Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Expander Enduro je cenově dostupný kombinovaný kočárek téměř totožný s bratrským Riko Vario v šedočerné variaci s kontrastními barevnými detaily. Mírně zvlněná konstrukce je v zadní části dvojnásobně odpružená. Tvrdost pružení si dokážeš přizpůsobit. Spolu s nízkoprofilovými nafukovacími kolečky tak zvládne i horší terén.

Plastovou vaničku oválných linií s nánožníkem se skrytými kapsami můžeš pro starší miminko i napolohovat. Polohovatelná až do lehu je i sportovní část méně štědrých rozměrů. Obě nástavby se dají na konstrukci nasadit v jakémkoliv směru. Volitelnou autosedačkou můžeš základní dvojkombinaci doplnit o cestovní systém. Ke kočárku patří i kompletní základní výbava včetně držáku na pohár.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
15,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
111 × 61 × 103
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
87 × 61 × 34
Původ značky
Polsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 18
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Dobry den, rada bych se zeptala na zkusenosti s timto kocarkem. Hlavne na autosedacku k tomu dodavanou. Je opravdu bezpecna? A nebo radeji koupit dvojkombinaci a sedacku dokoupit zvlast? A nebo radeji tento kocarek vubec nekupovat? :-) Dekuji za odpoved.
Zdravím! Co se autosedačky týče, osobně určitě doporučuji pořídit si lepší značku s dobrými ADAC výsledky. Ke kombinacím jsou obvykle dodávané opravdu jen autosedačky základní funkcionality, splňující jen ta nejpotřebnější testování. Jejich pohodlí také ne vždy mamince a děťátku dokonale vyhoví, nemluvě o tom, že některé modely polských autosedaček jsou poměrně malé, zatímco některé zase příliš široké, s nedostatečnou oporou a polstrováním. Kočárek je sám o sobě klasickým reprezentantem svého typu - robustní all-terrain s prostornou korbičkou, ale bohužel menší sportovní částí. Nejlepší je si ho předem ohlédnout a vyzkoušet, ideálně zejména zda vyhovuje váha, skladnost a sedadlo, které budeš využívat nejdéle!