• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sportovní kočárek do 2500,-, poraďte

29. prosince 2012 
Prosím poraďte, jaký sporťáček vybrat. Požadavky: lehký, skladný ( není podmínkou ), prostorný ( velké dítko ), polohovací záda ( nutné, dcerce je hloubka již malá v půlroce a potřebuji přejít na spoťák ) - nejlépe úplně do lehu, polohovací nožky, čtyřkolka, velký košík ( není nutné, ale šiklo by se ), cena do 2500,-. Nikde jsem to bohužel nenašla na dizkusi. Předem díky za tipy:slight_smile:
29. pro 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych koukla do bazárkových, nový asi těžko :frowning2: Noc kočárků do úplného lehu nejde, já vím jen o Teutonii a tu asi ani bazárkovou za tuhle cenu nenajdeš:frowning2:
29. pro 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “inzerce do fóra nepatří”
29. pro 2012 ve 14:12 • mmaarrkkeett
Já měla Baby design Sprint a docela vyhovoval..:wink:A myslím,že ani ta cena není tak hrozná..Nebo pak bazarový..:wink:Lehký sice moc není,ale X-Lander XA pro mě nejlepší sporťák do terénu..jen je těžší než den Sprint.. :frowning2:
29. pro 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nejsem si jistá těma polohovacíma nožkama, ale myslím že můj tohle všechno má, je to klasický levný sporťák Babypoint sprinter. Ale jde jen jedním směrem a nemá polohovací rukojeť. Ale nevadí to, jezdili jsme s ním až od +-1roku a to už chtěl spíš vidět. ale v pohodě v něm spal do 15měsíců.Skládá se snadno, je lehký, má velké kola, přední otočné, jezdila jsem s ním i v zimě, jen úplně závěje nezvládal.
29. pro 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vzala bych si starší janéčko, seženete do 2500 krásný, je toho na netu plno a když chcete jen sporťák, tak si budete moci vybrat už i z "novějších", např. barva Stylon z r. 2009. Je to tmavě modrá, která se jako jedna z mála fakt nevyšisovává. Mám ho taky a kupovala jsem ho v létě starší a maximální spokojenost. Dobře se skládá do jednoho kusu a je lehký !!! Lepší než si koupit nový, ale nějaký těžký polský, měla jsem předtím Takko, tak vím co mluvím.
jak už psaly holky výše, koukla bych určitě po nějakém bazarovém, budeš si moct více vybírat. A stejně jako andulka86 doporučuju Jane. Já mám bazarové Jane Nomad a jsem fakt spokojená - je to čtyřkolka, košík má celkem slušný, polohovat jde skoro do lehu, nohy má polohovací taky, rukojeť se dá polohovat, je super skladný do jednoho kusu, je lehký a hodně prostorný - syn není drobek a i ve 2 letech se v něm je schopný vyspat :wink: a do té tvé ceny se dá určitě sehnat i nějaký slušný :wink:
29. pro 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já mám něco na tenhle způsob od stejné firmy, mám ho 5 let a jsem spokojená...skladný, lehký... :wink:
http://www.eandilek.cz/sportovni-kocarek-baby-design-tiny-2012/
29. pro 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/ujfi/trikolka-jane-slalom-pro/ tady je jedno..jinak já ted objednala jety xlander sice je tezsi ale prostorny a stabilni..necham si ho presit a bude uzasny
29. pro 2012 v 18:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jané slalom je super, peg perego gt3 http://www.sbazar.cz/babicapetr/detail/195454-peg-perego-gt3-completo
Nebo je opravdu prostorný concord fusion, mamas and papas luna a fajn je i ten babydesign sprint.
29. pro 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek