V dubnu rodíme..je třeba fusak do kočárku?

denousek
4. led 2012

ahoj maminky zajimalo by me když mám termin v puli dubna zda mam kupovat zimní fusak do kočárku??mám španělskou deku to je málo?ještě mám flísovou kombinezku..mám pořizovat i zimní fusak?nemám v tom jasno... děkuji

lucy222
4. led 2012

Myslim,ze nebude potreba.jedine kdyby byl obvlast studeny duben,ale to by poridil partner kdyz byste byli v porodce...a nebo spis na tech par pouziti (kdyby opravdu byla velka zima),tak bych si pujcila od nejake kamaradky 😉

majatob
4. led 2012

my jsme se v pulce dubna bez fusaku obesli, mel kombinezku, fleesovou zavinku, kdyz bylo potreba tak jeste deku a v pohode 🙂

hojda
4. led 2012

Taky jsem to řešila u prvního dítěte. Rodila jsem 9. dubna. Nakonec jsem ho nekupovala, ale měla domluvený od kamarádky pokud by bylo potřeba, ale stejně jsem ho musela koupit na podzim, takže po zimně ho možná seženeš někde ve výprodeji i levněji. Jinak jsem slyšela nějakou pranostiku, že když je leden takový, jako teď, tak bude sníh až do května 😝 Jinak jsem měla takový zateplený fleesový, který byl i do autosedačky, myslím emitex a v tom jsme jezdili, plus deka a kombinézka, když bylo zima.

elvira
4. led 2012

Myslím, že v dubnu už potřeba nebude, ale na podzim a celou zimu bude potřeba. Měla jsem prodloužený od emitexu a byla jsem moc spokojená.
Takže myslím, že ho nemusíš kupovat hned, ale pokud by se naskytla výhodná koupě, proč ne? 🙂

zdezli
4. led 2012

Na ten duben nejspis uz potreba nebude, ale na nasledujici podzim/zimu ano. Takze pokud sezenes nekde treba ve vyprodeji, vzala bych ho klidne i v tom dubnu 😉

madormi
4. led 2012

jeslti nebydlíš na horách, tak bych neporizovala..... rekla, bych že než v dubnu vylezete ven, tak absolutne nebude potreba, kord když máš španelskou deku a flisovou kombinezku.... ale z ase zimni fusak využiješ pak od rijna, takze ho stejne budes muset koupit pak, tak ho klidne muzou koupit už na duben a bud ho pouzijes v dubnu nebo až v rijnu 🙂 pokud teda nechces berana nebo tak, ale emitex nebo lodger atd co jdou jak do hluboké tak sportovní verze....

foogy
4. led 2012

Přesně tuhle věc jsem taky řešila, nakonec jsem se nechala přesvědčit od mamky a kámošky, která rodila rok předemnou v dubnu a říkala, že ho i na jaře hodně využili. Takže za mě ano, já rodila před 2 roky v dubnu a fusak jsme používala celý duben! Měla jsem teda od Emitexu, co je dohromady letní a zimní, ale na začátku dubna jsem fakt využila ten zimní, pač byla kosa jako blázen. A hlavně i do autosedačky, když jsme jezdili na začátku po doktorech.
Nehledě na to, že ho stejně budeš muset koupit na podzim,

mcfc
4. led 2012

Neni potřeba,ale když vidím to počasí jak je v Lednu tak aby nám v Květnu nesněžilo ☹ .

arianka
4. led 2012

Rodila jsem v polovině dubna a zimní fusaky jsem neměla, ani bych je neužila, měla jsem jarní/podzimní fusaky, které jsou vlastně jako španělské deka. Když bude mrznout, stejně s mimčem ven nepůjdeš, a když bude normálně, stačí bohatě toto 🙂

sona_sv
4. led 2012

Já jsem rodila taky v dubnu a žádný fusak nepotřebovala. I kdyby bylo chladněji, dá se použít kombinézka, teplejší overálek, teplá deka atd. Každopádně si můžeš pořídit fusak, který má odepínací spodek (př. Emitex, Aesthetic...) a ten pak stejně další zimu využiješ (jako my teď).

misak74
4. led 2012

Ahoj, syn je narozen 5.4., fusak jsem kupovala až na zimu, stačila deka 😉

ustarana
4. led 2012

Syn je narodený 17.4. a nemala som fusák ani kombinézku. Stačila nám deka.

petaov
4. led 2012

My jsme měli jarní fusák Emitex, je tenký. Ale když máš kombinézu a španělskou deku, tak si myslím, že to bohatě stačí 🙂

forji
4. led 2012

Dcera je narozená 6.dubna, fusak nebyl potřeba.

camelinka
4. led 2012

kočko ja ti nevim,ale kolena mi rikaji ze bude tuha zima 😅 😀 , ne spis to myslim tak, abys popremyslela o takovym tom dlouhatanskym fusaku od emitexu treba, prcek se ti tam vejde i dalsi zimu 😉

jasekd
4. led 2012

Dcera 18.4. nebylo treba. Syn 29.3., bylo tak 5 -10 stupnu, ale taky nebylo treba, holt jsem tepleji oblikala 😉 Mne pripada, ze se ty miminka moc navlikaji.

janapavlik
5. led 2012

Dcera se narodila 20.4., fusak jsem sice měla, protože tenkrát byl sníh ještě začátkem dubna 😝 Do porodnice jsem jela v zimní bundě a zpátky v tričku 😅 Fusak jsme použili až tak kolem vánoc, měla jsem naštěstí velkou korbičku u kočáru, tak tam malá krásně vlezla i s fusakem, v té době už byla docela veliká 🙂

kachen
5. led 2012

Na duben ne, ale budes ho potrebovat na dalsi zimu. Ted jsou vyprodeje, tak bych nakoupila do foroty.

martasek
5. led 2012

Já rodila v březnu a klasický zimní fusak jsem nepotřebovala, měla jsem takový jarní/podzimní a myslím, že stejnou funkci zastane i šp. deka. Ale jak píšou holky, stejně ho budeš potřebovat na podzim 😉

honzulka
5. led 2012

Jeník je 8.4.a fusak jsme nepotřebovali..Myslím,že ta deka bohatě stačí.. 😉

olicek
5. led 2012

My jsme 26.3., fusak jsme už nevyužili, ale čekáme teď na tu pořádnou zimu a určitě využijeme 🙂 🙂

evulinkab
5. led 2012

Tak záleží, jaké bude počasí, že..🙂Ono muže být v dubnu krásne a budeme chodit v tričkách s krátkým rukávem.NEbo naopak muže snežit 🙂 Já bych ho asi zatim nekupovala..a pockala bych až podle situace.
I když na druhou stranu je fakt, že ten zimní fusak stejne pristi zimu budes potrebovat.

dana3262
5. led 2012

Ja rodila v UNORU. Mela jsem jen fleecovou zavinovacku do autosedacky emitex a ani poradnou kombinezu jsem nemela. Bylo samozrejme tezce pod 0'C . Znova bych to uz nikdy neudelala. Ale na duben snad neni potreba.

tygrous
5. led 2012

Máme stejný termín😉 Já doufám, že fusak potřeba nebude, ale tak já ho mám po synovi, takže to řešit nemusím😉 A syn se narodil 19.12. a poprvé ven jsme šli hned 23.12., když to naše dr. dovolila, takže i v tom dubnu snad vyrazíme ven hned... Já myslím, že s tou kombinézou a dekou vystačíš😉

aaadus
6. led 2012

Určitě ne. Já měla koupenou jarní zavinovačku od Emitexu, tu jsme využívali i při mírné zimě.

kolobrnda1000
6. led 2012

Když už fusak tak třeba ten od emitexu jaro-podzim,myslím že zimní je moc,a v dubnu už nějaká extrémní zima nebývá...

coxa
6. led 2012

Ahoj, já jsem rodila koncem dubna a fusak jsem nepotřebovala, ikdyž byla dlouho zima. Zase na druhou stranu - když ho pořídíš, určitě ho použiješ další zimu. 🙂 Ale já bych ho teď nekupovala.

sabuse1
6. led 2012

já rodila na konci dubna a fusak jsme neměli, je ale pravda, že bylo dost teplo v tu dobu, do kočárku jsem jí dávala v zavinovačce a když bylo chladněji tak přes to deku a bylo jí teploučko. Buď bych jak už tady padlo pořídila odepínací fusak který využijete pak v zimě nebo bych dávala třeba zavinovačku od Emitexu která se používá i do autosedačky a je hodně variabilní.

jetynka
6. led 2012

Ahojky, já rodila začátkem dubna a fusák nebyl třeba, v dubnu 2007 bylo už celkem moc teplo, ale mimi obléct pořádně a do zavinovačky a deky a myslím si že zima mu nebude, no ale může se stát že bude tuna sněhu a -stupně tak buď si fusak půjčit nebo chodit jen nejnutněji ven.

llluckaaa
6. led 2012

Já bych fusak určitě pořídila už teď. Stejně ho budeš potřebovat na příští zimu. Já jsem to teď na podzim dělala tak, že než bych dítě navlékala do více vrstev, tak jsem raději víc vycpala kočár - přišlo mi to rychlejší a praktičtější.