Taška ke kočárku - přebalovací taška. Poradíte?

lusik1y
26. srp 2019

Ahoj prosím, můžete mi doporučit nějakou přebalovací tašku ke kočárku.
Děkuji 🙂

ilona87
26. srp 2019

Jednoznačně Skip hop, dá se koupit i super bazarova. Já koupila parádní za 500,-

patmouse
26. srp 2019

Ja mam super zkusenost s Kalencom Nola, Babymel i Skip Hop signature duo. Pak mam vetsi organizer Pinkie a taky super.

makronka222
26. srp 2019

Mam shopper bag ze Zary, co se mi ke kocaru hodila, uvnitr organizer. Z kocaru to jen odepnu a hodim pres rameno... pecka. Taska na kocar se mi libila jedna za 3.000 a to jako fakt ne:D

pe_tu_ss_ka
26. srp 2019

My pořídili mama batoh, má dost kapes, a hodně přístupů, že nemusíš nic hledat.. 🙂

saphire
26. srp 2019
zelenaesmolda
26. srp 2019

@lusik1y
ja mam z DMka a je super

babanci
26. srp 2019

My máme ke kočárku Gesslein originální. Byla drahá, ale chtěli jsem, aby byla stejná jako tratar. Je na suchý zip a to někdo haní, že to dítě budí. My máme asi spáče nebo flegmouše, protože našemu děťátku je to jedno.

lusik1y
autor
26. srp 2019

Děkuji moc za tipy. Aspoň mám z čeho vybírat. ☺

priefi
26. srp 2019

@lusik1y ja mam ted nove koupenou little company paris snake black a spokojenost. Je krasna a prostorna. Obvykla cena 1990, avsak ja mam z mall za 1370 (slevovy kupon 200 za registraci do detskeho klubu + maji ted slevomanii, takze obcas behem dne daji tuto tasku za 1570, takze castka sla hezky dolu)

priefi
26. srp 2019

https://www.mall.cz/tasky-prebalovaci/little-co...

A pak jsem premyslela nad touto z Lidlu, ale pak mi ji vyprodali (ted je uz zase skladem)
https://www.lidl-shop.cz/Badabulle-Prebalovaci-...

evee24
26. srp 2019

Pro mě nejlepší je Pinkie. Už mám dve. Malou na kočár a větší do porodnice a na dvě děti a vejde se všechno 😉

dominika07
26. srp 2019

Pinkie

martiniquest
26. srp 2019

Myslim, ze kupovat specialni prebalovaci tasku je zbytecne. Potrebujes jen par plinek a nahradni obleceni. Bohate postaci jakakoli vetsi taska/kabelka. Staci koupit karabiny na zaveseni. Mela jsem Pinkie, je to normalni sportovni kabelka, vevnitr nic specialniho nema. Po roce a pul se roztrhal zip. Na druhe jsem si koupila poradnou velkou kabelku, kterou budu moct nosit i bez deti.

elis_elis
26. srp 2019

Mam od Pinkei hned tri a super... klasickou tasku, pak velkou, kdyz jedeme na vylet. A batuzek kdyz s malou capkame venku.

lusik1y
autor
27. srp 2019

Jdu si je všechny prohlédnout a uvidím co vyberu.
Nad kabelkou jsem již také přemýšlela.
Chtěla bych, aby taška držela alespoň trošku tvar.
Všem vám ještě jednou moc děkuji a přeji hezký den. 😊

annanoskova
Autor odpověď smazal
Zobraz
petulaam
27. srp 2019

Já zase zvažuju koupi tašky od Tašenky. Da se nosit jak je kočárku, tak jako klasická kabelka 🙂 https://www.tasenka.cz/prebalovaci-tasky/

annanoskova
27. srp 2019

@petulaam Ty vypadají super, ale asi by mi z hlediska praktičnosti u přebalovací tašky vadilo že je vyšší než širší 🤷‍♀️

vicinity
27. srp 2019

Já pořídila LÄSSIG Green Label Mix 'n Match Bag.