• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenost s kočárkem Phil&Teds Promenade?

22. června 2012 
Dobrý den, hledám praktické zkušenosti s novinkou od Phil&Teds - Promenade. Jedná se o sourozenecký kočárek podobný kočárku Baby Jogger City Select. Poradíte mi někdo? Děkuji
24. kvě 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tez jsem na nej zrovna narazila, moc se mi libi a zajimaly by me nazory ...
1. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já musím říct, že po pár týdnech srovnávání se asi přikloníme k tomu Baby Joggeru, i když Promenade je fakt moc hezký. Bohužel s ním asi moc lidí zatím zkušenost nemá :frowning2: Najde se někdo, kdo s ním jezdí???
1. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, s kočárkem PT Promenade jezdíme "už" dva měsíce a zatím spokojenost :slight_smile:. O BJ jsme také uvažovali ale nakonec to vyhrál PT. Hlavním důvodem byla možnost kombinace korbička blíž ke mně abych viděla na malého a sedačka po směru jízdy aby starší viděl na cestu. Velká výhoda je i možnost "přestavby" sportovní sedačky na korbu a naopak takže není nutné dokupovat korbu. Pro mě důležitá je i nožní brzda, na ruční nejsem zvyklá. Snad jsem trochu pomohla..
6. čer 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kope muzu se zeptat, jestli Vam nevadi dosti mala boudicka u duo kitu? jak to pripadne resite?
17. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teda p&t verve a je super co se týká materiálu a doplňku, jen ta cena byla vysoká..
17. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem na něj koukala na netu je pěknej, akorát má menší kolečka než verve, ale ve městě to asi nevadi. Boudičky jsou stejně velké a stačí bohatě.
17. čer 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw Bouda u double kitu se mi taky zdála malá, ale v praxi to tak nějak nevadí - starší sedí nahoře a vlastně stíní malému který je dole v korbičce ( případně to jistí plína a dva kolíčky :slight_smile: ). A jako ochrana proti větru mi přijde dostačující. Až bude i malý jezdit v sedátku tak předpokládám, že bude chtít vidět ven a bouda bude stejně stažená.
22. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kope tak kocar jsme poridili a dnes jsem absolvovala prvni vyjizdku... slunicko svitilo a musim rict, ze jsem dole opravdu postradala hodne velky kus boudy :grinning: .. slunicko svitilo tak nejak ze strany a vrchni kocar tam teda nestinil :frowning2:
dala jsem tam plinu a kolicky, presne, jak pises, ale chtelo by to neco estetictejsiho
proti vetru to bylo ok, ale to slunicko je blby

premyslim, jestli ten sun/UV cover, jak k tomu maji by slunicku branil dostatecne?
22. čer 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikarkulka no vidis, to by mozna slo... aspon z vrchu...
diky!
22. čer 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek