Trojkombinace Jane Slalom 2011. Máte zkušenosti?

bejatka333
18. zář 2011

Ahojky všem co máte tento typ kočárků,
chtěla jsem se Vás zeptat, jaké máte s tímto kočárkem zkušenosti? Děkuji moc za příspěvky...

halooooo
18. zář 2011

Ahoj, i já budu ráda za Vaše názory, také je to můj favorit

danny617
30. zář 2011

Pokud jde o tu limitovanou edici, tak ty jsou pěkné. Já, co jsem jediné našla, že stříška je z takového hodně slabého materiálu - taková forová....Nakonec jsme kvůli tomu vzali jiný kočárek )Teutonia)... aPolohování zad mi nepřijde nějak dobře vymyšlené - na popruh. jen nebrat Jane Slalom 2011 Reverse.. ten je strááášně úzský.
Jinak ta limitovaná edice 2011 byl také můj favorit, ale chce si to zkusit na živo - skládání, polohování, rukojeť, všechno si ošahat a až pak poznáš, co ti vyhovuje nebo ne 🙂.

kvetinkaivanka
30. zář 2011

@bejatka333 já teda nemám 20011 ale 2009 a ten je skvělý!!!!!S tou stříškou je to pravda,taky jsem to viděla! to polohování je v pohodě,neměla jsem s tím žádný problém 😉 pro mě je Jane nejlepší volba kočárku!!!! 😀

jaandule
30. zář 2011

My máme koupený 2011, ale ne reverse - ten je opravdu velmi úzký. Potah na korbičce je sice z materiálu, který na první pohled asi někoho může odradit, ale zkoušeli jsme s manželem a zdál se v pohodě. Všechno jsme si vyzkoušeli, jak skládání apod. a rozhodli jsme se pro něj - původní favorit byl X - Lander. V praxi zatím odzkoušený nemáme, ale co jsem tak četla nebo slyšela ohlasy, tak samé kladné 🙂

kacasim
26. říj 2011

Má kamarádka, je spokojená, už jezdí s druhým dítkem. Prostorný,pro aktivní rodiče ideální, třeba na in-liny. Jestli budete kupovat nový, bude na něj sleva v Handy Praha s. r. o. Kupon najdete v listopadové Mamince, platí pro modely 2010/11 (neplatí pro limitovanou edici PRO) mrkněte pro více informací na http://nakupysmaminkou.maminka.cz Sleva bude opravdu výrazná, určitě se to vyplatí. Kočárek není zrovna levná záležitost