Máte starý kočárek s bílýma kolečkama na použití doma?

lenulka7
30. říj 2015
Holky sháním starý kočárek třeba i po vás(30 let starý) na použití jen v bytě?
Poradil mi to zkušený švagr, ale oni už jej po 7-mi letech prodali.

Nebo co budete používat pro mimčo od narození, když nebude spát v postýlce.
Lehačku, kterou dáte na linku a pak nosíte všude sebou? Díky za tipy.
elisis
30. říj 2015
Zkus sledovat tady: http://www.promaminky.cz/nakup-a-prodej/kocarky-10
Nedávno jsme tam takový jak popisuješ viděla, ale teď už tam asi není 😞
soleilll
30. říj 2015
@lenulka7 Jezdit s kočárem po bytě mi přijde praštěný. 😃 Krásně poslouží košík na kolečkách nebo cestovní postýlku s vložkou na mimina, jako je např. tato http://www.mimifashion.cz/deploy/files/polohova... Dokud se dítě neumí přetočit, není nutné, abys ho měla pořád u sebe. Později, až bude vyžadovat sledování okolí, pořídíš lehátko, které je praktické např. i při krmení lžičkou.
domca89
30. říj 2015
Mám od prvního dne cestovní postýlku a neměnila bych.
milius
30. říj 2015
Měli jsme taky starý kočárek, používala jsem ho až do 9 měsíců, pak už spala malá jen v postýlce. Je to super, že ho můžeš dát i na balkon. Ale pozor!!!!! - ať se potomek nenaučí usínat jen při pohybu kočárku, to ti potom bude trvat, než začne spávat v postýlce, stejně jako u nás!! Nedala se pak uspat jinak než v kočáře. Takže doporučuji kočár, ale nedrncat!! 😉
veruska007
30. říj 2015
Já jsem koupila bazárkový, takový ten košinový kočárek. Oddělali jsme boudičku a na doma to bylo parádní. Miminko nemuselo být pořád v postýlce, mohlo přejíždět po celém bytě. Využila jsem hlavně, když se narodilo druhé a třetí miminko - jakmile vytuhlo, mohla jsem ho odvézt do klidu. Pak jsme nad kočárek přidělali hrazdičku a s dohledem jsme ho využívali u všech dětí skoro rok. Už je teda prodaný, ale byla to výborná volba. Sice se mi líbil košík na miminko, ale před pár lety do byla dost drahá machrovinka a v okolí často pro děti do 3 měsíců. A cestovní postýlku máme taky, ale s tou se zase nedá tak dobře přejíždět. Za sebe plně doporučuji. A kdybys sehnala ten košinový - vypadalo to nádherně, přes okraje jsem nechala viset pěkné dětské prostěradlo s volánem. A na rukojeť jsem dala i tašku s hračkami.
lenulka7
autor
2. lis 2015
Holky děkuji moc za vaše názory.

Veruška007 máš někde fotku? Ráda bych viděla košinový kočárek. Já bych ráda kočárek kde dítě může být déle než 3 měsíce.

Milius a chápu, že co nejméně houpat. To se stává i kamarádkám, co mají lehátka, která se dají i houpat a dětem se to líbí a pak když si potřebují jít třeba navařit, dítko brečí že není houpání.

Soleilll budeme mít prvniho broučka v mých 37 a manželových 40, takže v určitých věcech budu asi opatrnější a řešit věci, které maminky s více dětmi už jednou prožili a teď už jako zkušené neřeší.
lenulka7
autor
2. lis 2015
Holky, kdyby jste kdekoliv inzerát na takovýto kočárek zahlédly, prosím pošlete mi odkaz.

Bydlíme už skoro 2 roky v novèm městě, takže zatím v podnájmu a hledáme svoje a chceme se co nejdřív stěhovat. Tak bych nerada v posledních týdnech či měsících poškodila podlahy v bytě, proto hledám ty kolečka s bílými gumami.
Děkuji všem
kocicinka
2. lis 2015
@lenulka7 A co pořídit hacku? My jsme měli zavěšenou hacku mezi dveřma, malá to milovala, krásně v tom spala, pohupování miminka uklidňuje. Cestovní postýlku bych si do bytu nedala, je to velký nehezký krám a zavazí. Hacka byla super. Budu ji teď prodávat....
veruska007
2. lis 2015
@lenulka7 Za mě jen takový kočárek. Kolíbky a košíky jsou krásné, ale na chvilku. Hacku bych nekupovala, musí se dávat hák do zdi, v podnájmu bych se bála, že to nepřijmou s pochopením, to mi nedovolil ani manžel doma. Naše děti nesnášely houpání, takže chtělo chvilku cviku, než jsem se s tímto naučila jezdit přes prahy, aby se to nezhouplo. Ale za mne to bylo suprový.
lenulka7
autor
2. lis 2015
@kocicinka
Můžeš mi prosim poslat fotky a cenu a jak se mezi dveře upevňuje. Být není náš takže permanentní zásahy jsou vyloučeny. Díky
lenulka7
autor
2. lis 2015
@veruska007
Jo to by se mi líbilo. Třeba jen i ta spodní část, včera mi kamarádka půjčila koš po dceři s přidaným stojanem s kolečky, který vydrží asi ty 3 měsíce, ale mě to nepřijde moc mobilní. Raději bych ten kocarkovy základ. A mohla bych dat malého i na balkón když bude poprchat či fučet či jiné důvody proč nebudeme moci jít na vycházku. Děkuji
elu
2. lis 2015
ja mam košík na kolečkách, hačku, relaxační polštář, cestovní postýlku, prostě všechno 🙂....manžel mě za to nenávídí, že se zde nemůžeme hnout 🙂, ale chtěla jsem být připravená na vzteklé mimi, narodil se mi tak hodný kluk, že ho můžu kamkoliv odložit a spí jak andílek, tak mi jsou tyhle věci celkem k prdu 🙂
kocicinka
2. lis 2015
@veruska007 nemusí, my jsme ji měli zavěšenou mezi futry na takové té rozporové tyči na cvičení.
My sice bydlíme ve svém, ale kvůli pár měsícům bych si taky do stropu nevrtala.
@lenulka7 pokusím se během dneška odfotit, cena asi kolem 1000,-
veruska007
2. lis 2015
@lenulka7 No, třeba tento kočárek byl zrovna tak bytelný, že se mi nepřevrátil, ani když na něm ze strany viseli dva zvědaví sourozenci. Mně se hlavně líbila ta možnost odjet pryč - třeba jsme s manželem pekli na Vánoce, prcek nechtěl být sám, vzali jsme ho do kuchyně, on usnul, tak jsme s ním odjeli, abychom ho nerušili... naše děti třeba nespí v hluku, nechápu, jak někdo se spícím dítětem sleduje Tv 😉.
anetka1701
2. lis 2015
Pokud nemáte žádná domácí zvířata, miminko může klidně být na zemi, na hrací dece, mezi hračkami. Ten kočárek mu kazí výhled, moje dcery by se v něm asi zbláznili... K vaření jsem si brala lehátko, jinak byly na zemi - ono mimčo se začne za pár měíců plazit, zkoumat svět a pak je mu jakýkoliv ohrazený prostor malý...
zuzajda20
2. lis 2015
@lenulka7 Já mám půjčený košík a kdybych ho neměla tak asi cestovní postýlka, malou jsem dala ve čtyřech měsících na zem a tam se jí líbilo nejvíc.
brouzdalka
2. lis 2015
@anetka1701 Naprosto souhlasím. S tím, že teda první mi ležel na dece i se zvířaty, fenka si k němu lehala a pak si tam hrál se štěňaty. U druhého jsem ze začátku používala kolébku na kolečkách, na dece nemohl být, aby ho starší nezašlápl. Ale od 4 měsíců je taky na zemi. Pobyt na dece je nejlepší pro motorický vývoj, má tam dost prostoru pro otáčení za hračkami atd.
dokument
2. lis 2015
to nedelej, navyknes dite na houpani, pak ti jinak neusne. Neni lepsi jit s nim normalne na vzduch? Pak, az bude vetsi ucit ho spinkat po obede. Ja hodne vozila, ale aspon je dite zdrave a pak bylo ale docela tezke ho navyknout, ze po obede ma spat. Nekdy to jde, nekdy nechce a rve. Houpani je siditko.
lenulka7
autor
3. lis 2015
Děkuju holky 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli