Lehký kočárek se spojenou rukojetí, nošení do schodů

majavcelicka
15. únor 2018

Tak ještě jinak budu vyzvídat, potřebuji lehký kočárek nebo golfky, s kvalitními koly, se spojenou rukojetí, velkou stříškou a umístěnou vysoko (abych mohla vést pod stříškou i 2 leté dítě), velký prostorný košík.

nijij
21. únor 2018
veronicka89
21. únor 2018

Koukni na nejake baby joggery 😉

mievsa
21. únor 2018

@majavcelicka Ten vypadá skvěle, ale to bude cena 🤐 Já spíš koukala z druhé ruky, ale nechci aby byla malá naklepaná po každé procházce tak ještě budu pátrat dále

klaraslavickova
21. únor 2018

Kudu 4

majavcelicka
autor
21. únor 2018

@klaraslavickova juknu, děkuji za tip!

margaritta1987
21. únor 2018

Co treba Joie Muze

veronicka89
22. únor 2018

@margaritta1987 joie muze ma tak kratkou operku ze cetsi rocni dite si neopre ani hlavu 😉

veronicka89
22. únor 2018

@klaraslavickova na sportak je tezky a neskladny...dale pouze do 15 kg coz nejaky mensi nakup a dite je celkem hned 😉

majavcelicka
autor
22. únor 2018

@veronicka89 děkuji za info 😉

majavcelicka
autor
22. únor 2018

@mievsa Tak ty soft-ride kola určitě lepší než ty obyč. a paní co má Book 51 S (zúžený 51cm a soft ride kola) psala, že kočárek není odpružený a že jí v tom malej lítá po nerovnostech, ale že by neměnila, že je s ním spokojená.

rousse
22. únor 2018

Máme baby jogger city elit - vleze se tam i pětileťák, když je potřeba, místa habaděj, lehoučký, snadno ovladatelný - za mě nejgeniálnější kočár, jaký jsem viděla....gelový kola, projede polňačky, golfky jsme vůbec nepořizovali, letěl s námi i k moři. My už ho teda máme půl roku schovaný pro potenciálního sourozence, ale stejně jsem z něj nadšená🙂

mievsa
22. únor 2018

@majavcelicka Děkuji moc, ještě to zvážím 😊 Chci ho hlavně na výlety, k moři ... Možná ještě kouknu na Joie

majavcelicka
autor
22. únor 2018

@rousse mám dotaz, jak se malýmu v něm sedělo? Byl mezi favority u mého prvního syna, ale pak jsem viděla, že má jakoby zádovou opěrku více směrem do polosedu (nevím jak to přesně popsat) a pak bylo vidět děti, že tam sedí tak, že jsou chycené za madlo a snaží se za to madlo udržet, že nemají oporu v té zádové opěrce.

rousse
22. únor 2018

@majavcelicka byla v něm strašně spokojená. Nemohla jsem ji z kočáru dostat - jezdila v něm do 2 a půl, nechtěla vůbec chodit pěšky🙂 tohle, co píšeš byla asi jediná nevýhoda, kterou bych mu vytkla, ale je to o zvyku podle mě. Je to něco za něco, konstrukčně bohužel ten kočár do úplně rovného sedu prostě nejde, nemohl by být tak lehký a skladný 🙂 Jinak je to fakt hodně kvalitní kočár - začínali jsme na xlanderu 3 kombinace fungl nový a po 2. jízdě už vrzal a hrkal až hrůza. BJ jsem kupovala na bazárku po 1 dítěti a už jezdil i na písku v pláži, ve sněhu, v blátě a při jízdě nic nevrže a nehrká. Opravdu nebe a dudy

veronicka89
22. únor 2018

@majavcelicka ono ke na to takovy figl. Mam baby jogger city mini gt ( je lhci skladnejsi ) a kdyz se udela ten figl dite sedi rovne ..takze to jde udelat i u elita 😉 a nemusis nic specialniho kupovat 🙂 jen se proste to sezeni rukou zatlaci a utahne ..no lepsi by bylo video ...

Ale maly ma 2.5 a porad se v nem i ve fusaku krasne vyspi 😍

veronicka89
22. únor 2018

Jinak je jeste fajn tfk bogster

veronikajanova
22. únor 2018

Babysing I go. Ma 6 kilo, mam ho a je parádní. Koukni na www.kocarky-babysing.cz

veronicka89
22. únor 2018

@veronikajanova to je ale max do obchodaku 😉

veronicka89
22. únor 2018

Jinak me napada jeste mutsy nexo 😉

veronikajanova
22. únor 2018

@veronicka89 Právě ze ne, bydlim na horach.

majavcelicka
autor
23. únor 2018

@veronicka89 to ráda slyším, z se s tím dá něco udělat, takže jakoby víc zatlačit na zádovou opěrku a utáhnout víc tu šňůru pod ní...

majavcelicka
autor
23. únor 2018

@veronikajanova juknu na to

majavcelicka
autor
23. únor 2018

@veronicka89 akorát u toho gt nejde polohování nohou, že? Nebo taky nějaký fígl nebo vychytávka? Vím že u některých kočáru se dala dokoupit nějaká podložka a šlo to...je něco takového u gt?

myjusiatko
23. únor 2018

Co qbit plus?

majavcelicka
autor
23. únor 2018

@myjusiatko juknu, vůbec neznám 😉

myjusiatko
23. únor 2018

@majavcelicka ja mam v planu prave kupovat.

veronicka89
23. únor 2018

@majavcelicka ano da se dokoupit polohovani nozicek