Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
2. pro 2011

@mmacko zatial ho mam iba pozicany na skusku. uvidim ci mne sadne a vies az ked kocik pouzivas (staci par dni) a vychytas chyby. a este ci aj malemu sa bude pacit to som zvedava. no to je taka sedacka ako concord neo.
dnes pojdeme prvykrat skusit tak uvidime. ak, tak by som este zjednala cenu s kamoskou. nasla som tam par veci este co je poskodene. ona ho ma po dvoch detoch takze jasne ze to neni tip top novucky bez chyby. ale vravela ze konstrukcia je ok. no tak uvidime.
aky to mame rok na concorde?
@manila421 boze neviem teraz, taky ako mmacko mam. ale to mi je divne, vsak to ani na jane takto nebolo a to su rovnake typy kocikov.

manila421
2. pro 2011

@zrzuska este ma napadlo ze idem kupovat trojkombinaciu- vanicka-sportiak-vajicko / videla som set kde je slnecnik+taska+na hmyz sietka/ neviem ci mi to treba
ale skor ma zaujima ci k tym kociarikom davaju plastenku do dazda, ci ste to kupovali samostatne?

zrzuska
2. pro 2011

@manila421 pri sportaku je plastenka

manila421
2. pro 2011

@zrzuska oki super dakujem

mmacko
2. pro 2011

@manila421 tasku vyuzijes, aj ked tie concordove nie su zrovna tie naj, slnecnik podla mna nie, sietku hej.
Plastenka na sportak ale neviem, ci ti bude sediet na vanicku, ja som dokupovala univerzalnu.
Aky ides kupovat, hod link

@zrzuska uvidis, aky bude ten buzz, ci ti bude to polohovanie vyhovovat, ale podla mna do roka je to v pohode a potom budes mat fusion 😉

manila421
2. pro 2011

@mmacko
@zrzuska http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

Grephite farbu rozmyslam , chlapca cakame, Lodger fusak uz je doma tmavo sivy, ten basic.
Tasku rozmyslam ze aku kupim, ze ci mam ist do concord tasky alebo inu najdem.

Kociar este cakam akciu, uz idu s cenou dole na 2011 sety, zatial som nasla za 739 najlacnejsi, tak snad do konca januara este pojde dole trochu.

tanija133
2. pro 2011

@manila421 ANo su aj take sety s taskou, sietkou a slnecnikom, su drahsie ale naozaj to nepotrebujes...Tasku si kupis zvlast ak chces origo, j a osobne som uz origo predala, lebo bola velka a neprakticka...slnecnik som kupila obyc a ani raz som ho nepouzila...a sietku vyuzijes asi len v lete ked mas babo.....a ak ti spi vonku...Plastenky su normalne ku kazdemu sportaku....k vanicke nie...ale take obycko sa daju kupit v DM.... 😉

manila421
2. pro 2011

@tanija133 super dakujem za radu

mmacko
2. pro 2011

@manila421 ides kupovat len sportak 2011? Ak ti mozem poradit, vanicku si kup starsiu kolekciu, ci mas nejaku Jane? A ktoru? Lebo jane transporter a tieto nove concord 2011 su velmi malicke, ale zas ked budes mat babo v lete, tak je to v pohode, ked nebude fusak ked bude mat 5-6 mesiacov 😉
Pozri este brendon.sk, tam mavaju dobre ceny na fusiony, ci nahodou nebudu lacnejsie 😉
Tasku by som si asi nekupila origos concord, teda tie 2012 vyzeraju super, ale ktovie ake su nazivo. Ale ludia si velmi chvalia tasky JJ cole, tiez maju v brendone, su sice drahie, ale krasne a aj prakticke.

mmacko
2. pro 2011
manila421
2. pro 2011

@mmacko idem kupit komplet aj sportiak+vanicku+vajicko, mam termin zaciatok februara tak urcite to chcem mat komplet set, sa mi to nechce kombinovat Jane

mmacko
2. pro 2011

@manila421 jasne, chapem, co hovors na tu cenu, super, nie? Je sice cierny, ale ved fusak to ozivi a v lete das aj tak podlozku, to je super vec, odporucam kupit do sportaka, my to vacsina concordaciek mame, nemusis cistit cely potah, len podlozku 😉

manila421
2. pro 2011

@mmacko ako vies ze je to 2011 ? podla vanicky to vies ? ci pisu to tam a ja som slepa ? :D
ak je to 2011 tak je to super cena, len ten cierny je asi prilis tmavy

mmacko
2. pro 2011

@manila421 hej, podla vanicky a aj podla nazvu farby 😉....my concord /kocikove maniacky... 😀
No je tmavy, ale renisco napr by ti povedala, ako sa to da krasne kombinovat, do cierneho krasne ide napr podlozka od pinkie.cz taka tyrkysova.....
Len som ti chcela pomoct, je to na tebe 😉

manila421
2. pro 2011

@mmacko ani neviem co to je, mas link na daku tu podlozku?

manila421
2. pro 2011

@mmacko hej dakujem, super vediet, som rada ze ste sa tu takto zisli, nam novym viete vela veci poradit.

takze nazov pre cierny - Dark Night
pre stary model bola Lava
ak to spravne mam odsledovane :D

ale pri tom co chcem ja Graphite- tak sa musim riadit len vanickou inak nespoznam rozdiel, lebo farba sa vola rovnako, ci?

mmacko
2. pro 2011

@manila421 tusim hej, ale na prvy pohlad vidis rozdiel vo vanicke, hlavne strechu 😉
Radi poradime 😉

tanija133
2. pro 2011

@mmacko Ze ake ceny v Brendone, mat babo teraz beriem modry.... 😉

manila421
2. pro 2011

@tanija133 tiez som nan pozerala, pekny je,jaaaaj neviem sa rozhodnut :D

wenluxima
2. pro 2011

Holky prodám kočik, jako novy !!! http://aukro.cz/concord-fusion-travel-set-2011-...

mmacko
2. pro 2011

@manila421 noooo, podla mna to je super cena a aj farba je nazivo pekna, mne osobne sa viac paci ako seda, ta seda je nazivo skoro cierna, taka dost tmava. Tento obchod ma vacsinou naj ceny concordov

manila421
2. pro 2011

@mmacko som nevidela nazivo tu modru, ta seda je tmava o tom viem. ale ten Brendon nema internetovy obchod, co je skoda, ja to mam do BA daleko zo spisskej ibaze manzela na shopping ukecam :D ikea+kocik
budem to sledovat a skusim niekde obzriet aj ten modry nazivo.

mmacko
2. pro 2011

@manila421 no hej, je to daleko, nemas niekoho z rodiny, kto chodi do BA, ze by ti ho doviezol? V tom brendone maju viacero veci naj ceny, to by ste si mohli viac vybavicky rovno nakupit (argument pre muza 😉 )

mmacko
3. pro 2011

Hoho, baby, dnes som si spravila radost a kupila si k tomu fialkovemu fusionu, co budem mat babylove tasku fialovu...tesim sa, mala som kopec bodov v DM tak som to vyuzila 😉

lucula73
3. pro 2011

@tanija133 čauko,už mám doma ten cocoon,je krásny,vyzerá byť teplučky,určite je hrubší aj vačší ako lodger,ale moj malý je v ňom total naprataný ☹ ,ak má zimnú vetrovku ,tak ledva tie suché zipsy dočiahnu,som smutná,neviem čo spravím,akože dá sa používať,ale ten emitex je o moc priestornejší.
Fotku nemám,lebo vnútri mi doňho nechce ísť,tak odfotím ho vonku,ale po svetle,len neviem kedy to bude 🙂

mmacko
3. pro 2011

@lucula73 tak nakoniec ostanes pri emitexe? Ci ako si to vyhutala? Predsa len je tvoj fesak uz velkac....nezvladnete to bez fusaku? Ci spava vonku v kociku?
Ja som vcera vyskusala, ako sa da dat neova sportova cast do roviny, je to v pohode ked podlozim tu zmensovaciu vlozku uterakom (na styl, ako mam podlozene vajicko). Ako som mala na konstrukcii neo aj sedacku, starsia si tam sadla a sedela aj polhodku, hrala sa, ze spi, ze je babo, ze ju mam kocikovat...zlata bola..moja kocikova maniacka...ktovie, po kom to ma? 😀 😀

tanija133
3. pro 2011

@mmacko Super, dobre si nakupila, 🙂
@lucula73 no to fakt neviem ako je to s velkostou cocoonu, a akej mas farby nakoniec, ked nebudes spokojna predas....alebo ho odfot aj bez maleho v kociku... 😉

mmacko
3. pro 2011

@tanija133 tu tasku si vela bab chvali a za 15 euri nekup to...ked mali akurat tu fialovu co bude presne k fusionu candy 😀. Dokonca som kupila este jednu aj pre segru ku golfacu, mala som fakt kopu bodov, len to zbieram a nkdy nevyuzijem
Ako brio, predavas?

tanija133
3. pro 2011

@mmacko Hej, hej tie z Dmky poznam, su fajne, ja mam klasiku ciernu Emitexs vreckami, a tiez je fajn...som s pokojna , tu Concordovu som neznasala...Ja za tie body kupujem tie knizky a vyuzivam vzdy 25% zlavu na plienky, vyjdu tam potom najlacnejsie.....a aj tam byvaju kuponiky 25 % zlava na nakup v CaA a tam rada tiez nakupujem....