Sporťák pro velké dítě. Máte nějaký?

Ahoj holky, chtěla jsem moc poprosit o radu. Plánujeme pořídit na jaro nový kočárek, ale malá má už teď v 11 měsících přes 10kg a 77cm.Potřebovala bych nějaký hodně prostorný kočárek, který by nám vydržel i na příští sezónu, v zimě se do něj vešla oblečená i s fusakem, dobře se ovládal i ve špatném terénu (nafukovací kola?) a taky aby se dalo něco uvézt v košíku. Chtěla jsem golfáč, ale teď to vidím kvůli kolečkům spíš na sporťák. Byla bych totiž ráda, kdyby se s ním dalo jezdit i v zimě a tady teda silničáři prohrnují hodně zřídka. Nemáte někdo doma něco takového?
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
suvickaautor
12. lis 2010
Tak musím říct, že jsme nakonec nevybrali špatně, jezdí se s tím o moc líp než s naším původním Hocco, snáz se zatáčí a uřídím to v pohodě i jednou rukou. Stabilita je možná malinko horší, když třeba člověk najede na obrubník ze špatného úhlu, vyrovnává se to o něco hůř než se čtyřkolkou, ale ještě se mi nestalo, že bych to převrátila, takže taky v pohodě. Jen košík bych řekla, že není moc dobře vyřešený, trochu nám z něj věci občas padají ven a mohl by být i větší. Jinak je kočárek prostorný, takže nám určitě ještě chvíli vydrží. 🙂
lumixii
12. lis 2010
Tak mě zase pro změnu X lander XA 2009 moc pidi nepřipadá, malýmu je rok a půl a krásně se mi tam s fusakem vejde, a to má malej 13,30 kg a 90 cm.
Ale taky mám zkušenost s Dorjan danny sport 2009, a to je tedy opravdu pidi, malej tam byl v 10 měsících jak sardinka. :-S
norma
14. lis 2010
Dobrá volba,taky máme cortinu a jsem nadšená,náš Áďa se chce ještě vozit a sportovní verze je dost dlouhá i pro našeho obříka.
m311
2. led 2011
Ahoj,
napadlo mě, ráda bych prodala golfky Inglesina zippy (model 2011), samozřejmně v záruce.
Pořádám aukci od 1,- Kč . tak pokud by měl někdo zájem... Jukněte na: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6639619
Díky a šťastný nový rok. 🙂
martinaj23
11. črc 2011
Uvažuji o pořízení nového sporťáčku – tedy až asi na zimu
mám Teutonii, ale Alex má v 10 měsících 10,3 kg a myslím, že v roce a půl se mi do ní už moc nevejde.
Původně jsem preferovala u sporťáku úplné položení do roviny a otočnou sedačku po/proti směru jízdy. To bych už u nového sporťáku oželela -bohužel je to dost na úkor prostoru.
Zatím mám jako favority Jane Slalon, Quinny Speedy, Joggster TFK, Red Castle a EasyWalker QTRO Plus
Máte nějaká osobní zkušenost?
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další