• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sporťák nebo golfky. Pro který se rozhodnout?

23. července 2011 
autor
@ratatooy to nemám ale je to tak spíš na léto a do města a po kostkách asi taky moc ne. Má to jen jednoduché kolečky (myslím tím že nejsou dvě hned vedle sebe) a s tím by se asi špatně jezdilo. Ale fakt nevím jen můj názor :wink:
14. čer 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kfitecko23 hm já nevím jezdili by jsme s tím jen ve městě a na nákupy na zimu budeme mít ještě pořád sporťák,ten máme od kočáru trojkombinace dobrej akorát je těžší.ale už jsme vytrénovaná za toho půl roku,když před sebou tlačím 30kg a máme tady samý kopce
14. čer 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zkus zajít někde do prodejně kde ho mají a poprosit je jestli se s nima nemůžeš projet a uvidíš a jestli se ti líbí tak není co řešit :slight_smile:
15. čer 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joo a ještě koukni na nostost těch golfem, protože kámoška měla golfky a normálně se jí zlobila jedna ta hlavní tyčka! a to má malý rok a něco a jestli 12kg tak to je moc.
15. čer 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ahoj, riesim presne to iste - golface tohto typu (len neviem ci zopa, bybypoint, espiro alebo lira). citam o nich aj dobre aj spatne, hlavne ze to ovladanie je blbe a (tusim okrem espira) nemaju vystuzenu zadovu opierku, rukovete su nizko... tak neviem... ale vcera som videla jednu pani tmavsej pleti, v zope tlacila spojho prcka (fakt velkeho!), lietali na kocicich hlavach ako dabel, a golfac to vydrzal, takze tak spatny to byt nemusi :grinning: :grinning:
15. čer 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kfitecko23 Já jsem začala vozit kluka ve sporťáku, když mu bylo 6 měsíců (do té doby v kočáru vůbec nechtěl být - vadilo mu, že nic nevidí) a plánuju ho tam vozit ještě do tý doby, dokud bude chtít koukat na mě (mám možnost výběru směru sedačky a přijde mi to dobrý, obzvlášť pro tak malý mimčo a X-lander to nemá) a pak pořídím golfky - jsem z města, tak do tramvaje to bude pohodlnější. Ale kdybych nebydlela v Praze, tak bych asi golfáče nekupovala.
15. čer 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kfitecko23 Ahoj, já jsem koupila britax B-mobile 2011 je to něco mezi golfkama a sporťákem, spíš golfky. Jde do úplného lehu a dá se použít už od narození. Golfky si myslím, že budeš určitě potřebovat, mě malá chodí, ale zas má někdy dny, kdy se chce vozit a když někam spěchám, tak pěšky s ní by to bylo na dlouho. Takže já bych se vykašlala na sporťák a pokud by golfky šly do úplného lehu, tak bych brala golfky.:wink:
15. čer 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@em_ka já ještě koukám po babypointu vypadá úplně stejně jako zopa smile akorát má rukojeť normálně spojenou,já bych do něj šla ale řeším spíš ty malá kolečka,jestli bude stabilní a tak.ještě se mi líbí kočár pure lothus nebo step easy ale to asi nejspíš nemá cenu to nás vyjde nastejno jak náš sporťák od trojkombinace jen by byl asi o 7 kg lehčí.zde jsou:
15. čer 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě bych šla do sporťáku, v zimě asi v golfkách jezdit nebudete, My máme golfky, ale jen na výlety, nákupy atd, jinak používáme sporťák
15. čer 2011 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 klasickej sporťák máme,spíš bych potřebovala něco skladnýho na nákupy,návštěvy,do města a aby byl prostornej,problém je že nosnost je do 15kg,a taky co jsem se dnes koukala tak jsou fakt dost malinký a opěrka zádiček už by byla teď malýmu tak po ramena,takže hlavu už by si neopřel natož v tom spát,
16. čer 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy vcera sme boli v ochode s kocikmi podivat sa na ten babypoint mark q, ale tie male kolesa mi vazne vadia. takze konecny vyber bude asi Casper od babypointu: http://babypoint.eu/index.php?menu=item&id=40
Ten sa ti nelubi? Vazi len 7,5kg a nosnost ma 18kg. Hladala som na nete nejaku recenziu, je toho malo, ale celkom to chvalia. A ta cena je fakt uzasna.
16. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
em_ka cena fakt dobrá ten jsem v obchodě viděla ale ta opěrka je fakt nízká,větší golfáč jsem našla od chicca multiway,a oak tam byl ještě jeden ani si nepamatuju značku-neznámý,a co ten mark q??? taky je můj favorit,ještě bych chtěla někde na živo vidět tentohttp://www.autosedacky-web.cz/produkt/britax-b-mobile-4-black/ ten nejspíš vyhraje vypadá velkej váží 6,5kg a hlavně má spojenou rukojeť
16. čer 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
em_ka ale ještě přemýšlím jestli to letos ještě nenechám a na jaře zajedem na veletrh protože je to největší výběr pod jednou střechou a můžu to pořádně ozkoušet
16. čer 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Aku operku myslis? Predavacka v obchode ma chcela ukecat na multiwaya, aj viem, ze vyhral nejaky test, ale ten dizajn sa mi nelubi (ani ten plastovy ksilt) a celkovo k znacke chicco nemam doveru, neviem preco. Mark q (a podobne typy golfovych kocikov) sa mi lubia, a mark sa mi lubil hlavne z dovodu, ze ma spojenu rucku, ale ked som vyskusala, tak ma nepresvedcil, a tie male kolieska sa mi nezdaju extra vyhodne.
16. čer 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy já koupila bazarový peg perego pliko, ty jsou velký dost, nový jsou drahý :frowning2:
16. čer 2011 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@em_ka myslím normální opěrku zad,u všech golfáčů co jsem viděla ta opěrka jakoby končí a není spojená třeba jak u markq s konstrukcí a stříškou,takže malej by si neměl o co opřít hlavu protože tak vysoká opěrka není
16. čer 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 ten je taky hezkej už jsem se na něj dívala a vypadá celkem bytelně ale ta cena no?asi fakt počkáme na ten veletrh a všechno si tam oskoušíme a jsou tam i dobrý ceny.
@em_ka ten golfáč ještě co jsem dnes viděla a nevím tu značku byl taky super měl spojenou rukojet dokonce přehazovací ,velký kola,celekem pevnou konstrukci vážil asi 8kg,šel do ůplnýho lehu,dítě mělo před sebou pultím na pití a tak jako celekm šikovnej.
16. čer 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Nebol to nahodou Hauck Shopper 6?
16. čer 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@em_ka nene byli to golfáče od babypointu
17. čer 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se mi hodně líbí tentohttp://www.kocarkycz.cz/cz-detail-253004-abc-design-primo-2011.html
17. čer 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Mne vias ABC design mobile, je to nieco medzi golfacom a sportakom, ma spojenu rukovat, obrovsky kos, ale ide to zolzit na placku a my chceme nieco mensieho :frowning2: inak by asi bol favorit
17. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@em_ka ty jo ten má fakt velkej koš,ůžasný a ta cena taky ůžasná
17. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy jj, v cene nie je nanoznik a plastenka, ale ta cena je aj tak vyborna, az prekvapiva.
17. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, malé je 13 měsíců. používáme sporťák. Zatím sama moc nechodí. Ovšem kvůli víkendu na chalupě nebo převozu, výletu apod. jsme už koupili golfky (místo v kufru auta, rychlost složení) Inglesina trip a jsme zatím spokojeni. Vybírali jsme dlouho. Pořád vyhrávalo chicco multiway kvůli kolečkám a velikosti,ale odradila mě boudička, která je dost na prd a taky váha kočárku), u zoppy jumper my vadila obsluha, ještě se mi líbily jané energy. Šla bych i do jiných,ale nemáme zrovna ideální cesty a chodníky, tak jsme se dívali i na kolečka. Bratranec měl Mutsy easyrider a byl moc spokojenej
17. čer 2011 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@storm07 a neviděla jsi od zopy smile 4??to byl můj favorit ale neviděla jsem ho na živo a jiné polské golfáče mě odradily
17. čer 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dala dohromady požadavky na golfky:
-spojená rukojeť
-velký koš
-jednoduchá kolečka(zdvojená se mi moc nelíbí)
-lehký do 8kg
-co největší nosnost(zatím jsem našla nejvíc 18kg)
-poloha do ůplného lehu
-bouda která se dá sklopit proti slunci
-musí mít madlo nebo půltík před dítětem

asi jsem náročná :grinning:
17. čer 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych jednoduchý kolečka nechtěla, ty chodníky tady v Praze nic moc
17. čer 2011 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatoy a co bugaboo? myslím, že většinu požadavků splňuje a ač to nejsou golfky (cameleon, případně starší model frog a gecko, pokud bys nechtěla vyloženě nový), tak je fakt lehoučky, skladný, docela velký koš, odpružená přední kola, super velká zadní, hodně vychytávek i celkově systém toho kočárku je dost promyšlený, prostě super :wink:
já místo golfek pořídila právě starší frog v super stavu a nemůžu si ho zatím vynachválit...
17. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evlyn díky to je přesně ON
18. čer 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek