Nemohu si vybrat kočárek, jaký se líbí Vám?

welunka
6. črc 2015

Ahojky asi jsem blázínek, ale po kočárku pokukuju už od 14tt, nyní jsem v 21tt. Moc se mi líbí dva a nemohu si vybrat - nevíme co čekáme a vědět to nechceme, takže záměrně neutrál, navíc doufám, že mi posouží i na další dítko....
jaký by se líbil Vám?

shine2015
6. črc 2015

@welunka za mě první - z těchto dvou tedy. 😉

nov777
6. črc 2015

Prvni

monunkaaa
6. črc 2015

Z techto dvou ten prvni 🙂

ninanela
6. črc 2015

Druhý,lépe sladěný. 😉

petapetruska
6. črc 2015

druhy🙂

blecha94
6. črc 2015

První. 🙂)

aronek
6. črc 2015

@welunka barevně a vzhledově ten první, ještě bych řešila velikost korbičky, ta pro mně byla nejdůležitější 😉 Jinak mám také šedý, Camarelo 😉

katkahavu
6. črc 2015

druhý🙂Ale vzhled je to to nejmenší. Řešila bych velikost korbičky, polohovatelný polštář, pérování, pohodlí atd..🙂

veronicka89
6. črc 2015

zadny - vypadaji levne nekvalitne a kycove - ale abych odpovedela na otazku - ten prvni mi prijde jako mensi zlo ...

Nastesti ma kazdy jiny nazor a vkus 🙂

irennn
6. črc 2015

Asi žádný, z vlastní zkušenosti už dnes vím,že je.daleko lepší si.koupit kvalitní prostorný kočárek, co vše projede je stabilní lehký ovladatelný jednou rukou. Za mě jedine Jane slalom, quinny freestyle nebo baby joger

shine2015
6. črc 2015

Take bych volila jinou značku. Nám vyhovoval mutsy a easywalker 😉

dubnacek
6. črc 2015

osobne mam quinny a ted resim velikost korbicky na zimu,je hodne mala sestra ma obyc.kocarek Tako acustik a tam je korba opravdu hodne velika,takze si pujcuji jeji kocarek.Ne kazdy drahy kocar je super a ne kazdy si ho muze dovolit.Za me ten prvni,ale popremylej o velikosti korbicky.😉Zalezi kdy se ditko narodi a jak dlouho v korbe bude.😉

loafeer
6. črc 2015

ten první je na fotce kráááásný

chris_n
6. črc 2015

@welunka jestli se ti líbí dvojka, tak prodávám 🙂 Respektive na jiném podvozku, ale ten vzor

chris_n
6. črc 2015

@veronicka89 možná vypadají.... a nemáš zkušenost, tak by si nemusela takto psát o něčem, co neznáš.

chris_n
6. črc 2015

@irennn Já teda DorJan v pohodě jednou rukou uvezu, stabilní je taky a projede taky témeř vším.

dokument
6. črc 2015

ja bych nebrala ani jeden, vypadaji oba, ze jsou to ty tvrde a ne houpaci. Kdyz uz, tak na pohled ten druhy, ale spis bych se divala na funkce a praktickou stranku nez na vzhled.

chris_n
6. črc 2015

@dokument co myslíš houpacím? Dorjany obecně mívají dvojí tvrdost odpružení. A náš pruží dost a dost. Kamarádka ho zkoušela po svém Cam Cortina a uplně čuměla, jak pruží

dokument
6. črc 2015

@chris_n myslim celkove tu konstrukci houpaci. Ja tady ty neznam, jen to tak vypada na te fotce. Ten prvni nevim kde by tak mohl pruzit, druhy neni tak videt. Ja bych sla do kamenne prodejny, kde bych si oba vyzkousela v ruce, nebo jine kocary.

chris_n
6. črc 2015

@dokument tak to pak ale musí člověk asi koukat na kočárky typu liberta a spol 🙂

dokument
6. črc 2015

@chris_n ano, presne tak 😀 ne, dneska uz jsou i jine znacky houpaci, je to cimdal lepsi, jine, nez treba pred dvema lety. Nedavno jsem byla v obchode pro plastenku a meli jich tam houpacich vic.

lasicek
6. črc 2015

Ani jeden, polské kočáry nakupovat. Vlastně z PL vůbec nic nakupovat.

chris_n
6. črc 2015

@dokument jo, ja bych s takovým zase jezdit nechtěla 😀 DorJan byl fajn... ale potřebujeme ted neco jiného, takže bych se potřebovala původního zbavit :(

zarecna
6. črc 2015

@chris_n Nemusi hladat stare Liberty, Inglesiny su super...ci uz sportovejsia verzia hlbokeho kocika Inglesina Sofia ( aj cenovo dostupnejsia) + ci Inglesina Vitttoria ( drahsia vec). My sme sa rozhodli investovat do kvalitneho hlbokeho kociaru, lebo maly v nom musi prezit celu zimu a chcela som vacsiu korbu a nasledne do kvalitnej, skladatelnej a lahkej sportovej verzie -kvalitneho sportiaka, nechceli sme trojkombinaciu ani zadarmo ...no mozno zadarmo aj hej.. 🙂 🙂

veronicka89
6. črc 2015

@chris_n ja sjem rekla ze vypadaji tak a tak 🙂 jake jsou tam nikde nepisu ... ale uz me desi ty plasty co jsou na konstrukci ... a urcite verim, ze i s takovym kocarkem bude nekdo spokojeny , mi se proste nelibi ani trosku 😉
ani se zviratkama ani s puntikama 🙂 pro me je to kyc 😉

chris_n
6. črc 2015

@zarecna jo, ja si na název inglesia nemohla vzpomenout. Pro me osobne to není typ kočáru, co bych chtěla... mé preference jsou jinde. Dorjan jsme dostali od babičky malé, byl super, velká korba. Odvozila jsem celou zimu v korbičce a pak přešla na sporták. Jen se nám zmenily podmínky a ted bych se rozhodla jinak.

dokument
6. črc 2015

@chris_n tak ja mela (a jeste nekdy pouziju sportak) Roan a to je neco podobneho jak Liberta asi, kdyz jsem si ho kupovala, vidala jsem je jen vyjimecne, dneska tady v okoli jich jezdi vetsina, vidam jich ted hrozne moc. Skladnost jsem neresila, auto nemame, ale po zkusenosti bych jiny nechtela. Maximalne mi vyhovoval, zdal se mi pro dite pohodlny a to velmi. Sportak, na ktery jsem cetla samou kritiku, ma vyborne vlastnosti - ta konstrukce samorejme zustava a je super na spani, super na zimu. Vetsina vytek, co jsem na nej cetla, je uplne stejna jako u jinych kocaru sportaku, neco je u jinych i horsi. Takze ja bych jiny nebrala. Zatim ponecham ve sklepe 😀 pokud by byla jeste jednou potreba... 🙂 Ted jezdim s Valco snap 4 a ten mam misto gofek. Misto golfek dobry, jako sportak naprosto otresny... Ty vlastnosti - nepruzi, hadra, do ktere fouka, nestabilni (ale zase lehky), spatny do terenu (proti Roanu nebo vetsim pruzicim sportakum), dite v tom nelezi rovne, ale jaksi skrcene (panev a nohy), hnusny kola (vmackle kaminky). Ja bych se proste divala na toto, na ty vlastnosti, nez na vzhled, to bych dneska, kdyz uz vim co a jak, brala i kocar, co se mi vzhledove zda hnusny, ale zase ma vlastnosti, ktere potrebuji aby mel 🙂

magdalenax
6. črc 2015

Já Ti určitě poradím dobře, protože se mi líbí oba

chris_n
6. črc 2015

@dokument souhlasím s tím, že je potřeba se dívat po vlastnostech. Ale na ty má každý také jiné preference. Třeba já ted jezdím převážně po městě a na to je mi terénní kočár celkem zbytečný (navíc bych třeba potřebovala mnohem větší skladnost - která se nese většinou ruku v ruce s tím, že je menší prostor pro dítě). Bohužel.

loafeer
7. črc 2015

Holky, tak zakladatelka se ptala na vzhled těchto dvou kočárků....neptalal se na vlastnosti....