• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

10. dubna 2017 
ahojte baby tak uz mam konecne doma concord 2011 :grinning: :grinning: :grinning: som stastna konecne, je nadherny
7. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuula Je krasny, odkial z akej stranky si ho objednavala? Ta druha foto to je tiez vanicka? lebo to skoro vyzera ako sportiak s nanoznikom, a concord nemal taketo nanozniky...
7. bře 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanija133 ja som si ho kupila v obchode predeti, na nete ho maju za 829,- v obchode bol za 889,- ale som ich tam tolko otravovala ze ho chcem, ze mi ho dali za tych 829 tak som si ho rovno brala. A na tej druhej fotke je vanicka zvrchu. Sportovy som este nevybalila :slight_smile:
7. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuula Super cena, som myslela ze nova kolekcia bude drahsia...JA mam 2010..
7. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Rozmýšľam nad kúpou nánožníku na Concorda neviete mi poradiť aký je najlepší? Nejako si neviem predstaviť fungovať bez neho, doteraz som mala vždy nánožník. Teraz stále odkladám prechod z vaničky do šporťáku hlavne kvôli tomuto. Ďakujem za rady.
7. bře 2011 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanija133 no vraj to prisla len jedna seria v tej cene, dalsia uz bude stat 1100 euro, lebo ze oni to maju tak nastavene v systeme ako akciu na ten 2010, a aby to nebol taky brutalny rozdiel :wink: tak som ho hned brala :slight_smile:
7. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuula Tak to si dobre vystihla, lebo ja som pocula iba o tej vyssej cene.... :wink:
7. bře 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leteku podla mna nanoznik ti teraz uz netreba ved na dvere klope jar a uplne ti postaci fusak,deka a nanoznik or. s concordu zabud. v madle kocika :wink: no inak jedna kocka na mimibazari.cz sije nanoznik aj na concord za super cenu :wink:
7. bře 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leteku ano,teraz ti moc netreba nánožník,ale ak chceš,kukni ,na str. 73 je foto mojho,mám ho z toho českého mmb :wink:
7. bře 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem za odpovede. Mne práveže ten nánožník bude chýbať. Dávať malého do fusaku sa mi na jar nechce to radšej dám nánožník. @lucula73 od koho si ho prosím ťa kúpila, za koľko a nerobí ta babenka problém s posielaním na Slovensko?
8. bře 2011 v 06:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barboramarek - no ešteže ťa mám, ty nájdeš všetko :wink:
8. bře 2011 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leteku vidis :wink: ja si musim na tom zalozit zivnost :grinning:
8. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barboramarek / to by si teda mohla :grinning:
8. bře 2011 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leteku tak už ti hodili link,od tej prvej :wink: ,musíš poslať eurá v listovej zásielke doporučene a ona ti ho potom pošle.Vyšiel ma inak dosť,s prerátaním a poštovným asi 27 euro :angry:
8. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leteku pardon,posielala som české koruny,zameniť som musela tých 27 euro :wink:
8. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi místo Concordu dorazila ta limitovaná kolekce jané, je úúúúžasná, malá se ze sporťáku nechce hnout, hodlala tam i usnout:slight_smile:), teď jdu ještě sundat sporťák a vyzkoušet korbičku a autosedačku. Všechno je úžasně prostorné, jsem nadšená a nakonec jsem i ráda, že jsem to změnila.
8. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacci ahoj my teda este necakame ale uz chceme druhe mimco..a tiez sa mi velmi paci Jane limited aku mas farbu??? pocula som ze je perfektny-hlavne dost miesta diky :slight_smile:
8. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacci Ja som sleeper merala v obchode.Vnútro má naozaj len 66 cm.
8. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 rozhodovala jsem se mezi šedou a béžovou a nakonec jsem zvolila šedou...a azurově zelený lodger, který to rozsvítí. Červená mi pro kluka nepřišla úplně ok a ta žlutozelená zase byla hodně jedovatá. Jinak prostornost parádní, moje zlatíčko má 20 měsíců, 15 kg a 88 cm a hověla si tam jak královna:slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacci tak to je super,,mna sa tiez paci ta bezova :slight_smile: su 4 farby nie?? bezova,cierna zlta a ta cerveno cierna ta je tiez pekna aj pre chlapca no uvidime snad budu kociky k dispozicii aj zac.bud roka :unamused: v skutocnosti musi vyzeraz super aj hlboka korbicka a vajko
8. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadají opravdu super:slight_smile:.
No nevím, myslím, že ta limitovaná kolekce už k mání nebude...ale třeba koupíš lehce použitou levněji..
8. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkatrina bola si u Tomáša v PD? dnes mi volal a hovoril, že mu poslali fusiona vyrobeného pre UK a že to je niečo úplne iné, super materiál, že vyzerá super :slight_smile: má len pár kusov, nechceš sa ísť pozrieť na neho? či už máš záväzne objednané?
8. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacci chceme foto :slight_smile:
8. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala jsem hned jak ho přivezli pár fotek, nejsou teda zrovna dokumentární:slight_smile:, škoda, mohla jsem Káju vyfotit, jak tam sedí a má ještě spoustu prostoru, ale chytla jsem foťák až když byla v poloze ležmo. Stříšku na sporťák jsem ani nepřidávala, jen jsem všechno narychlo vyzkoušela, že to sedí... a sedí:slight_smile:.
8. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacci je upllne uzasny :wink: :wink:
8. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně jsem spokojená :grinning:
8. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacci super, presne túto farbu som chcela na unlimite, kým som nezistila aký je prťavý :slight_smile:
inak baby, našla som prvú osobu čo má Neo a priznala, že je malý, že keby mohla vrátiť kúpi fusiona :slight_smile: lebo inak sa tu baby stráááášne rozčuľujú, keď niekto povie, že Neo je malý, že to hovoria len tí čo ho nemajú... a jej dieťa je šťúplik, 1.5 roku a ledva 12kg :slight_smile:
8. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam by .se moje Kája moc nerozvalovala:slight_smile:
8. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek