Lehký, skladný, levný, terénní sporťák nebo golfky

neslusanka
17. led 2011

Už 3 dny brouzdám na netu a sháním kočárek. Mé požadavky a představy jsou: cena kolem 3000Kč, hmotnost kočárku plus mínus 8kg, průměr koleček kolem 20cm, ať se s ním dá jezdit i po sněhu a zhoršených cestách, nosnost kočárku více jak 15kg, velký nákupní košík, který dobře drží a uveze min. 3kg, velká, prostorná sedačka, ať se mi tam vleze 2,5 lete dítě v zimě, výška složeného kočárku max.50 cm, délka složeného kočárku max. 90 cm, okýnko v boudičce a ve výbavě ať je nánožník, madlo a taška nebo nějaká kapsička na kočárku. Výhodou by také bylo, kdyby kočárek měl otočnou sedačku nebo přehazovací rukojeť, výškově nastavitelnou rukojeť, pultík, clonu nebo možnost překlopení boudy dopředu proti slunci a větru. Najde se nějaký takový, nebo musím ze svých nároků slevit? Zatím se nejvíce k mým požadavkům přibližuje Baby design Sprint. Co na něj říkáte? A máte nějaké jiné typy? Díky moc všem

andelka
17. led 2011

Tak podobné požadavky mám taky, ale zatím nic, tak snad někdo napíše tipy. Na babydesign sprint jsem měla "spadeno", ale nedá se mu myslím otočit sedačka ani rukojeť a v info nepíšou, jestli je výškově nastavtelná rukojeť. Já budu mít v létě prcka ještě malého, takže potřebuju aby mohl sedět i čelem ke mně.

marecek4
17. led 2011

taky jsem hledala a skončila i chico ponee xs,ale nakoukni na moje albíčko,protože druhý favorit bylo chipolino-jen mě stačila nějaká ojetinka a to bych musela koupit nové,v bazárcích jsem neuspěla je moc nový,a to chicco se mi povedlo koupit s plnou výbavou i se slunečníčkem,paní ještě přidala tašku-ta ke kočárku asi originál není-a ještě je dokonce v záruce,měla ho snad jen na dovču a přes prázdniny,budu vkládat i jeho fotečka,ale až nám spraví počítač,zase zlobí

jijitka
17. led 2011

bohužel asi budeš muset ustoupit z nějakého požadavku. Zkus kouknout na Quatro Rally - mohl by splňovat téměř vše, až na to, že není moc lehký (asi 13,5kg), přehazovací rukojeť má, ale má menší přední kolečka, takže když přehodíš, máš vpředu větší kola, což není moc snadné na manipulaci 😀
Jinak určitě Inglesina Zippy Allover (nemá otočnou sedačku) nebo Zippy Free - tam je otočná sedačka, ale ta cena 😀
Ještě se mi líbí Babypoint Fortuna, ale zase má nízkou opěrku zad - jen asi 41 cm, což je málo....