Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tina129
4. bře 2011

@kacci ahoj ja mam korbicku transporter od Jane, je to to iste ako sleeper od Concordu, korbicka ma naozaj rozmer len 67x27 cm ale je to velkost toho matraca co je na spodku, ak ju pomeras len par cm vyssie nad matracom tak tam je rozmer 70-71x30 cm, my mame skoro tri mesiace a zatial tam v pohode vojdeme aj v overale aj vo fusaku, ty to budes mat na leto, takze si myslim ze v pohode 😉 a my uz teraz polohujeme vanicku, lebo mala je strasne zvedava takze vanicku sme zas o nieco predlzili, neviem aky ma rozmer concord proton ani ta limitovana edicia od jane ale ak budes mat velke babo, tak sa ti nezmestia ani tam 😉

kkatrina
4. bře 2011

dievčatá ahojte,

potrebujem malú radu 😅 dnes som si objednala concord fusion travel system vo farbe chilly, ale zarazila ma v predajni jedna vec - tá korbička na hlbokom diely nie je čierna - ale skôr hnedá. Nemáte niektorá doma? Mne to až tak zase nevadí, len si chcem overiť či sú všetky také, alebo nebodaj idú na mne zarobiť na nejakom nepodarku. 😔 Kupujem ešte r.v. 2010, čiže nie tú novú vaničku. ďakujem 🙂

kvetinkatn
4. bře 2011

@zuziatko rozhodla?

renisco
5. bře 2011

@kkatrina mám hlubokou korbu proton - barva chilli a je černá - červená, hnědého tam nemám nic. mám ale 2009

gabucinka
5. bře 2011

ahojte baby, neviem mozno sa tu uz o tom pisalo..Ja som si objednala concord fusion travel system 2010..Ake mate skusenosti s touto neoprenovou strieskou v lete? Nevadi to ze je zvonka cierna? Ja som si objednala s bezovou strieskou a dosla mi miesto nej cierna strieska na vanicku proton.Tak to idem reklamovat.Len sa chcem opytat ze ak by som si ju nahodou nechala ze ake mate s tym skusenosti v lete? A hlavne ma teda zaujima to ze vsetky tie vanicky su z vonka cierne. Dakujem

zuzuula
5. bře 2011

@kacci aj ja mam objednany kocik z mavika, uz 2 mesiace a mne napisali ze nemaju ziadne spravy o tom kociku a ze ak ho potrebujem nech si objednam nejaky iny... tak som im napisala nech si ho nechaju ☹ a s tymi kolieskami neviem, lebo u nas ich uz niekde na predajni maju a su tam kolieska rovnake ako na minulorocnom, len je trosku iny ten sportovy, teda zda sa mi iny material a vraj je lepsi podvozok, ale kolieska su rovnake. Mne ponukli ze ak chcem nafukovanie tak mam kocik po 2 mesiacoch reklamovat a automaticky mi vymenia kolieska za nafukovacie... 😉

renisco
5. bře 2011

@zuzuula podvozek je stejný jako starší kolekce, jen potah je trošku jiný... a nechápu, jak můžou vyměnovat za nafukovací, když se s nafukovacíma nedělá... mi připadne, že oni vůbec neví, co bude nebo nebude... koukám, že kolem fusionu je pěkný maglajs....

zuzuula
5. bře 2011

@renisco ja tomu tiez nerozumiem, v jednej predajni mi povedali ze zadne budu nafukovacie, v druhej predajni mi povedali ze budu vsetky umele, ale ze mi mozu k nemu rovno objednat aj nafukovacie, a v tretej ze ich mozem reklamovat a vymenia mi ich automaticky za nafukovacie... tak vobec tomu nerozumiem, lebo na tych fotkach to vyzera ze su nafukovacie.... tak som zvedava, v pondelok si idem pre neho tak uvidim 😉

kvetinkatn
5. bře 2011

@kkatrina no je to možno nejaká iná várka, lebo ja keď som reklamovala športiak, tak som chcela aj novú striešku, ale keď mi ukázali tú novú, bola presne ako ty píšeš, taká hnedá, tak som si radšej nechala moju starú čiernu, asi je to od várky, aký mali materiál taký dali ☹

zuziatko
5. bře 2011

@kvetinkatn no ešte nie. Padla mi do oka ešte jedna, ale neviem....nemám šancu ju vidieť a neviem si urobiť názor 😒 😒
Táto : http://www.babymarket.sk/sk/254/1804/jj-cole-co...

renisco
5. bře 2011

@zuzuula já právě na ty fotky koukala taky, ale mají pouze vzorek, na nafukovací nevypadají... jsem si je pořádně přiblížila a čudlík na nafouknutí tam nemají 😀 😀 😀 a dovozce AGS psal, že mají pouze jiný vzorek, ale materiál je stejný jako u těch starých kolekcí...
objednat nafukovací ti můžou, protože na to pasují nafukovací kola ze slalomu (stříbrné - ty jsou dostupné i na netu) nebo nomadu air (ty se dají objednat u nás v Handy Praha, u Vás netuším - ale jsou docela nedostatkové a jsou hlavně černé). a tu třetí variantu o reklamaci a výměnu nafukovacích nechápu... Mi připadne, že všichni dostávají neúplné a mylné info... nebo já už fakt nevím...

kkatrina
6. bře 2011

mhm tak rozmýšľam čo spraviť, či zobrať ten hnedý alebo čo???? veď to sú už posledné kusy, ale ja by som radšej asi čiernu farbu 😖

a rozdiel 2010 a 2011 je len v strieške na hlbokom a športovom - je taká členitejšia, hranatejšia a na športiaku je logo concord. Inak mi bolo povedané že aj konštrukcia je totožná, nič nevylepšili, ani nezmenili. No a samoška v cene - u nás nový typ vychádza o 250 eur viac 😒

kvetinkatn
6. bře 2011

@zuziatko ak môžem poradiť radšej tú avent, toto musí byť veľmi malinké, lebo podľa mňa tá avent je teda už fakt malinká a táto má ešte menšie rozmery, ale je super dizajnová🙂, ja ju dávam dolu do košíka vzadu ju zastrčím za opierku 🙂 a je super, lebo má ten termobox na fľašku 🙂

lucula73
6. bře 2011

@kkatrina ja si myslím,že na tých 5-6 mesiacov ti to može byť úplne jedno,ja by som kvoli farbe nedala viac o 250 euro,ako píšeš.......a kde si bola na námestí v PD?však oni sú tam ochotní,opýtaj sa... 😉

barboramarek
6. bře 2011

@kkatrina urcite nedavaj o 250 viac, ja som spravila tu chybu a potom som si trieskala hlavu ☹

kkatrina
6. bře 2011

jasné že nedám 🙂

lucula áno bola som u Tomáša, ten tam nebol, ale predavačka bola zlatá, ešte mi mohli objednať tú farbu bamboo či ako sa to píše ale na šporťáku mi to príde dosť bledé 😖

máte pravdu, nebudem vymýšľať 😀 len som sa chcela uistiť či to nie je nejaký nepodarok čo mi chcú nanútiť 😀 😅

ďakujem 😵

kacci
6. bře 2011

holky, vy se v tom vyznáte...čím dál víc jsem rozhodnutá tu objednávku zrušit a změnit na tu limitovanou kolekci Jané, píší, že se sestává z prostorné korbičky Capazo, autosedačky Strata a sport. kočárku + nánožník....udělali byste to?...asi hloupý dotaz, co? 🙂

kkatrina
6. bře 2011

@kacci mňa v predajni od jané odhovorili 😅 tiež som uvažovala, ale naživo sa mi vôbec ani jeden typ nepáčil 😅 ale všetko závisí len od tvojho vkusu, takže ak sa ti páči viac ako concord nie je čo riešiť 🙂

zuziatko
6. bře 2011

@kvetinkatn ešte mám jednu prosbičku. Vedela by si mi tú tašku mamabag odfotiť ako vyzerá na kočíku pripnutá ??
Budem Ti veľmi vďačná 🙂 🙂 😉 😉

kacci
6. bře 2011

@kkatrina mně právě přišly skoro stejné, rozhodovala sem se mezi nima..no nakonec převážilo to, že v Concordu v poloze sed dítě víc sedí a taky se mi líbila stříška, která hezky cloní - mám totiž dvojčatový Baby Jogger a tam je třídilná stříška a je to něco úžasného...děti krásně vidí ven, přesto na ně nesvítí, nefouká atd.
Každopádně vnitřní prostor korbičky je úplně o něčem jiném 74*32 versus 66*29... budu mít pravděpodobně dlouhé dítě (podle ultrazvuku má o měsíc delší stehenní kost, dr. říkala že tipuje 53 a více..) - i dvojčata, která se narodila s délkou 47 cm měla ve čtyřech měsících 64 cm, takže bychom taky ve třech možná museli do sporťáku, což asi není úplně ok🙂. A to jsem vybírala kočárek s metrem v ruce, nevím, co jsem měřila🙂 - každopádně to byla kolekce 2010, že by byla ta korbička větší?

kkatrina
6. bře 2011

@kacci ja ti neviem, mne sa na jané 2011 zdali vaničky veľmi malé - ale popravde som ich nemerala 😅 ja som naposledy mala kočík poľský z babypointu V3 a Dávidko bol veľké bábätko zmestil sa mi do hlbokej časti do 5 mesiaca, teda od pol roka sme boli v šporťáku. Myslím že aj teraz by to tak mohlo byť. A šporťák na concorde moc neriešim - ja mám doma ešte chicco multiway a s tým som 100 % spokojná 🙂
ty si kúpiš, porodíš a potom napíšeš že ako 😀 a ja si to ešte môžem rozmyslieť 😀 😀

kacci
6. bře 2011

@kkatrina ta limitovaná kolekce má právě jinou tu korbičku, mnohem prostornější..
čím ti to Jané vymluvili?

kkatrina
7. bře 2011

@kacci jáj ty myslíš tú sériu špeciálne pre SR a ČR. No ja viem, ale mne sa práve tento typ nepáči. Mne sa páčili tie nové trojkolky - a to sú práve tie s malými vaničkami a ešte užšími šporťákmi - absolútne nepraktické. A že vraj ich už ani nebudú vyrábať, ale sa jané vrátila naspäť k modelom 2008 a 2009. Na nich sa mi nepáčia hlboké vaničky. Ale máš pravdu sú priestrannejšie. 🙂

kacci
7. bře 2011

@kkatrina a co se ti na nich tedy líbilo, když ne vaničky ani sporťák?🙂)))). 66 cm na délku je opravdu málo, to má kdejaké mimčo v 5-6-ti měsících. Myslím, že ta kolekce 2010 moc úspěch neměla, škoda, že ta otočná sedačka byla udělaná tak moc na úkor místa...

tina129
7. bře 2011

@kkatrina mna tiez odhovarali od Jane v jednej predajni (samozrejme ze ich tam nemali), ze sa nedaju s Concordom porovnat, ze Concord je nemecky a Jane spanielsky, takze kvalitou je to o niecom inom a ze mali Jane 2009 a nikto ich nechcel atd.... No myslela som si svoje (ved jane a concord je jedna firma 😀 ) a nakoniec u nas aj tak vyhral Jane 2010. A nie je pravda, ze sa vratili k modelom 2009, uz je nova kolekcia 2011 a je to to iste ako 2010, takze tie rozmery ostali a dokonca Concord uz ma tiez tu mensiu vanicku, je to na hlavu, ze to tak zmensuju ale asi je to kvoli bezpecnosti, kedze vanicky sa daju pouzit ako autosedacky do auta

kkatrina
7. bře 2011

@kacci mne sa tá trojkolka páčila na nete na obrázkoch a teda aj môjmu manželovi, keď som naživo uvidela aké je to malinké ma chuť prešla 😀
@tina129 mne povedali že nová kolekcia 2011 sa rozmermi vrátila ku kolekcii 2008 a 2009 a nedá sa s 2010 ani porovnať. Aj som to videla naživo a je to tak. Sú tie vaničky oveľa väčšie.
A čo sa týka concordu - tak ja som novú vaničku nepremerávala, pretože vzhľadom na to že je nový typ o dosť drahší tak kupujem 2010. Ale predavačka mi vravela že veľkosťou sú rovnaké tak neviem. 🙂

tina129
7. bře 2011

@kkatrina predajci toho narozpravaju ked chcu dobre predat, ja som sa tych hluposti napocuvala ked som zhanala kocik, kedze ja som musela vzdy vsetko vidiet nazivo ach jaaaaj, v kazdom obchode mi hovorili nieco ine 🙂 Nova kolekcia Jane je uplne rovnaka ako 2010 len farby zmenili kukni sem http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/J... To co si videla v obchode je len limitovana edicia pre ČR a SR, v tej edicii je siroky neotocny sportak slalom 2009 alebo 2008 a tiez vanicka sirsia ale to je len ta limitovana edicia http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/J... a u concorda je vanicka 2010 vacsia ako 2011, ta 2011 je taka ista ako na novy Jane

katka512
7. bře 2011

Baby poradte nahodila som sportiak concord fusion 2010 ale neviem ako najlepsie uviazat tie popruhy aby to islo celkom dobre do lahu ale aby aj strieska sedela......dakujem 😉

kvetinkatn
7. bře 2011

@katka512 niekde pár strán dozadu je to video, no aby bol dosť v ľahu a aby držala strieška sa moc nedá, to tu ide len jednej kočke, ktorá má omotané raz a nepadá jej pri tom strieška. Inak nám to všetkým padá. Musíš tie pásy omotať dvakrát okolo konštrukcie a zapnúť na cvok bližšie ku košíku, ak to dáš len jeden krát tak, pôjde viac do ľahu ale zase padá tá strieška, musíš vyskúšať 🙂

gabucinka
7. bře 2011

@kkatrina ty chces aku striesku na vanicku??? lebo mne poslali ciernu a ja som chcela bezovu na concord fusion 2010..Ja som to objednavala z Nemecka, a teraz sa s nimi dohadujem...Baby ak by chcel niekto vychangovat, tak by som bola ochotna..