Tutis, Noordi, Camarelo...Máte zkušenosti?

hosikuma
19. dub 2021

Ahoj holky😊
Prosím o Vaše zkušenosti s kočárky Noordi Fjordi, Sole go, Tutis ViVa life III, Camarelo Zeo, Junama Madena, Adamex, Dorjan Basic comfort Soft 2021
Zajímají mě i Vaše doporučení jiných kočáru- lehka konstrukce, snadno skladatelny, kvalitně odpružený, jak do města, tak do terénu. Díky všem 😊🙏

hosikuma
autor
19. dub 2021

@berenika39 děkuji, tam jsem už psala a dostala i obsahlou odpověď 😊dnes jsem byla i na některé kočáry kouknout, ale nejvíc mi při výběru pomohou rady z, vlastní zkušenosti 😊

berenika39
19. dub 2021

@hosikuma jasně, chápu🙂

sigyn
20. dub 2021

Mám Noordi Sole a určitě bych ho nedala do kategorie lehké konstrukce 🙂 Ale za mě jinak velká spokojenost.

jk93
20. dub 2021

Také máme Noordi Sole II, rozhodne není lehký, ale je to držák do terénu, les zvládá úžasně, jen i po složení do auta je to celkem obr, takže velký kufr 😅 Ale doporucuju, jinak je skvělý 😊

ninolleta
20. dub 2021

Myslím, že žádný z těchto kočárků nijak moc lehký nebude.

hosikuma
autor
20. dub 2021

@ninolleta asi mi ve finale ani tak nejde o váhu, ale o celkovou manipulaci 🙂 rada bych kočár jak do lehkého terénu, tak do města. Budu ho převážet v kufru a vozit výtahem.

ninolleta
24. dub 2021

@hosikuma tak to je pak super třeba trojkolka od TFK. Měla jsem ho a byl skvělý. Taky mi přijde fajn např. Nuna mixx next sport.

ruzova_pastelka
24. dub 2021

Máme Noordi Fjordi. Na jednu stranu je to super kočárek, na to, jaký zvládne terén, je hodně lehký a projede fakt prakticky všechno. Má perfektní velký koš a spoustu praktických vychytávek. Velkou nevýhodou je menší výdrž. Na první opravu musel asi po půl roce používání (řešila záruka), po jednom dítěti je zcela na odpis. A jezdí se s ním blbě ve sněhu, ale to je detail.