Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Peg-Pérego Book 51 S je vyšší verze modelu Book 51 odvozená od základního Book Plus. Book 51 a Book 51 S mají téměř totožnou konstrukci širokou 51 cm s otočným mechanismem aretace předních kol na straně, takže se k nim nemusíš shýbat. Book 51 S má ale navíc koženkou potaženou rukojeť a terénnější zadní kola Soft Ride s dezénem. K podvozkům Book S a Book 51 S jsou navíc dostupná dokoupitelná přední větší kola s dezénem pro ještě lepší zdolávání horšího terénu.

Book 51 S je v nabídce v modulárních kombinacích Elite, Pop Up anebo XL v módu Sportivo bez příslušenství či Completo s pláštěnkou a nánožníkem. Dostupný je i ve formě podvozku s volitelnými nástavbami: sedadlem Pop Up, hlubokou vaničkou Navetta či autosedačkou Primo Viaggio. Sedadlo Pop Up můžeš polohovat až do lehu včetně opěrky nožiček. Kratší stříška s úchytem na hračku se dá prodloužit dalším dílem, ale také použít ve formě štítu proti slunci.

Hliníková konstrukce s tvarovanou rukojetí je odlehčená a díky odpruženým kolům s dvanácti kuličkovými ložisky i o 30 % méně náročná na tlačení oproti srovnatelným kočárkům. Složit ji dokážeš i jednou rukou způsobem “do knihy”, podle kterého je kočárek i pojmenován. Předností je i obrovský nákupní košík, který lze vzadu sklopit pro lepší přístup (easy load system).

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
11,3
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 51 × 93
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
85 × 51 × 35
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.