Nákup kočárku v Polsku

kacik222
5. srp 2018

Ahoj holky, jela jste nejaka z vas pro kocarek do Polska? Zajimal by me vas nazor a popr. tipy na obchody.
Diiiiky 🙂

priefi
5. srp 2018

@kacik222 mame roan emma a velka spokojenost. Prodejni misto roan kocarku zalazi kam do Polska mas blizko. Priladne najdes i na ceskych eshopech tento kocarek.

ajronka
5. srp 2018

My kupovali kočárek Baby design husky v Cieszyne, tak to máš asi kus cesty. My byli s obchodem maximálně spokojeni. Nakoupili jsme tam i jiné věci, třeba autosedačku, atd.

uzivatelkapetra
5. srp 2018

My koupili tento

https://www.youtube.com/watch?v=LwlQx1FSayc


A koupili jsme tam i vajíčko cybex aton 5 s adaptéry o několik stovek levnější než u nás.
Z Phy to máš daleko všude bohužel, my koupili v polském Těšíně

eviicka
5. srp 2018

@priefi Roan se dá sehnat i v ČR v kamenném obchodě 😉.

jittkr
5. srp 2018

Ano, jeli jsme se "podívat" na kočárky do Polského Těšína a samozřejmě domů jsme už přijeli i s tím kočárkem. Předtím jsem na internetu moc kočárky neprohlížela, opravdu jsem dala na to, jak se mi s konrkténím kočárkem jezdilo, jak lehce se dal složit, apod..
Původně jsem vybírala jen podle vzhledu - strašně jsem chtěla hlubokou korbičku ve tvaru "vajíčka", ale všechny tyto kočárky mi přišly málo odpružené, hůře se skládaly, působily na dojem hodně velké, některé byly i méně kvalitně provedené.. Původně se mi strašně líbily Roany, ale po vyzkoušení jsem je zavrhla..
Nakonec jsme koupili kočárek Baby design Dotty a jsem nadšená 😍
Jinak v Polském Těšíně doporučuji tento obchod - https://www.eurowozki.pl/.
Obrovský výběr, mooooc milí prodávající, super ceny 🙂

ajronka
5. srp 2018

@jittkr nakupovali jsme ve stejném obchodě

priefi
6. srp 2018

@eviicka tak u nas pobliz moc takove obchody nejsou, protoze konkurence Polska je fakt velka na pohranici. Takze my jsme kupovali prave v Polsku. Kazdopadne Roan je polsky kocarek 😉 pokud lze i u nas koupit tak to je fajn 😊

andyskr
6. srp 2018

Já zkušenost nemám, ale kamarádka kupovala kočárek z Polska a byla opravdu spokojená 🙂

neria55
6. srp 2018

V lednu jsem kupovala kočárek v https://www.eurowozki.pl/ velký výběr, skvělí prodávající, koupila jsem tam adaptéry na vajíčko o dost levněji. U nás na internetu by mě vyšly na 690+pošta, tam stojí snad všechny adaptéry 250,-. Jinak tedy kupovala jsem Expander enduro 2017, akorát autosedačku jinou, Cybex aton 4. S kvalitou kočárku jsem spokojená, žádná vada.

yerry
6. srp 2018

@kacik222 u první dcery jsem si v polsku koupila kočárek takko varrior... no děs největsí, váha kočárku 17 kg, nestabilní, sporťák v lehu měl tendenci se preklopit, do auta naprosto neskladný, přední kolečka při rychlejší chůzi rotovaly, autosedačka malá, jen do 10 kg a podle mě nebyla vůbec bezpečná.... v roce jsem koupila sporťák baby design a trojkombinaci jsem dala pryč, baby design byl mnohem lepší, ale to už bylo něco na způsob golfek.
U druhé dcery jsem koupila z druhé ruky Jané slalom pro a to se vůbec nedá srovnat s polským šuntem... byl lehký 12kg, sedačka super, korba taky, terény zvládá perfektně.... Malá už je velká a přešli jsme na valco snap4... do polska už bych si pro kočárek nešla, stal mě tolik co lehce ojeté Jané, ale co do kvality srovnat to nejde....

astyna
6. srp 2018

my máme taky Poláka 🙂 Baby design lupo, doporučuju - po 2 dětech a jako nový...kupovali jsme ho hned za hranicemi s Jeseníkem, město už bohužel nevím...