Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
3. pro 2011

@mmacko
@tanija133 zajtra odfotím,už je dosť tma.......
neviem čo spravím,mali sme ho len včera raz,ešte skúsim a uvidím 😉 .A vzala som nakoniec ten tu z koníka od jednej baby,bol úplne nový a dala mi ho za 50 euro aj spoštou,tak som si povedala,že kvoli farbe nevyhodím ďalších 20 ečok 😝 ,je bežový zvonku a žltý vnútri 😉

tanija133
3. pro 2011

@lucula73 ten bezovy viem, ten je pekny velmi.....

lucula73
3. pro 2011

@tanija133 je pekný,naozaj,ony sú bledé vnutri všetky,tak mi bolo jedno,aký bude zvonku,len ma serká že je taký uzky,......akože moj malý má 15kíl a 91cm...on sa mi nezdá teda vobec tučný,podľa mňa ani neni tučný,tak neviem,naobliekaný sa tam proste nevprace..... 😝
Keď už urobili taký veľký fusak,tak mohol byť veru aj širší....hneď ako som to rozbalila,som tušila že je zle....

tanija133
3. pro 2011

tu je moj Loger bezovy zase s tyrkysovou vlozkou...uz som spokojna.....
@lucula73 @mmacko

tanija133
3. pro 2011

@lucula73 to aj ja tak dopadnem ako ty, moj ma rok a uz ma skoro 13 kilov.....a tiez neni tucny , len ja mam rada, ked ma priestror, ja tiez nemam rada tesne veci...a buduci rok asi aj ja skoncim pri Emitexe, lebo Logder tieu uz zapinam LTT ale zatial ok.... 😉

mmacko
3. pro 2011

@tanija133 krasny je s tou tyrkysovou, taku farbu zboznujem a krasne ozivi kocik. keby som mala chlapca, urcite si kupim aj taku vlzoku do kocika, ale uz sa tesim, ked si do noveho fusionu kupim na rok ruzovuuuuuuuuuuuuuuu😀

tanija133
3. pro 2011

@mmacko a predsa jej to take chlapcenskejsie ako ten cerveny co som chcela.....a ziadny iny sa mi uz nepaci ved vies.... 😉

lucula73
3. pro 2011

@tanija133 krásne to máš,naozaj 😉
no na rok vám to bude isto malé 😠 ......moj mal ako ročný 79cm a 12200gr...a teraz taký maco z neho 😀

@mmacko no my fusak potrebujeme,síce v kočíku nespíme,ozaj len raz za čas,že sa niekde flákam a nestihnem dojsť domov 😀 ,ale napr. včera som s ním bola vonku 1,5 hodky a on z kočíka nevyliezol.....ruky schované vo fusaku a čumí,čumí..... 😀 😝 ,neviem prečo nechce vonku behať,vnútri je jak vrtuľa....A mám dávať deku pod neho,na neho,tak fusak je lepší a hlavne teplejší 🙂

mmacko
3. pro 2011

@lucula73 no to mas pravdu, len som sa pytala, ako vyzeraju vase prechadzky 😉
Skus mozno hodit otazku na forum, aky je najvacsi fusak...mozno ti baby poradia nejake, co ani nepozname 😉

lucula73
3. pro 2011

@mmacko 😀 😀 .
ten emitex je dosť veľký,aj dlhý,vačší netreba,len tie zipsy keby šli ľahšie.....ale dnes bol mm vonku ,mal emitex,pre istotu,nech nenadáva hneď prvý deň na ten cocoon 😀 ,no a nesťažoval sa na tie zipsy,dával malého do kočíka vonku...tak neviem,asi je to o zvyku 😉

tanija133
3. pro 2011

@lucula73 No aj my v roku na prehliedke 12 300 79 CM... 😀 😀 😀 , Tak asi ten EMitex bude pre VAs naj..... 😉 Zvyknes si na tie zipsy.... 😉

renisco
3. pro 2011

@mmacko nejdelší fusak je emitex exclusive - má 120cm... a nebo si nechat pak nějaký ušít 😀

lucula73
3. pro 2011

@renisco tak taký fusak čo sa týka rozmerov by som brala,ale nie za takú nehoráznu sumu.............teda keby som ho mala kupovať pre novorodencaa ,možno,male pre takmer 2ročné dieťa ee 😠

renisco
4. pro 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50908241&tab=3
@lucula73 v ČR nějaká mamina šije takovéto fusaky na přání... ale 1. nevím která, 2. nevím,jestli zasílá do sr

lucula73
4. pro 2011

@tanija133
@mmacko tak som ho odfotila,samotný,lebo prší,neviem kedy pojdeme von 😝

lucula73
4. pro 2011

a som sa rozhodla,že ho idem predať,nech sa nezničí,kým je úplne nový 🙂

mmacko
4. pro 2011

@lucula73 vyzera dobre, hovoris, ze je v nom maly LTT?Tak ho predaj a prezijes v emitexe ked je najdlhsi 😉

lucula73
4. pro 2011

@mmacko hej,ltt........ešte skúsim raz ho tam dať,ale asi hodím inzerát, 😀 😝

tanija133
4. pro 2011

@lucula73 Je krasny, ale ked je LTT..tak ho asi predaj.....Boze my sme niekedy sibnute..Kupime vec a potom ju hned predame...Ja som predala bezovy lodger a potom som si ho znova ten isty kupila, kupila Brio a uz ho predavam..Sibi ribi.... 😎 😎

lucula73
4. pro 2011

@tanija133 😕 ,ty predavaš brio?či čo predávaš? 😀
no ja by som najradšej kúpila zas ten fusak eisbarchen,čo sme mali ako prví,tam sa dal spodok rozzipsovať,takže by sa bol zmestil,na šírku bol lepší ako cocoon....ja som tiež zblbnutá ,nebyť koňa tak mám jeden fusak 😀

tanija133
4. pro 2011

@lucula73 No nevadi, to mame asi z nudy, ze nam takto sibe.....ano predavam uz Brio.... 😀 Nezmesti sa mi maly don vo fusaku a bundicke...stary dobry Fusion... 😉 A na Emitexe sa neda spodok rozzipsovat? da tusim....

lucula73
4. pro 2011

@tanija133 😀 😀 ja umrem,však sme ti vraveli že je úzky 😠 ,ale poznám,chápem..... 😀
Na emitexe sa nedá spodok otvoriť,len dať preč celá tá časť,ale potom mi ostane fusak o dlžke 80cm......neskúšala som,ako by to malému bolo........ale on sa mi tam zmestí na dlžku,my máme problém so šírkou 😀 .Myslím,si,že keby bol ten emitex širší, /alebo moj drobec užší 😀 /,tak by tie zipsy šli ľahšie...

renisco
5. pro 2011

@tanija133 brio go má šířku v sedací části stejnou jako concord, jen u hlavy je užší o cca 7cm

tanija133
5. pro 2011

@renisco no len brio je taky hlbsi, ma na bokoch tie zabrany, a posobi to uzsie, fusion je taky otvoreny, tak tam sa fusak da aj do priestoru...., preto to asi posobi sirsie...No a pri hlave, a na chrbte, je teda uzsi , a znova uzavrety s tymi zabranami po bokoch.....preto asi cely posobi uzsie....Musis tam dieta zasunut, nie opriet.... 😉 Ale je aj tak krasny....Keby som ho mala do roka bez fusaku tak pohoda.....tak jazdim iba s nim....Len ja mam macka, od roka a vo fusaku, tak to uz je veeeelmi natesno.... 😉

mmacko
5. pro 2011

@lucula73 pocuj, neda sa ten emitex ten spodok odzipsovat len na jednej strane, ze by ti trcali nozky ale ze by si nedala ten spodok uplne dole?

mmacko
5. pro 2011

@leteku nevolali ti nahodou uz kvoli potahu? Ja sa uz neviem dockat, aj ked pouzivat ho nebudem tak skoro, ale som zvedava, ako vyzera nazivo 😉

lucula73
5. pro 2011

@mmacko myslíš aby mal nohy vpredu na fusaku?kuknem .................

mmacko
5. pro 2011

@lucula73 nooo, ze odzipsujes len spodok a nohy mu das na to. Ja mam to ukoncenie odlozene, tak to neviem skusit, ale napadlo ma, ze by to mohlo ist...

lucula73
5. pro 2011

@mmacko malý mi zaspal vonku,spí na verande v kočíku,potom ak sa zobúdí pozriem.inak spí v cocoone už skoro dve hodky 😀 😀 ,ale je tam jak v natlakovanej hadici 😀

lucula73
5. pro 2011

@mmacko chcela som ale napísať,že aj emitex mám na verande,tak tam nechcem šramotiť 😀