Tipy na sportovní kočárek x golfky

andrejka_the_mum
12. dub 2018

Pomalu dáváme pryč náš milovaný kočárek Roan Marita hlubokou korbu a zvažujeme buď sporťák nebo golfky. Co máte a s čím jste spokojené? Malá má rok. Budu ráda i za fotečky. Děkujeme.

beruda
12. dub 2018

Spíš se zamysli sama, co potřebuješ. Pokud jsi třeba na vsi anebo jezdíte hodně do lesa a do terénu, bude lepší zůstat u klasického sporťáku. Pokud jsi ale ve městě, potřebuješ něco lehčího kvůli mhd, tak ti možná budou víc vyhovovat golfky.
Já jsem v Praze a jsem prcek, chtěla jsem tedy lehké golfky se spojenou rukojetí, protože s rozdělenou jdou blbě ovládat jednou rukou. Zvítězilo tedy Valco Snap 4. Byla jsem naprosto spokojená a teď ho zdědí druhá dcerka.

misicka1988
12. dub 2018

Já mám Joie Litetrax , a jsem moc spokojená. Jezdíme po lesních cestách , i po Praze. Je to stejný typ jako již zminovaný Valco Snap , ale ne tak profláklý 🙂 Všude potkávám maminky s Valcem ( má ho i moje sestra ) . Takže mám radost že ten náš nevídám na každém rohu. Přitom má podle mého lepší korbičku , dá se prodloužit ještě o kus dál než třeba Valco. Trvalo mi skoro 2 měsíce než jsem našla sporták který by nám vyhovoval 😀

dannu
17. dub 2018

Nedávno jsem také sháněla, nakonec vyhrála Inglesina Zippy light, zatím jsem spokojená...

lenca11
17. dub 2018

Doporučuji Gesslein S4, moc dobře se s ním jezdí.

linbrno
18. dub 2018

@beruda mrkni ke mě, mám Valco a něco jsem sepsala ohledně zkušeností, i fotky tam jsou
https://zmestaven.wordpress.com/2018/04/17/moje...

jbzirafa
18. dub 2018

@andrejka_the_mum záleží taky jestli dcerka třeba v kočárku spí -sporťák, a pak hledat jestli se jam Dobře jezdí s tim, co zatím máte -tak asi Velká kola? Takže sporťák? Znám maminky které ho vůbec neměly, děti šly rovnou do golfek.Ja ani u druhého dítka golfac nemam, sice je malemu trochu těsno, ale v kočárku spí, jinak chodi nebo se poponese.v kočáru byt nechce.

beruda
18. dub 2018

@linbrno To asi nebude upozornění pro mně. Já jsem s valcem spokojená a také jsem psala článek o výběru kočárku pro jeden internetový obchod s dětskými potřebami 🙂

linbrno
18. dub 2018

@beruda Je sorry, ukliknutí vedle. Jsem unešená z nového blogu, konečně jsem se k tomu dokopala, tak si to užívám ;). A není to ani nic na zakázku, prostě mi přišlo jako dobrý nápad napřed uvést, čím jezdím, aby měli čtenáři přehled. Jinak článků o výběru kočárku pro e-shopy už mám za sebou taky pár...a právě proto jsem tady nedávala žádný odkazy, nic. Ať si to každý koupí, kde libo;). A kdybych psala PR, napíšu raděj o tom BJ, protože je pro mě fakt top, nebo něco dražšího.Valco je takové. cena/výkon docela OK, když je z druhé ruky, za nový bych asi ty peníze dala do něčeho jiného, bo taková suprbomba to není. Ale kterej kočárek jo.

beruda
19. dub 2018

@linbrno je pravda, že kočárek, stejně jako chlap, asi ideální neexistuje. Stejně každý musí nakonec někde udělat kompromis.