Nej sourozenecký kočárek. Poraďte

lajla
20. led 2012

Holky potrebovala bych poradit, uz jsem procetla hodne diskuzi, ale porad se mi to vsechne mele dohromady, nejsem s to si udelat obrazek o tom jaky sourozenecky kocarek poridit...
mala ma 16 mesicu, jeste nechodi a dalsi mimco bude v kvetnu, takze to jinak nepujde...
libi se mi phil and teds vibe 2, ale moc si nejsem jista s tim mimcem pod batoletem, je tam takove uzavrene a myslim, ze na neho ani nejde moc videt, coz se mi u novorozence nezda moc dobre..
dale se mi moc libi donkey od bugaboo, ale cenove je to hodne vysoko, a ani recenze zatim nejsou...
a pak se docela bojim, ze vetsina tech souroz kocarku je hodne uzka, mala je buclik a potrebuju aby se tam potom vesla i s fusakem..
prosim jake mate zkusenosti? potrebuji hlavne co nejlehci a skladny, tezky bych neuvezla☹ cena neni to nejdulezitejsi

petulinda09
5. zář 2017

@kali.kal zkusim obnovit diskuzi 🙂 mam vyhlidnuty Promenade jako sourozenecky kocarek a mela bych par dotazu

kali.kal
6. zář 2017

@petulinda09 : klidně napiš do IP. Ten náš už je sice prodaný, ale snad si ještě něco budu pamatovat 🙂

petulinda09
7. zář 2017

@kali.kal dekuji, poslu IP 😉

kata267
1. čer 2018

prosím zkušenější o radu? zvažuji koupit nový kočár, potřebuji - jen sporťáky vedle sebe, snadnou ovladatelnost ale nejdůležitější parametr aby byl prostor po sklopení na spaní dostatečně dlouhý ! starší dcera má totiž 2 roky a přes den mi usne jen v kočáru když ji uvozím jinak vůbec nespí, současný kočár jí je už malý a při usnutí jí přečuhují nožky ven, jinak bych ho neřešila vůbec v kočáru být nechce, chodí a běhá bez problémů, jen to spaní je zádrhel který musím řešit a mladší má půl roku takže ji musím vozit taky.....