Taška na kočárek. S jakou jste spokojené a kterou nebrat?

martinasmeira
22. dub 2020

Zdravím, hledám nějakou přehlednou a prostornou tašku na kočárek. Kvalitní, aby se mi hned nerozpadla, tmavá a spíše sportovní. Bude na kočárek TFK sport.
Máte vyzkoušené něco s čím jste spokojené, nebo naopak tip co určitě nebrat?
Při prohlížení u přeprodejců mě udivuje, že jsou většinou fotky jen vzhledu ale ne organizace vevnitř :(

katkapavlik
22. dub 2020

@martinasmeira ahoj já jsem si kupovala jak tašku na kočárek,tak organizér z DM využíváme cca 2 roky každý den a super .

ovin
22. dub 2020

@martinasmeira Kupovala jsem také tašku v DM, mám ji pět let a používám dodnes. Je stále jako nová, zvenku i vevnitř, má spoustu kapes, je praktická a stála pár stovek. Za mě velká spokojenost. Tenkrát byl výběr ze dvou barev - tmavě modrá a hnědá s decentní výšivkou. Co nabízí dnes, nevím.

leilinka1234
22. dub 2020

Na tfk jsem měla obyč tašku pinkie. Teď když bych čekala první miminko, tak bych šla do batohu na kočárek. Kamarádka si teď pořídila nějaký na mallu a pecka. Na těch posledních pár měsíců ježdění to pořizovat nebudu... Ale závidím jí ho :D

ninolleta
22. dub 2020

Fajn jsou batohy na kočárek a nebo větší organizéry. Já mám organizér Bomimi a jsem s ním spokojená.

ivis_b
22. dub 2020

Já měla Skip hop duo, byla super, měla spoustu kapes a nebyl to takový ten nepřehledný pytel.

zelenaesmolda
22. dub 2020

@martinasmeira ja mam z DMka a jsem spokojena,ma hodne kapes a prihradek

zelenaesmolda
22. dub 2020

@ovin zalezi v jakem jsi zrovna obchode,ptala jsrm se na to a maji ruzne ale sami nevedi,ktera barva jim zrovna prijde,je treba to zkouset 🙂