Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lenkasan
3. bře 2011

@renisco To bol nejaký "feťák"....lebo 66 cm,je tak na dva mesiace v lete. S dekou už nemáš šancu a na fusak môžeš zabudnúť.Som si ju pozerala na živo a neverila som vlastným očiam.Potom už teda vôbec nemusí byť vanička...lebo takáto ti nepomôže.... 😉

sakura77
3. bře 2011

no a prave preto som chcela cisto cierny,ze tam mozem menit vselijake tie vlozky vnutorne farebne,alebo tasky a tak....
a vanicky,no,cim dalej tym mensie 😒 to,co sa narodilo to 5 kilove babo teraz akoze co,rovno do sportaka ma ist ,chuda?

kvetinkatn
3. bře 2011

@renisco už viem, ja som si hneď predstavila dve neoprenové 🙂 máš tú vydraženú a tú šitú už si spomínam 🙂

kvetinkatn
3. bře 2011

@sakura77 a čo ťa odradilo? jedna kamoška ju má a mne sa pozdáva, taká kosačka, len má nízku rúčku pre mňa ☹ teda takú na hrane...

kvetinkatn
3. bře 2011

@sakura77 no kúpiť Peg perego podvozok a vaničku young, tá je podľa mňa najsamväčšia 🙂

renisco
3. bře 2011

@kvetinkatn bingo 😀

renisco
3. bře 2011

@lenkasan zakrslý králík...

sakura77
3. bře 2011

@kvetinkatn ze kosacka 😀 neviem,strasne taky "pidi" mi prisiel,ja som zas 171 cm vysoka,tak mne pripadal jak pre babiku a strasne male miestocko na sedenie sa mi zdalo,kratucka chrbtova opierka a celkovo taky prizemny..akoze dizajnovo sa mi hned pacil,ako prisli na trh,ale ked som si ho povozila nebolo to ono-a kolieska hrkotali uz v predajni,toho by som sa bala asi najviac...proste mi nezapasoval,juj,este ze som ho neobjednala predtym ako som ho videla nazivo...aj moja kamoska ho doviezla minuly tyzden,je spokojna...

lenkasan
3. bře 2011

@renisco 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

renisco
3. bře 2011

@sakura77 taky to není kočárek na procházky, ale rychloprdka do nákupního střediska 😀 😀 😀

sakura77
3. bře 2011

@renisco amen
😀

renisco
3. bře 2011

@sakura77 ale stejně je teď nuno mánie a brio mánie 😀 😀 😀

sakura77
3. bře 2011

@renisco juuj,brio,nooo,dala by som si povedat..ale ja vyuzivam kocik uz malo,takze ja uz len tu "rychloprdku" potrebujem...ale keby je tretie...nevaham.. 😀 co ale nebude..aspon v dohladnej dobe urcite nie 😀

ninan2
3. bře 2011

@lenkasan fakt? Tak to je sila... vdaka za info!!!

lucula73
3. bře 2011

@kvetinkatn veď tá strieška nie je celkom pri madle,ja tam mám minimálne 10cm dieru a moj cez to vidí 😀
Ja som to sťahovala,keď napr. veľmi fučalo,vtedy mi to moc pomohlo... 😉

zuziatko
3. bře 2011

@kvetinkatn prosím, prosím o tie rozmery, aby som vedela či sa mi oplatí objednať 🙂 🙂 😉 😉

kacci
3. bře 2011

holky, neděste mě, 66 cm? mluvíte ještě o Fusionu? nemám čas číst moc dozadu...já jsem vybírala kočárek s metrem v ruce a to bych si musela nafackovat, že jsem byla úplně mimo, pokud jsem ho objednala...nešlo o tu korbičku Scout? Ta je asi menší, když je skládací...
Protože jestli fakt 66 cm, tak to snad ještě tu objednávku zruším a vezmu si limitovanou kolekci Jané 2011, která byla můj druhej favorit. Vypadá to totiž, že budu mít docela dlouhána (ve 30tt stehenní kost delší o měsíc oproti průměru🙂)), takže i doktorka předpovídá min. 53 cm a více..

kvetinkatn
3. bře 2011

@kacci hovoria o vaničke sleeprs? ak máš druhého favorita jané, tak to bude to isté, to je v podstate jedna firma ☹

kvetinkatn
3. bře 2011

@zuziatko já na teba zabudla, idem na to 🙂 takže mamabag: šírka 39cm, výška 33cm, hĺbka: 11cm.
Avent: šírka: 24cm, výška: 30cm, hĺbka: 9cm.

zuziatko
4. bře 2011

@kvetinkatn ďakovala veeeľmi pekne 😉 😉

renisco
4. bře 2011

@kacci korbička scout je rozměrově stejná jako korbička proton, pouze je rovná, nahoře se nerozšiřuje, tak to dělá menší dojem. o několik stran dozadu jsem dávala fotky, kde je vedle sebe porovnávána korba scout i proton a jsou stejné....

renisco
4. bře 2011

@kacci tahle korbička je velká jako staré jane nebo od concordu proton

renisco
4. bře 2011

@kacci a tenhle typ - to je ta maličká korbička, i když vypadá větší, tak je fakt malá...

kacci
4. bře 2011

hm, já mam objednanou Sleeper. Rozměr uvádějí délku 88..i když je to vnější, přece "kastle" nezabere 20 cm.
Jinak dnešní odpověď z Malvíka:
Podle poslední informace od dodavatele by měl být kočárek skladem v
průběhu příštího týdne,bohužel nám termín dodání již několikrát
změnili a z toho důvodu nejsme schopni říct Vám přesné datum dodání.
Podvozek je úplně stejný,jen kolečka jsou nafukovací.
Tak teda fakt nevím🙂))

barboramarek
4. bře 2011

@kacci ahoj oni meraju vonkajsi horny okraj, a dno a vnutorny okraj je dost rozdiel. viac ako 73cm to urcite nebude mat, aj to som podla mna napisala dost ☹

kacci
4. bře 2011

no pořád lepší než 66🙂

mexx
4. bře 2011

Takze tito zase hovoria, ze kolecka su nafukovacie? 😕 Uz som z toho uplny jelen. 😅

renisco
4. bře 2011

@kacci malvík tvrdí, že jsou kolečka nafukovací, dovozce AGS tvrdí, že nafukovací nejsou, nebyly a nebudou - že i ty s tím vzorkem jsou ty samé, jako u staré kolekce...
VÍTEJTE V BLBÁKOVĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no teď už se jen těším, až ti kočárek dorazí, kde je vlastně ta pravda!!!

kacci
4. bře 2011

@renisco už jsem zpátky v realitě...obratem jsem tam psala, jestli to myslí vážně🙂 a odepsali mi, že je to omyl, nafukovačky že jsou u Nea🙂)

renisco
4. bře 2011

@kacci tak to potom fakt nechápu, na co čekají, když ty kočárky už sakra dávno jsou v prodeji 😲 😲 😲 😲