Poradíte mi, jaký vybrat sporťák?

lily3110
17. dub 2019

Doufám ze mi někdo poradi docela tápu delší dobu , chtěla bych lehký sportak (z trojkombinace mám těžší ) , teď ale k požadavkům :D úplně nejlepší by bylo kdyby šly oba směry jízdy - cenově mi vyšel nejlépe cybex balios jenže ten není prý odpruzeny a není do terénu ,což je můj druhy požadavek aby zvládnul mírný terén nerovnosti kopce atd .., stylově se mi líbí jenže dle recenzi je tvrdy . Pokud bych oželela ze na malou neuvidim a půjde jen po směru jízdy přemýšlím o valco snap. Existuje nějaký lehký ,odpruzeny ,skladny , nejlépe po obouch směrech jezdící kočár ?😄 (a taky cenově dostupný )Budu rada za zkušenosti třeba již zmíněných 🙂

zelenaesmolda
17. dub 2019

ja mam peg perego book S a rekla bych,ze ty pozadavky splnuje.Je lehky,skladny,korba se da dat obema smery akorat neni odpruzeny ale mirny teren zvladne.Je super na cestovani protoze se snadno sklada a je v jednom kuse.Za me spokojenost 🙂
@lily3110

cuuza
17. dub 2019

Zkus valco ultra trend, tam na malou uvidíš ale odpružení nemá.

jirovapa
18. dub 2019

Taky jsem měla podobný problém, protože bydlíme v centru města, kde jsou kostky a zároveň hodně jezdíme na vesnici k rodičům a na výlety. Nakonec jsem byla ,,ukecána,, do dražšího sporťáku než jsem původně plánovala. Taky se mi líbil Cybex Balios S, ale opravdu je to ,,hrkačka,,, ale pořídili jsme si Joolz Hub. Byl dražší a nemá nafukovací kola, ale je odpružený a velmi skladný a lehký. Má i popruh na nošení na rameni (třeba k autu). Mám tento kočárek skoro rok a pořád jezdí perfektně, zvládá všechny terény a vypadá pořád dobře. A dá se dát po směru i proti směru jízdy a dokonce se dá složit po obou směrech. To taky všechny kočárky nemají a musí se ten sedák přendavat před složením. 🙂

zelenaesmolda
18. dub 2019

nikdo nic?tehotenske testy maji stokvy prispevku a kdyz se konecne resi neco smysluplneho tak odpovedi nikde...

lily3110
autor
18. dub 2019

@zelenaesmolda :D uz mám vybráno , nakonec cybex balios s , co sem tak cetla tak je to hodně požadavku na jeden kočár , někdo píše ze balios terén v pohodě někdo zas ze otřes tak to bude asi jediná věc co je trochu naslepo

simona_33
20. dub 2019

Tak vsechny pozadavky nesplnuje zadny kocar, nicmene pokud jde o sportak, tak pozadavrk na obousernou jizdu je k nicemu.... To bych vynechala a budes mit na vyber mraky dobrych kocaru, skladnejsich a lepaich do terenu...

lily3110
autor
20. dub 2019

@simona_33 proč k ničemu ?

bambullkaa
20. dub 2019

Já bych volila Peg-pérego Book Scout a otočnou nástavbu Pop Up 2019 ve verzi Completo.

lucie_j
20. dub 2019

Já už jsem kupovala před delší dobou dvojkombinaci ABC design viper 4s s tím, že budu používat hlubokou korbu a pak sporťák, dali jsme za něj 12 tis. A po dvou dětech musím říct, že to byly vyhozené peníze. Do lesa není, takže jsme pořizovali ještě terénní a tento jsem měla jen do města a i tak jsem sporťák téměř nepoužívala, už s ročním dítětem je to šíleně těžké a když člověk dá dolů ještě nákup, tak to je pak přes 30 kg. Dnes bych raději volila pěkný bazarový hluboký za 2000 Kč a nový lehký sporťák za 6000 - 8000 Kč s nafukovacími koly.

lucie_j
20. dub 2019

@lily3110 Některé kočárky, kde jde dát dítě do sporťáku otočené k mamince mají tendenci se převrátit a i když se nepřevrací, tak mají o hodně horší ovladatelnost než, když dítě kouká dopředu, protože je pak špatně těžiště.

marlenka34
20. dub 2019

@jirovapa vážně je Joolz Hub tak super? Já si ho budu pořizovat, splňuje mé požadavky, líbí se mi, ale furt mám trošku obavy z toho, jak je malinký 😀

simona_33
20. dub 2019

@lily3110 no dite bude vetsinou otocene po smeru jizdy.... Je to pohodlnejsi, nastupuje a vystupuje, chce se divat, kocar ma jinde teziste, ridi se lepe, to v terenu celkem poznas rozdil.... A navic tedy pokud je ten sedak otocny, ma vlastni konstrukci, tak je kocar logicky mnohem tezsi nez ten, kde dite je rovnou jako v bugy... Tj v potahu primo na konstrukci. Jedina nevyhoda takoveho kocaru je, ze neni uplny sed....

zelenaesmolda
20. dub 2019

@lucie_j
ja mam peg perego book S a tam jde dat sportak obema smery,zatim ho mam jenom otoceny k sobe ale ovlada se dobre i jednou rukou a rozhodne se neprevraci 🙂

lucie_j
21. dub 2019

@zelenaesmolda Jsi přehnaně asertivní. Kdybys četla pozorně, psala jsem NĚKTERÉ. A těžiště JE prostě jinde, to už to bylo napsáno vícekrát.

zelenaesmolda
21. dub 2019

@lucie_j a proto jsem napsala,ze zrovna tenhle kocar s tim nema problem.
jeste neco?

leilinka1234
21. dub 2019

Teď jsem měla možnost v terénu otestovat kočárek Jane crosswalk a vypadal skvěle. 🙂 jelo se mi s ním moc dobře zvládl poměrně těžký terén. Za mě teda super kočár.

jirovapa
21. dub 2019

@marlenka34 je pravda, že někdo si stěžuje, že je mu JOOLZ Hub malý. Ale já mám 18ti měsíční dcerku a úplně v pohodě se do kočárku vejde a je tam spokojená. V zimě s Elodie Details fusakem, taky pohoda. Asi záleží na člověku co mu zrovna sedne a na velikosti prcka 😊. Malá má 10 kg. Předtím jsem měla kočárek Neonato Puro Urban a s odpružením a jízdou v terénu JOOLZ Hub vede 👍.