bezradná☹ . Máte některá fakt super nebo naopak strašnou zkušenost s nějakou značkou?

rajka
6. únor 2008

Ahojky, máme rozjetou diskuzi Kočárky, zkus se mrknout, snad najdeš inspiraci 🙂

elly
6. únor 2008

Ahoj Mysojc..tak my mame Quinny ..mam ho v albu..jsem si nim spokojena..je to autosedacka, kocarek, sportak..proste super...

magika
6. únor 2008

Ahojda,já mám Deltim fokus-korba,sporták,autosedačka a super-jsem s ním taky spokojená 😵 A nebyl drahej 🙂

schnek
6. únor 2008

pokud můžu soudit, já bych si znovu vybrala Mikrus alu sprint 😉 měla jsem Bebetto, vyměnila jsem ho za Xlander XA a znovu bych šla do toho Mikrusu 😉

mysojc
autor
6. únor 2008

Děkuju 🙂

elly: Ten Ouinny nemá ale madlo u sporťáku, ne?

rajka:OK, byla jsem trochu líná hledat 🙂

elly
7. únor 2008

Mysojc..maldo....myslis rukojet? Je k tomu jen jeden nastavec...a da se vysunovat...na se k tomu dokoupit cokoliv..taska, plastenka, slunecnik, moskytiera.....jinak nevim co myslis? 😕

macanet
7. únor 2008

Máme Panther Junior, super neměnila bych a pokud bych měla hanit, tak kočárky KAJTEX a podobné kočárky a kočárky polské výroby, které jsou těžké, neskladné. 😖

machire
7. únor 2008

Ahojky, tak já nesouhlasím s macanet, my máme polský kočárek Firkon a je vynikající ! Vybrali jsme si ho hlavně proto, že vyhrál test České a Slovenské obchodní inspekce jako nejbezpečnější kočárek z 19-ti testovaných. Článek o tom najdete na http://www.coi.cz/internet/DataIscoi/_HTMLFile/...
Jsme s ním maximálně spokojení, je sice trošičku těžší, ale velmi stabilní, jezdím s ním po městě i polních cestách a navíc krásně vypadá. Mám trojkombinaci - bledě modrý s antracitově šedou a černou a už hodně cizích lidí se mě ptalo kde jsem ho koupila, že je moc hezký. A nejlepší je ta cena, já ho mám za 6.200,- Kč, včetně síťky a pláštěnky, ale kdo to má blízko do Polska, tak v Jelení Hoře se prý dá sehnat za 3.700,- Kč, to je napsáno taky v tom článku.

macanet
7. únor 2008

Souhlas s machire Firkon patří mezi vyjímky, taky se mi líbil, jen bych byla opatrná s koupí na tržnici, sestřenice měla problém s reklamací ☹ Není nad to si kočárek ošmatat a pojezdit nejlépe s dítětem, třeba vypůjčeným, protože dost kočárků koupených na tržnici zatáčí k jedné straně, prázdný ne, s dítětem ano 😖

macanet
7. únor 2008

Ještě bych doporučila Mikrus ALU SPRINT a Implast BOLDER 😉

eva.konczynova
7. únor 2008

ahojky holky, do kolika let dítěte se daji tyhle kombinované kočárky většinou využít?

macanet
7. únor 2008

evy je to těžký, já mám kamarádku a ta má holčičku stejně starou jako já a právě prodala kočárek TAKO , těžký na cestování do auta zabere místo, takže koupila lehčí jen sporťák. Záleží na tom, jestli hodně cestujete a tak 😉 Ježiš jen mě holky nekamenujte pokud tu napíšu váš kočárek, ale píšu jen zkušenosti, co sama mám 😉

macanet
7. únor 2008

Jinak pokud bych si měla znovu koupit kočárek, nemít ten náš asi bych to udělala tak, že bych koupila hlubokej a pak golfky pořádný, který vydržej dýl, než korba 😉

eva.konczynova
7. únor 2008

takže je možná lepší koupit samostatně hluboký a samostatně sporťák, aby se dal déle využít?

macanet
7. únor 2008

Asi bych řekla, že jo. Hlubokej je na chvíli a kvalitní sporťák, nebo golfy máš přeci jen dýl 😉

aja123
7. únor 2008

Ahoj, tak jsme byli ohlídnout kočárky a srovnávala jsem 2 trojkombinace tříkolky, Jane slalom pro a Cotrinu X3 evolution. Všechno jsem si vyzkoušela, celé jsem je rozebrala, a zkoušela dát zase dohromady a co se týče praktičnosti, tak jednoznačně vyhrála Cortina X3, takže už mám ve výběru jasno, i když se mi třeba víc líbí vzhledově Jane slalom pro. 😉

macanet
7. únor 2008

Ještě je rozdíl kombinace a kobinace např u taka je to vložná taška , sporťák ale např. Cortina, Jané atd... je všechno zvlášť, pokud se teda nepletu 😉 Nasazuješ korbu, sporťák popř. autosedačku všechno zvlášť.To je podle mě lepší, pevná korba, nikde netáhne, když fučí 😉

aja123
7. únor 2008

macanet souhlasím 😉

macanet
7. únor 2008

Přišla jsem na vadu, kterou náš kočárek má a já bych to docela využila a to pokud se nemýlím má Cortina, že jde naklopit korba, resp. záda? To bych ocenila, když si Adélka začala v korbě sedat a vztekat se, že nevidí ven.kamarádka to využila v parku v zimě, kdy malýmu dávala mlíko s flašky a nemohla ho dát odříhnout, zkrátka naklopila korbu 😉

elly
7. únor 2008

Evi pisou do 1 roku..ake to se me zda prehnane..prece jen nektere deti rostou jako z vody a v pul roce jsou jim male...

aja123
7. únor 2008

elly: asi jsi myslela využití hluboké korby? Protože sporťák z kombinace jde používat asi déle.

elly
7. únor 2008

Aja jo korbicku..sportak je do 3 let 😉

mysojc
autor
7. únor 2008

Děkuju moc za rady. Ty Cortiny jsou fakt docela hezký...musím si na něj jet někam šáhnout...ale poořád máme ještě dost času... 🙂
Na ty ostatní mrknu a díky moc za tip 😉

susik77
7. únor 2008

ahoj, ja som strasne spokojna s Inglesinou magnum.Krasne peruje, takze malu v tom pekne uspim aj upokojim 😉
mam podvozok ergo bike. takze super do terenu do lesa na prechadzky a pod. a ma dobru stabilitu, dobre sa mi s nou ide aj po eskalatoroch.

adris69
7. únor 2008

macanet:u Jané máme taky polohování zad v korbě a oproti Cortině je zas třeba dobrá ta brzda 😝 !

aja123
8. únor 2008

adris69: ale třeba polohování zad u Jané u sporťáku, je podle mě velice nepraktické. To má Cortina vymakamé. Každý kočárek má své pro i proti. 😉

adris69
8. únor 2008

aja123:mám teda slalom,nevím co to znamená nepraktické,ale chápu že každýmu vyhovuje něco jinýho,já bych tady brala určitě větší košík,ale já vybírala mezi těma s ruční brzdou a to je dost omezené,tenhle měl snad největší korbu,páč mám letní miminko a hrozilo,že se pak s fusakem nevejde,ale náhodou je zatím furt docela trpajzlík,takže to polohování zad u sporťáku nás teprve pořádně čeká 😀 !!!

aja123
11. únor 2008

adris69: no já jsem tím myslela, že opěrka zad se musí polohovat utahováním a povolováním pásku přes sponu, jako třeba u baťohu, když si upravuješ délku uší. U cortiny jen hýbeš opěrkou. Ale je to jen můj názor, tím jsem samozřejmě nechtěla pohanit Jané. Každému vyhovuje něco jiného 🙂 😉

mkr
14. únor 2008

ahoj, my máme implast bolder a jsem s ním velmi spokojena, máme pejska takže vycházky na louce jsou na dením pořádku a nedělá nám to problémy ani po dešti, jinak opěrka zad na utahování není to nejlepší, musíte utáhnout i s váhou dítka které je opřeno

sylvar
14. únor 2008

my máme chicco enjoy, jsou to golfky,ale bydlíme ve městě, zvládnou i cestičku v lese, když se zaaretují přední kolečky 😀 malou jsme do sportovní verze museli dát ve 3. měsících, protože v hluboké řvala,tak se nám ta trojkombinace vyplatila a super, autosedačka jde nacvaknout do kočárku,takže nákupy pohoda 🙂
jediné, co se mu dá vytknout, jsou ty kolečka a možná rukovítko na držení(klasické golfky,ale je to o zvyku)