Dvojkombinace do terénu, ne moc drahá. Riko Basic 2019, Expander Enduro?

Zodpovězené
28. kvě 2019

Dobrý den,

prosím, jaký máte názor na kočárky Riko Basic 2019 a Expander Enduro? Bydlím na vesnici, takže chci aby kočárek zvládnul i polní cesty a občas horší terén. Nebo co by jste případně doporučila? A nechci žádný úplně drahý, pak koupíme raději pořádný golfák.

Děkuji

Ahoj!

Mezi Riko Basic a Expander Enduro je Riko Basic určitě lepší volbou. Je to novější model, ale co je důležitější, má podstatně prostornější sedadlo. Fajn je také větší, otevřený nákupní košík.

Riko Basic Plus

Expander Enduro

Nevýhody Rika (ale vlastně obou) by sis však také měla uvědomit - jedná se o těžké kočárky, poměrně velké i po složení. Zejména po korbičkovém období tě toto může při sporťáku dost otravovat.

Pokud bych měla dát srovnatelnou alternativu, podívala bych se i na kočárky Bebetto. O kilo - dvě - tři lehčí, prakticky udělané, pěkný design (i speciálních edic). Další by byl Kinderkraft Prime 2019 - 12 kg je již na tento typ fakt fajn. A i skladnější je trochu lepší.

Kinderkraft Prime 2019

Z ještě lehčích, ale i městštějších, jen na inspiraci uvedu Muuvo Quick.

Muuvo Quick

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.