Přebalovací taška ke kočárku Hartan, máte tip?

kakousek
4. led 2014

Objednala jsem si kočárek Hartan, ale moc se mi nelíbí jejich přebalovací taška (i cena se mi zdá docela vysoká). Máte někdo kočárek Hartan s přebalovací taškou jiné značky? Hledám nějakou alternativu🙂Díky za tipy🙂 🙂

kytkakvete
4. led 2014

pěkné a docela výhodné tašky mají tady https://www.facebook.com/groups/dandelionvyprodej/ , já taky nemám tašku co byla u kočáru

elis_two
21. led 2014

@kakousek Ahoj, mě se jejich tašky i docela líbí, ale ta cena! Snad jako u všech doplňků zn. Hartan. Našla jsi už vhodnou alternativu?

kakousek
autor
21. led 2014

@elis_two jojo,nasla, zakoupila jsem se tasku od Melobaby - Melotote, snad bude dobra 🙂

martasek84
21. led 2014

já mám okiedog a spokojenost

elis_two
24. led 2014

@kakousek
@martasek84 A strefily jste se přesně do barvy kočárku? Já mám tmavě hnědý s bílou koženkou. A hnědá má tóóólik odstínů... 😅

martasek84
24. led 2014

@elis_two nee, já mám hartana zkombinovaného ze dvou typů - jiný odstín má korba a jiný je sporťák, tašku mám černou s tm. fialovýma aplikacema

lenjii
24. led 2014

Asi sem divná 😀 ale neumím si představit, že bych měla tašku jinou než k tipu typ kočárku 😀

elis_two
24. led 2014

@lenjii Když ta hartanovská stojí přes 2 tisíce!!! To jsem se rychle vyléčila z toho mít vše dopasované 😀

lenjii
24. led 2014

@elis_two ajo, tak to je asi ze zlata nebo co? 😀

elis_two
25. led 2014

@lenjii Nejspíš jooo 😅