Teutonia - s jakým podvozkem jste spokojené?

musilka
12. led 2016

Ahoj, rozhodla jsem se poridit teutonii. Ale vaham mezi podvozky. S jakym mate dobre zkusenosti ? Potrebuji aby zvladl mimo mesta i lehky vesnicky teren. Dekuji

millka_k
13. led 2016

Ahoj, ja mam Be you a jsem hodne spokojena. 🙂vSice jezdim hlavne po meste, ale zvladl i polnacku, kameni a snih, staci zaaretovat kolecka. Ma i dobre odpruzeni. Ale ostatni podvozky neznam, takze nevim jestli neni jiny lepsi.

summer2012
18. led 2016

Ahoj, taky máme be you a maximální spokojenost 😉 zlatá střední cesta podle mě 😊 do města super a dali jsme s ním i náročnější terén a sníh... pokud jo chceš ale vyloženě do terénu tak ty přední kolečka jsou docela malý a o při aretaci se nadřeš 😛

babyrenka
19. led 2016

@summer2012 : Teutonia u modelů s přehazovatelnou rukojetí předpokládá, že pokud je nutné s tímto kočárkem zdolat lehčí terén, přehodí si uživatel rukojeť na druhou stranu a jede velkými koly napřed, menší přední otočná kola pak terén lépe zdolávají, protože jsou jakoby tažena za kočárkem a nezasekávají se v nerovnostech. Pro trvalejší používání kočárků v terénu se také nabízí možnost jednoduché výměny předních otočných kol za pevnou nápravu Cross Country, která během minuty udělá z městského kočárku pevnou čtyřkolku s koly velkými 10", tedy jen o trochu menšími, než jsou obvykle kola zadní. U modelů Cosmo a Fun, které přehazovatelnou rukojeť nemají, je to pak ideální možnost, navíc přední i zadní kola jsou pak stejně velká.