Lze připevnit kšíry do hluboké korby Roan Marita?

deenyska
6. kvě 2015

Holky, mám kočárek Roan Marita a ráda bych ještě nějakou dobu využívala hlubokou korbu, která je polohovací, ale bohužel nemá bezpečnostní pásy. Řekla jsem si, že by se třebas daly pořídit a našla jsem kšíry Canpol Babies. Jenže ať kouknu kam kouknu, nikde nenacházím informaci, kterou potřebuju a o těchto věcech nemám moc přehled, takže nevím, jestli je vůbec reálné je do hluboké korby přidělat. Všimla jsem si, že mají skoby k upevnění, ale.... jak?? K čemu je uchytit? Máte s tím někdo zkušenosti? Případně radu, jak by se toto dalo vyřešit? Napadlo mě uchytit skoby zezadu za tu "tyčku", která drží, resp. polohuje, tu opěrku, ale nejsem si jista, jestli by to drželo. Možná budu za hlupáka a třeba se dozvím, že jsem naivní a kšíry k tomuhle neslouží 🙂 , ale alespoň budu moudřejší. Děkuju za odpovědi

mandala
6. kvě 2015

Já jsem upevnovala, když nadzvedneš tu podložku a pod ní je plastový děrovaný spodek, koupila jsem si kroužky na klíče a tam někde po straně kočárku jsem uchytila. Omlouvám se za vyjadřování, mám špatnou slovní zásobu. 😀

pavlinka83
6. kvě 2015

Taky jsem měla v hlubokém kšíry. Ale mám jiný kočár, měla jsem je uchycení za kovovou konstrukcí boudičky tam kde se boudička spojuje s korbou, nevím jak to přesně popsat. 🙂

kvakuska
6. kvě 2015

@deenyska v našem kočárku DorJan Danny Sport Prestige jsou kroužky k upevnění kšírů, jsou až na dně, tedy na té desce, která je v kočárku úplně vespod ... byla jsem s nima moc spokojená, jen díky kšírům jsem mohla mít malou v hluboké korbě až do jara, do plných osmi měsíců, protože se tam v pohodě vlezla, jen už byla v tu dobu hrozně akční (na začátku devátého měsíce začala chodit 😕 ) ... a nejlepší byly naprosto obyčejné kšíry za pár kaček, bez vodícího popruhu ... navíc jsem si všimla, že i ve sporťáku téhož kočárku jsou na boku vnitřní strany sedačky kroužky k upevnění kšírů, to kdybych třeba nechtěla používat klasické kočárkové pásy 🙂

deenyska
autor
7. kvě 2015

@mandala
@pavlinka83
@kvakuska Jééé, děvčátka, díky za akčnost a za rady, moc jste pomohly. Jdu prozkoumat kočárek. Jste hodné!!

konidana
7. kvě 2015

@deenyska určitě to nějak půjde vymyslet. Já také měla kšíry v hlubokém kočáru, byly tam na korbičce nějaké uši, nebo jsem to připevňovala ke konstrukci. Děti mi v půl roce klečely a stály, ale nejdřív neseděly, to až pak, tak jsem používala po 3 roky vlastně jen hluboký. V kritickou dobu (4- 10 m) s kšírama.